3 tygodnie, 4 dni temu przez ewaboberr Zapraszam do siebie do Rewy na kajta albo winda. Super sporty dla każdego. Mogę podeślać priv dobrą szkółkę kitesurfingu
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Woodman No paintball to naprawdę bardzo fajny sposób na miłe i aktywne spędzanie wolnego czasu. To zdecydowanie lepsza opcja niż ciągle siedzenie przed komputerem. Niestety taka jest rzeczywistość, że bardzo wiele osób w wolnym czasie tylko surfuję po sieci
2 miesiące, 1 tydzień temu przez Klara3 My ze znajomymi lubimy paintball. Raz na jakiś czas wybieramy się całą grupą. Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował to naprawdę polecam http://extremepaintball.pl/dorosli/ . To nie wymaga sił, czy świetnej kondycji, za to ćwiczy refleks i precyzję. Pierwszy raz byłam na to komletnie nie przygotowana, ale spodobało mi się.
5 miesięcy temu przez szymek44 W konstancinie jest fajnie. Dużo miejsca na długie spacery ze świeży mpowietrzem.
3 lata, 8 miesięcy temu przez martulka Jakie możecie polecić ciekawe miejsca w których można aktywnie spędzić czas? Ja ze swojej strony mogę polecić Promenadę nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą - świetne centrum rekreacyjne które oferuje bardzo dużo ciekawych możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu - liczne sporty wodne, drużynowe.
Bardzo często jeździmy tam wspólnie ze znajomymi ;)

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne