3 dni, 18 godzin temu przez Livia Mi równiez podobają się białe listwy przypodłogowe.Problem jest w tym,że wcale nie ma ich w tak wielu sklepach. W mniejszych sklepach nie macie się nawet co o takie listwy pytać. Warto jest poszukać ich w większych sklepach. Takie mają juz pewien wybór.

My listwy znaleźliśmy w OBI. Jedyny sklep, który miał porzadne białe , szerokie listwy z otworami na kable ( chcieliśmy kable dobrze ukryć).
3 miesiące, 1 tydzień temu przez listwy Listwy pod kolor podłogi, lite, MdF, szeroka gama kolorów!
www.gawipol.com
6 miesięcy, 1 tydzień temu przez Woodman Czy ja wiem? To zależy co kto lubi. Ja jednak wolę postawić na sprawdzone rozwiązania. Kontrasty pewnie są też ok, ale to bardziej dla takich osób, co wolą postawić na coś odważniejszego i takiego mniej klasycznego
6 miesięcy, 2 tygodnie temu przez martulka Takie kontrasty są zdecydowanie w modzie . Jeśli chodzi powyższe zdjęcie to zdecydowanie lepiej wygladają białe listwy. Po pierwsze sa bardziej eleganckie. Po drugie nadają w pomieszczeniu kontrastu. Nawet panele wyglądają z nimi dobrze.
Nie jest to jednak takie łatwe aby je dostać. Ludzie w Polsce wciąż w większości wybierają listwy plastikowe ( najtańsze). W poszukiwaniu proponuje przejrzeć sobie internet. Albo też wybrać się do sieci Dobre Dla Domu Właśnie tam z tego co pamiętam widziałam największy wybór takich właśnie listew ( mają swoje sklepy w całej Polsce).
7 miesięcy temu przez Radek Też ostatnio zauważyłem taką tendencję do takich listew. Wyglądają całkiem ciekawie. Te zdjęcia co załączyliście, bardzo mi się podobają. Szczególnie to połączenie szarej ściany i białych listew. Takie mocno stonowane. Wyszukałem w googgle i zajrzałem na stronę tej firmy (DrewLux) i widzę, że ceny całkiem rozsądne. Aza jak widzę masz te listwy. Jesteś bardzo zadowolona?
A co do psiaka i wylizywania to chyba bardziej gips wylizywał niż cement
8 miesięcy temu przez Sylwia Bardzo odpowiada mi moda, która aktualnie panuje, a mianowicie, ze listwy nie muszą być dobrane pod kolor podłogi. Dzięki temu otrzymujemy bardzo fajny design w naszym wnętrzu. Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się listwy białe proste zamieszczone na zdjęciu anonymous. Spojrzałam na ofertę Drew-Lux i muszę przyznać, że ceny są bardzo przystępne. W mej głowie już kiełkuje myśl by odświeżyć na wiosnę swą podłogę - czas na zmiany.
8 miesięcy, 3 tygodnie temu przez darek1976 mam w swoim mieszkaniu założone listwy przypodłogowe firmy Drew-Lux, akurat takie jak na jednym z zamieszczonych zdjęć (te proste białe)
listwy są zrobione z bardzo dobrej jakości materiału (w moim przypadku to mdf) mają z tyłu podfrezowania na schowanie przewodów i ogólnie prezentują się bardzo ładnie, podobają się zarówno nam mieszkańcom jak i znajomym którzy nas odwiedzają, nie sposób nie zwrócić uwagi na tak ładne wykończenie podłogi, a mamy je zamontowane i na panelach i na korytarzu na płytkach
9 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Aza Do wnętrz swojego domu wybrałam wysoką białą listwę z delikatnym frezem. Dobierałam ją do koloru drzwi. Dziś po upływie kilku lat wiem, że nie zamienię ich na inne. Bardzo podoba mi się efekt wykończeniowy jaki powstał. Moim zdaniem wnętrze stało się bardziej eleganckie. Dbam o nią tak jak o podłogę czyli odkurzam i przecieram co jakiś czas wilgotną szmatką.
Posiadam również psiaka i myślę, że z tymi uszkodzeniami listew przez niego to przejściowy problem. Mój jako szczeniak uwielbiał dewastować narożniki ścian w korytarzu i wylizywał cement (chyba mu czegoś brakowało). Kilka raz przypadkowo uszkodził również listwę. Całe szczęście mieliśmy jej pozostałości po montażu w piwnicy więc dokonaliśmy wymiany.
Moja listwa jest podobna do tej z oferty Drew-Lux
10 miesięcy temu przez anonymous Wydaje mi się, że im bardziej prosty kształt listwy tym mniejszy problem z uszkodzeniem (zahaczeniem) a i wyczyścić też będzie łatwiej. Mniej załamań ułatwi dojście szczotce czy mopowi, więc chyba łatwiej będzie je utrzymać w czystości.
@karolina_61866 a to odrywanie przez zwierzęta to jakiś nagminny problem? Szczerze powiedziawszy nie wiedziałem, że listwy mogą tak zwierzaki interesować.
10 miesięcy, 1 tydzień temu przez karolina_61866 U mnie są położone w całym domu i jakoś nie mam problemu aby utrzymać je w czystości. Kupowałam je z firmy drew lux i muszę przyznać jakość jest bardzo dobra. Najważniejsze to to, że moje zwierzęta nie odrywają ich tak jak innych
10 miesięcy, 1 tydzień temu przez Sabrina203 Białe listwy rzeczywiście mogą być problematyczne w utrzymaniu czystości. Chociaż to zależy, gdzie te listwy mają być. Najlepiej białe sprawdzą się w sypialni, gdzie za bardzo się nie brudzi. Do salonu/ kuchni raczej bym szła w inne kolory. Takie listwy są całkiem fajne, można za nimi poprowadzić różne kable i przy remontach nie będzie z nimi kłopotów.
10 miesięcy, 1 tydzień temu przez Andrzej Spotkałem się z określeniem, że to listwa angielska. Faktycznie wygląda bardzo fajnie i tak inaczej niż te nasze niskie listwy dobierane pod kolor podłogi. Bardzo ładnie to na tych zdjęciach wygląda. Miałbym obawy o biały kolor ale to chyba jest nie tylko malowane ale i lakierowane?
10 miesięcy, 1 tydzień temu przez anonymous Szukam listw, które będą idealnym wykończeniem mojej nowej podłogi. Gdy rozglądałam się w internecie oraz oglądając programy telewizyjne zauważyłam, że obecnie modne są takie wysokie i zazwyczaj w kolorze białym. Mam dylemat ponieważ zawsze miałam styczność z listwą niską w kolorze podłogi. Te wysokie (nawet te białe kontrastowe do podłogi) mają swój urok. A Wy jak uważacie? Jakie listwy macie w swych wnętrzach?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne