SUFIT

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SUFIT

Aranżacja wnętrz: nowoczesny SUFIT NAPINANY z połyskiem

Aranżacja wnętrz: nowoczesny SUFIT NAPINANY z połyskiem

Sufit napinany – to nowoczesny sposób wykończenia i aranżacji wnętrza. Ze względu na właściwości materiału z którego jest wykonany może być zastosowany również aranżacji wnętrz w pomieszczeniach biurowych i w sklepach. Jeśli wnętrze jest nieproporcjonalnie wysokie do swojej powierzchni lub jest wyjątkowo dużo rzeczy do ukrycia, napinany sufit jest idealnym rozwiązaniem.

Sufit podwieszany w kuchni: aranżacje wnętrz z sufitem podwieszanym

Sufit podwieszany w kuchni: aranżacje wnętrz z sufitem podwieszanym

Sufit podwieszany w kuchni ma praktyczne i dekoracyjne zastosowanie. Wybraliśmy aranżacje kuchni z sufitem podwieszanym, który najczęściej wykonuje się z płyty gipsowo-kartonowej. Zastosowanie i pomysły na sufit podwieszany: galeria zdjęć kuchni.

Jak usunąć zacieki na suficie: ZRÓB TO SAM

Jak usunąć zacieki na suficie: ZRÓB TO SAM

W cyklu zrób to sam podpowiadamy jak usunać zacieki na suficie. Skąd się biorą zacieki, plamy na suficie? Najczęściej jest to efekt zalania. Pokazujemy, jak usunąć zacieki i odnowić sufit w mieszkaniu. Instrukcja usuwania zacieków na suficie krok po kroku.

Listwy przysufitowe - montaż sztukaterii we wnętrzu. WIDEO

Listwy sufitowe wbrew pozorom nie tak trudno zamontować samodzielnie. Warto spróbować, bo sztukateria znów jest bardzo modna i pojawia się nie tylko w klasycznych, także w nowoczesnych wnętrzach. Oto instrukcję eksperta, jak krok po kroku zamontować listwy podsufitowe.

Dekoracje ścian: pomysły na efektowną aranżację sufitu

Bardzo często zdarza się, że tworząc aranżację wnętrza, skupiamy się na ścianach, podłogach i umeblowaniu, a sufit traktujemy po „macoszemu” – malujemy na biało i tyle. I czasem to wystarczy, ale czasami warto zastanowić się, czy inne rozwiązania nie będą lepszym wyjściem. Niektóre z nich potrafią znacznie poprawić proporcje pomieszczenia lub nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Oto kilka pomysłów na efektowną aranżację sufitu!

Sufity podwieszane: jaką konstrukcję sufitu podwieszanego wybrać?

Jaką konstrukcję sufitu podwieszanego wybrać? Sufity podwieszane najpierw pojawiły się w biurach. Potem zawojowały domy i mieszkania. I nic w tym dziwnego – w aranżacji wnętrz nie ma lepszego sposobu na obniżenie pomieszczenia, schowanie przewodów instalacyjnych, zamontowanie dużej liczby opraw oświetleniowych lub ukrycie niedoskonałości stropu. Sprawdź, jaka konstrukcja sufitu podwieszanego sprawdzi się najlepiej w danym wnętrzu.

Malowanie ścian krok po kroku

Mamy już pomysł na kolor ścian, ale czy wiemy jak przygotować się do odświeżania mieszkania? Doradzamy jak prawidłowo pomalować ściany i sufit bez zbędnych poprawek.

SUFIT: Ciekawe pomysły na sufit w mieszkaniu - KOLORY, KSZTAŁTY, OŚWIETLENIE - ZOBACZ ZDJĘCIA

Aby sufit stał się atrakcyjną powierzchnią zamykającą pomieszczenie od góry, nie wystarczy go otynkować i pomalować na biało. Może on przyciągać wzrok kolorem, kształtem, oświetleniem lub konstrukcją, może być podwieszany lub napinany. Rozwiązania te mają wpływ na charakter i nastrój wnętrza oraz jego proporcje.

Sufity podwieszane w salonie OPINIE: wady i zalety, czy warto mieć podwieszany sufit?

Sufity podwieszane kojarzą się z surowym wnętrzem biura, ale to nie znaczy, że tylko tam mogą być stosowane. Sufity podwieszane w salonie: czy to dobre rozwiązanie? Sufity podwieszany opinie: poznaj wady i zalety.

Sufit podwieszany w aranżacji wnętrz - OPINIE + WIDEO

Sufit podwieszany sprawi, że aranżacja nabierze charakteru. Sufity podwieszane umożliwają ciekawe oświetlenie wnętrza. Budzą też wiele kontrowersji. Zapytaliśmy architektkę wnętrz, jak stosować sufity podwieszane w domu i czy nadal są modne. Sufit podwieszany: opinie WIDEO.

Aranżacja łazienki w kamienicy: jak poprawić proporcje wysokiej łazienki?

Aranżacja łazienki w kamienicy często wymaga lekkiego poprawienia proporcji poprzez obniżenie sufitu. Możemy obniżyć sufit tylko optycznie lub faktycznie. Są na to sposoby całkiem proste i nie drogie oraz wymagające wiedzy i umiejętności. Okazuje się, że aranżacja wysokiej łazienki w kamienicy nie jest tak skomplikowana jak się to wydaje na pierwszy rzut oka!

Strona 1 z 1

1