DZIEŃ MATKI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DZIEŃ MATKI

Czy dodatki do domu mogą być dobrymi prezentami na Dzień Matki? Tak!

Czy dodatki do domu mogą być dobrymi prezentami na Dzień Matki? Tak!

Dodatki do domu mogą być znakomitym pomysłem prezentu na Dzień Matki. Ładne dodatki do domu ustawione w salonie albo w sypialni będą Mamie przypominały o nas ilekroć na nie spojrzy. Zobaczcie co wybraliśmy jako inspiracje prezentowe na Dzień Matki! Szczególnie, jeśli dysponujemy raczej ograniczonym funduszem...

Taca śniadaniowa na Dzień Matki: ZRÓB TO SAM

Taca śniadaniowa na Dzień Matki: ZRÓB TO SAM

Dzień Matki już za tydzień - czas pomyśleć nad prezentem dla Mamy. Chcesz w tym roku obdarować Mamę czymś oryginalnym? Zrób prezent własnoręcznie! Zobacz, jak łatwo zrobić uroczą tacę na poranne śniadanie! Zaskocz swoją Mamę własnoręcznie przygotowanym śniadaniem na oryginalnej tacy!

Prezent na Dzień Matki: malowana filiżanka. ZRÓB TO SAM

Prezent na Dzień Matki: malowana filiżanka. ZRÓB TO SAM

Dzień Matki tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? W zrób to sam mamy pomysł na wyjątkowy podarunek dla mamy. Prezent na Dzień Matki nie musi być wyszukany, ani drogi. Najważniejsze by był od serca. Zaskocz swoją mamę i podaruj jej własnoręcznie ozdobioną filiżankę. Efekt gwarantowany!

DZIEŃ MATKI: Jak zrobić kompozycję z róż - ZRÓB TO SAM, Krok po Kroku!

Róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów. Pokazujemy jak wykonać kompozycje z czerwonych, różowych i białych róż. Kula z róż, zawieszona na wstążkach będzie oryginalną i efektowną, kwiatową dekoracją mieszkania, doskonałą równiez na DZIEŃ MATKI 2013.

DZIEŃ MATKI - POMYSŁ na PREZENT: Pachnący dom: olejki, kadzidełka, mydełka

Dzień matki już w niedzielę 26.05.2013! Trudno przecenić moc zapachów. Odpowiednio dobrane prawiają nastrój, pobudzają zmysły, a nawet leczą drobne dolegliwości.

DZIEŃ MATKI 26.05.2013: Koktajl truskawkowo-bananowy - kolorowy koktajl na gorące dni

Bardzo atrakcyjny wizualnie i smakowo deser na eleganckie przyjęcia i nie tylko.

DZIEŃ MATKI: zwyczaje i tradycje. Jak się obchodzi Dzień Matki

Obchody Dnia Matki różnią się w zależności od regionu i lokalnych zwyczajów. 26 maja już blisko, dlatego warto wiedzieć skąd wziął się Dzień Matki i jakie zwyczaje i tradycje są w innych krajach.

Strona 1 z 1

1