1 miesiąc, 1 tydzień temu przez roksana0592 Dla mnie takim miejscem jest po prostu park mieszkam w dużym mieście więc ciężko znaleźć kawałek zieleni do odpoczynku nie mam własnego ogródka ani nic podobnego więc najlepszym miejscem jest park często zabieram brata na spacer ze sobą tylko że on to najbardziej lubi jeździć na swoim małym gokarcie kupiliśmy mu coś takiego https://supertoys.pl/gokarty/dla-doroslych żeby miał swój pojazd do zabawy i powiem wam, że jest w 100 % zadowolonym dzieckiem a ja mogę spokojnie spacerować i odpoczywać, nie koniecznie ciągle pilnując malca
2 miesiące, 4 tygodnie temu przez ewaboberr Zapraszam do siebie do Rewy na kajta albo winda. Super sporty dla każdego. Mogę podeślać priv dobrą szkółkę kitesurfingu
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez Woodman No paintball to naprawdę bardzo fajny sposób na miłe i aktywne spędzanie wolnego czasu. To zdecydowanie lepsza opcja niż ciągle siedzenie przed komputerem. Niestety taka jest rzeczywistość, że bardzo wiele osób w wolnym czasie tylko surfuję po sieci
4 miesiące, 2 tygodnie temu przez Klara3 My ze znajomymi lubimy paintball. Raz na jakiś czas wybieramy się całą grupą. Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował to naprawdę polecam http://extremepaintball.pl/dorosli/ . To nie wymaga sił, czy świetnej kondycji, za to ćwiczy refleks i precyzję. Pierwszy raz byłam na to komletnie nie przygotowana, ale spodobało mi się.
7 miesięcy temu przez szymek44 W konstancinie jest fajnie. Dużo miejsca na długie spacery ze świeży mpowietrzem.
3 lata, 10 miesięcy temu przez martulka Jakie możecie polecić ciekawe miejsca w których można aktywnie spędzić czas? Ja ze swojej strony mogę polecić Promenadę nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą - świetne centrum rekreacyjne które oferuje bardzo dużo ciekawych możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu - liczne sporty wodne, drużynowe.
Bardzo często jeździmy tam wspólnie ze znajomymi ;)

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne