STYL WNĘTRZA

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYL WNĘTRZA

Kolory wnętrz: jak dobrać kolor okien do stylu wnętrza?

Kolory wnętrz:  jak dobrać kolor okien do stylu wnętrza?

Wymieniając stolarkę okienną często zapominamy, jak ważny w aranżacji wnętrz jest kolor okien. Okna oraz ich kolor budują przestrzeń i optycznie wpływają na metraż. Umiejętnie dobrane kolory okien do stylu i koloru wnętrz, potrafią wydobyć z aranżacji najcenniejsze jej elementy i sprawić, że nabierze zupełnie nowego wyrazu. Zobacz, jak dobierać kolory okien, by podkreślały styl naszego wnętrza.

Eklektyczny styl we wnętrzach - nie bój się łączyć!

Eklektyczny styl we wnętrzach - nie bój się łączyć!

Eklektyczny styl łączy w sobie różne trendy. Tworząc wystrój wnętrza ekletycznego trzeba pamiętać o tym, by było ono spójne stylistycznie i aranżacyjnie. Nie okraszamy przecież kuchni w stylu rustykalnym futurystycznymi dodatkami, a kuchni w stylu glamour – babciną boazerią. Istnieje jednak estetyka, która umożliwia swobodne łączenie elementów rodem z różnych bajek – styl eklektyczny!

Nowoczesna aranżacja wnętrz. Modne wnętrza - czy na pewno są dla nas wygodne?

Nowoczesna aranżacja wnętrz. Modne wnętrza - czy na pewno są dla nas wygodne?

„Aranżacja wnętrza w nowoczesnym stylu” - to najczęstsze określenie wystroju wnętrza, które powierzchownie oznacza, że jest ono modne - na czasie, na topie. Nowoczesna aranżacja wnętrz „próbuje” nas przekonać, że właśnie taki styl będzie dla nas odpowiedni. Co kryje się za określeniem „modne wnętrza”? Co dokładnie odzwierciedla nowoczesny styl wnętrza?

Jak urządzić mieszkanie? Stać cię na styl

Swoje pomysły na urządzenie domu zdradzili nam architekci wnętrz i styliści. Wytypowali najlepsze wnętrzarskie zakupy. Ich podpowiedzi pozwolą urządzić mieszkanie z głową. Prezentujemy wnętrza w kilku stylach.

Stylowe wnętrza: jaki kolor stolarki okiennej pasuje do stylu wnętrza?

Jak wybrać kolor okien aby przez lata pasował do stylu naszego wnętrza? Czym się kierować przy wyborze okien - czy tylko ceną? Jak kolor okien wpływa na klimat aranżacji wnętrza? Na te i wiele innych pytań na temat okien do wnętrza odpowiadamy specjalnie dla Was!

Ciekawa aranżacja wnętrza w stylu vintage. Łączymy stare i nowe

Aranżacja wnętrza w stylu vinatage ma niepowtarzalny urok minionych lat pomieszany z nowoczesnym diznajem. Dobrze przemyślana aranżacja wnętrza w tym stylu nada pomieszczeniom niebanalnego klimatu.

Strona 1 z 1

1