WNĘTRZA DOMÓW

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WNĘTRZA DOMÓW

Nowoczesne wnętrza domów: zdjęcia wnętrz wąskiego domu na Kabatach

Nowoczesne wnętrza domów: zdjęcia wnętrz wąskiego domu na Kabatach

Nowoczesne wnętrza domów stawiają na klasykę i ponadczasowe rozwiązania. Jasne barwy, naturalne materiały i prostota aranżacji to rozwiązania trwałe i zawsze aktualne w aranżacji nowoczesnych wnętrz domów!

Wystrój wnętrz: tradycyjne wnętrza w stylu dworkowym

Wystrój wnętrz: tradycyjne wnętrza w stylu dworkowym

Jak urządzić dom w stylu dworkowym? Tradycyjne wnętrza, przywodzące na myśl XIX-wieczne dwory szlacheckie kojarzą się ze swojskością, ciepłem domowego ogniska oraz tradycyjną polską gościnnością. Aby osiągnąć taki efekt w swoim domu, zadbaj przede wszystkim o odpowiednie meble i dodatki dekoracyjne oraz przemyślaną aranżację ścian i podłóg. Zainspiruj się galerią wnętrz domów w stylu dworkowym!

Wnętrza domów: zielone ściany w różnych wnętrzach

Wnętrza domów: zielone ściany w różnych wnętrzach

Zielony nie jest łatwym, a co za tym idzie – popularnym kolorem w aranżacji ścian. Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy zupełnie z niego rezygnować! Zielone ściany potrafią ożywić każde wnętrze, dodając mu energii i oryginalności. Jeśli planujesz zmianę koloru ścian w jakimkolwiek pomieszczeniu, sprawdź galerię 11 przykładowych wnętrz domów z zielonym kolorem na ścianach!

Wnętrza domu: styl rustykalny w domu pod Warszawą w otoczeniu brzóz

Styl rustykalny z murowaną kuchnią i cegłą na ścianie. Oto wnętrza domu niedaleko Warszawy, którego właściciele ulegli urokowi pięknych brzóz i postanowili wybudować tam swoje wymarzone miejsce do życia. Inspirujący projekt domu!

Bardzo, BARDZO ładne wnętrza domów: zdjęcia

Zobaczcie ładne wnętrza domów, które odwiedziliśmy z naszym fotografem. Zdjęcia wnętrz prezentują różny styl. Są tu ładne wnętrza domów tradycyjnych i nowoczesnych. Dobra podpowiedź dla wszystkich, którzy szukają inspiracji do urządzenia własnego domu.

Mamy tu więcej gwiazd... wnętrza domu w stylu dworkowym

W cyklu kocham mój dom prezentujemy wnętrza domu w stylu dworkowym. Nasze miejsce na ziemi znaleźliśmy przypadkowo. Dziś dziękuję losowi, że nas tu sprowadził - opowiada właścicielka.

Miętowy dom. Piękne wnętrza domu

Ewa urzeczona barwną duńską ceramiką i kuchennymi tekstyliami zaczęła je kolekcjonować. Zaprosiła nas do siebie, by pokazać piękne, stylowe wnętrza domu. Z czasem otworzyła sklep z tymi pięknymi rzeczami, by dzielić się z innymi swoimi zachwytami.

Rodzinny dom pod miastem

W kolejnym odcinku Kocham mój dom odwiedzamy Anetę i Szczepana, którzy mieszkają w uroczej miejscowości pod Warszawą. Widok tęczy podczas zakupu przyniósł im szczęście. Stworzyli przytulny dom i magiczny ogród - własnymi rękami. Zobaczcie przytylne wnętrza domu.

Strona 1 z 1

1