SZKŁO UŻYTKOWE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZKŁO UŻYTKOWE

Witryna szklana: nowe wcielenie szklanej witryny pokojowej!

Witryna szklana: nowe wcielenie szklanej witryny pokojowej!

Witryna szklana zmienia swoje przeznaczenie! Witryna pokojowa, eksponująca najcenniejsze rodzinne eksponaty, wkracza z impretem w przestrzenie kuchni i jadalni. Odczarowana z "nietykalności" szklana witryna staje się meblem codziennego użytku. Zobaczcie, w jak ciekawych konfiguracjach można zaadaptować ten zapomniany mebel!

SZKŁO w kuchni, w salonie, na ścianie: Płytki szklane i ściany ze szkła

SZKŁO w kuchni, w salonie, na ścianie: Płytki szklane i ściany ze szkła

Szkło we wnętrzach święci tryumfy. Jest materiałem uniwersalnym. Szkło ma duże walory użytkowe i dekoracyjne. Wykonane ze szkła okładziny ścienne mają tak urozmaicone wzornictwo, że bez problemu można ściany ze szkła dopasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Modna jest też mozaika szklana w aranżacji łazienek.

Odzwierciedlenie pragnień

Odzwierciedlenie pragnień

Martwa natura z lustrem. Wisząca porcelana odczarowana przez żabę. Lekki regał heavymetalowy. By mieszkało się pięknie, na luzie i z humorem!

Naczynia o mocnych barwach

Dodatki w soczystych kolorach doskonale ożywią nowoczesne kuchnie.

Kolekcje naczyń stołowych

„Volver” Agnieszki Kajper i „Labo” Agnieszki Bar to nie tytuły filmów, lecz nowe kolekcje naczyń stołowych ze szkła w ofercie Meble Vox.

Kieliszek do szampana

Na obrusie efektowne kieliszki zalśnią pełnym blaskiem. Kieliszkiem, który zdobią orientalne ornamenty miło będzie wznieść toast.

Strona 1 z 1

1