ŚWIATŁO

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŚWIATŁO

DUŻE ABAŻURY: Modne oświetlenie DO SALONU - ZDJĘCIA

DUŻE ABAŻURY: Modne oświetlenie DO SALONU - ZDJĘCIA

Duża, a wręcz olbrzymia lampa urządza wnętrze. Zazwyczaj mają prosty i duży abażur. Takiej lampy nie sposób przeoczyć, dobitnie mówi o stylu. Wybór megalampy, nawet najprostszej, zmieni dom nie do poznania. Czy takie oświetlenie jest ładne?

Światło dla twojego dziecka

Światło dla twojego dziecka

Tak jak większość wyposażenia do pokoju dziecięcego oświetlenie powinno zmieniać się wraz z dorastaniem i coraz większymi potrzebami naszej pociechy.

Lampka nocna

Lampka nocna

Stylowa lampka dostępna w dwóch kolorach, olśni ładnym wyglądem. Można ją postawić na biurku lub szafce nocnej.

Światło tworzy dom

„Rzeźbi” przestrzeń, wydobywając architekturę pomieszczenia. Potrafi zmieniać „na oko” metraż, podkreślać atuty i odwracać uwagę od słabych stron. Ale to jeszcze nie wszystko: światło nadaje wnętrzu coś nieuchwytnego lecz bardzo ważnego – nastrój.

Inteligentny dom sterowany głosem. Jak to działa?

Wchodząc wieczorem do mieszkania, wystarczy że powiesz: „włącz światło w przedpokoju i salonie”. I robi się jasno. Po chwili dorzucasz: „włącz radio”. I z głośników dobiega twoja ulubiona stacja muzyczna. Pospieszne poranki? Wybiegając z domu, już nie musisz się martwić, że w którymś pokoju została włączona lampa. Wydajesz polecenie: „wyłącz światło w każdym pomieszczeniu”.  I gotowe. Wszystkie światła gasną. Wyręczył cię sterowany głosem system free@home ABB.

Przyjazne oświetlenie

Światło jest dla dzieci bardzo ważne. Daje im możliwość rozpoznawania kształtów, przedmiotów, twarzy rodziców. Pozwala im się uczyć, odgania lęki. Kiedy zachodzi słońce, jego rolę przejmują sztuczne źródła światła.

Dobry wzór lampy

Lampa Luna Light zaprojektowana przez Małgorzatę Bronikowską dla marki Meble Vox znalazła się w gronie finalistów konkursu „Dobry Wzór” 2007 i należy tym samym do najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku.

Czyste Światło

Od łazienkowych lamp oczekujemy światła jasnego, byśmy mogli o siebie precyzyjnie zadbać,
ale i nastrojowego, dla klimatu. Podpowiadamy, jak kierując się funkcjonalnością, podążyć
za trendami.

Jak oświetlić wnętrza

Stonowane oświetlenie w nowoczesnym wnętrzu, rozproszony blask pałacowego salonu i lampy harmonizujące z kolorem ścian w pokoju podporządkowanym jednej barwie. Różne style, kreatywne pomysły.

Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012

Między 12 a 14 marca 2012 r. hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012.

Kosmate, włochate...

Fantazyjna lampa sufitowa z pewnością ożywi niejedno spokojne wnętrze. Modne są duże i oryginalne abażury o kulistych kształtach.

Strona 1 z 1

1