STYL

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYL

Eklektyczny styl we wnętrzach - nie bój się łączyć!

Eklektyczny styl we wnętrzach - nie bój się łączyć!

Eklektyczny styl łączy w sobie różne trendy. Tworząc wystrój wnętrza ekletycznego trzeba pamiętać o tym, by było ono spójne stylistycznie i aranżacyjnie. Nie okraszamy przecież kuchni w stylu rustykalnym futurystycznymi dodatkami, a kuchni w stylu glamour – babciną boazerią. Istnieje jednak estetyka, która umożliwia swobodne łączenie elementów rodem z różnych bajek – styl eklektyczny!

Styl skandynawski i jego wyznaczniki: od czego zacząć aranżację wnętrz w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski i jego wyznaczniki: od czego zacząć aranżację wnętrz w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski z upodobaniem zadomowi się we wnętrzach nowoczesnych czy industrialnych. Idealnie odnajdzie się w apartamentach w centrum metropolii i niewielkich domkach na przedmieściach. Królestwo czystej beli, delikatnej szarości, subtelnego błękitu i naturalnych materiałów. Wnętrza przestronne, o niewymuszonej estetyce, które stawiają przede wszystkim na wygodę – taki oto jest styl skandynawski!

Jak urządzić łazienkę prosto i z umiarem

Jak urządzić łazienkę prosto i z umiarem

Oszczędna i wyważona aranżacja łazienki - im mniej elementów tym lepiej. Tajemnica drzemie w jakości użytych materiałów.

Pod Dachami Paryża

Zapraszamy do Francji. Podpatrzmy, jak w eleganckich apartamentach w mistrzowski sposób łączy się tradycję ze współczesnym wzornictwem. Zasmakujmy w ostrygach i serach, skosztujmy prawdziwego szampana.

Kolorowe klamki

Styl wnętrza podkreślają znajdujące się w nim detale. Wszystko ma znaczenie - także takie elementy jak klamki.

Sofa w stylu art déco

Sofa Nicea ma modne dzisiaj geometryczne kształty i wpisuje się w trend surowej elegancji. Jest współczesną interpretacją stylu art déco.

Różowa lampa retro

Styl rodem z lat 60-tych jest wciąż modny. Idealnie dopasowuje się do współczesnych wnętrz.

Dom w stylu osobistym

Beata Michalak stylem osobistym nazywa  konwencję, w jakiej zaaranżowała swój dom pod Warszawą. To efektowna mieszanka stylów z dominantą wygody i elegancji.

Strona 1 z 1

1