SZKŁO W KUCHNI

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZKŁO W KUCHNI

Kuchnia z salonem: aranżacja kuchni w trawie

Kuchnia z salonem: aranżacja kuchni w trawie

Kuchnia z salonem urządzona w mieszkaniu w kamienicy to przestronna strefa dzienna. Aranżacja kuchni jest nowoczesna, ale idealnie dopasowana do ściany z cegieł i mebli retro. Wystrój kuchni ożywia ciekawy pomysł na dekoracje ściany nad blatem: szkło w kuchni zdobią wtopione źdźbła traw morskich.

Nowoczesna aranżacja białej kuchni i jadalni dla rodziny z dziećmi. Kropla koloru obowiązkowa!

Nowoczesna aranżacja białej kuchni i jadalni dla rodziny z dziećmi. Kropla koloru obowiązkowa!

Dobrze przemyślana aranżacja wnętrz mieszkania sprawia, że biała kuchnia z jadalnią stanowi centrum życia rodzinnego. W nowoczesnej kuchni efektownie prezentuje się żółte szkło nad granitowym blatem, które dodatkowo rozświetla listwa LED-owa.
W jadalni cała rodzina spotyka się nie tylko podczas wspólnych posiłków, ale także podczas odrabiania lekcji i rodzinnych wieczorów przy grach planszowych.

Skromna aranżacja kuchni ze szkłem na ścianie: zdjęcia kuchni

Skromna aranżacja kuchni ze szkłem na ścianie: zdjęcia kuchni

Aranżacja kuchni jest dość skromna, bo ograniczona małym metrażem. Elementem dekoracyjnym jest szkło na ścianie nad blatem ze zdjęciem. Białe meble kuchenne porządkują wystrój kuchni i wydobywają elegancję czarnych sprzętów AGD. Obejrzyj zdjęcia kuchni z prawdziwego mieszkania.

SZKŁO w kuchni, w salonie, na ścianie: Płytki szklane i ściany ze szkła

Szkło we wnętrzach święci tryumfy. Jest materiałem uniwersalnym. Szkło ma duże walory użytkowe i dekoracyjne. Wykonane ze szkła okładziny ścienne mają tak urozmaicone wzornictwo, że bez problemu można ściany ze szkła dopasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Modna jest też mozaika szklana w aranżacji łazienek.

KUCHNIA i SZKŁO nad blatem - ZDJĘCIA - POMSŁY, PROJEKTY, ARANŻACJE

Czym wykończyć ścianę nad blatem w kuchni? Jeśli nie kafelki to... SZKŁO! Szkło nad blatem w kuchni dobrze wygląda i chroni ścianę przed zabrudzeniem i wodą. Wybraliśmy kilka ciekawych pomysłów z zastosowaniem m.in. szkła na ściany nad blatem. Są praktyczne, a przy tym dodają wnętrzu charakteru.

Szkło nad blatem kuchennym: stwórz oryginalną dekorację ściany [GALERIA]

Szkło nad blatem w kuchni... Dekoracja z ziaren zbóż, nasion i kolorowego grochu zamknięta w szklanym akwarium nad kuchennym blatem to propozycje na oryginalne wykończenie ścian w kuchni. Wykonanie takiej kompozycji nie jest skomplikowane, a efekt końcowy zależy wyłącznie od pomysłowości właściciela kuchni.

Strona 1 z 1

1