SPRZĄTANIE PORADY

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SPRZĄTANIE PORADY

Dom lśniący czystością: myjka do okien Kärcher

Dom lśniący czystością: myjka do okien Kärcher

Uwielbiamy sprzęty, które ułatwiają nam życie. Myjka do okien WV 2 Plus marki Kärcher jest ich nalepszym przykładem. Szybko i na błysk myje okna, lustra, płytki. Myjka otrzymała rekomendację miesięcznika M jak mieszkanie!

Potpourri, czyli jak się pozbyć przykrych zapachów

Potpourri, czyli jak się pozbyć przykrych zapachów

Dom sprawia przyjemniejsze wrażenie, gdy przyjemnie w nim pachnie. Radzimy, jak usunąć nieprzyjemny zapach z kuchni, łazienki i lodówki oraz jak zrobić potpourri.

Rozpoczynamy wiosenne porządki: jak sprzątać i mieć czyste mieszkanie

Rozpoczynamy wiosenne porządki: jak sprzątać i mieć czyste mieszkanie

Wiosna to dobry czas na gruntowane porządki mieszkania. Mamy dużo energii, świeci słońce, a więc warto zabrać się za sprzątanie mieszkania. Podpowiadamy, jak skutecznie przeprowadzić wiosenne porządki, by wnętrza były czyste i pachnące, nie zapominamy też o sprzątnięciu balkonu czy tarasu. Wiosenne porządki czas start: zobacz, jak je dobrze zorganizować.

Jak wyczyścić mikrofalówkę? Domowe sposoby

Jak wyczyścić mikrofalówkę? Jak każdy inny sprzęt w kuchni, kuchenka mikrofalowa to urządzenie, które bardzo łatwo brudzi się w trakcie użytkowania. Podgrzewaną przy pomocy tego urządzenia żywność umieszczamy w zamkniętym środowisku, nie powinno się więc go myć środkami czystości zawierającymi chemikalia. Jak w należyty sposób dbać o mikrofalówkę? Oto domowy sposób na łatwe i bezpieczne dla zdrowia wyczyszczenie kuchenki mikrofalowej!

Domowe obowiązki: 10 PORAD, które ułatwią codzienne obowiązki [WIDEO]

Domowe obowiązki nie są ulubioną formą spędzania czasu dla większości z nas. Jeśli należycie do tej grupy mamy dla Was 10 PRAKTYCZNYCH PORAD, które ułatwią i przyspieszą wykonywanie codziennych obowiązków. Czym wyczyścić trudno dostępne miejsca, jak usunąć tłuste plamy z drewnianej podłogi? Znamy odpowiedź na te pytania!

Sprzątanie domu: Czym usuwać plamy, jak czyścić domowe sprzęty - DOMOWE sprawdzone SPOSOBY

Sprzątanie domu często jest koniecznością, ale dzięki naszym poradom może być również skuteczne. Czym usuwać plamy z dywanów i jak dobrze wyczyścić domowy sprzęt? Przeczytaj nasze porady!

Przyjemne sprzątanie: porady i sposoby, jak ułatwić sobie domowe porządki

Sprzątanie to czynność, za którą większość z nas nie przepada. Mimo że kurzu i brudu nie da się pozbyć raz na zawsze, można sprawić, że robienie porządków stanie się szybkie i łatwe. Poznaj sposoby na przyjemne sprzątanie! Wystarczy użyć odpowiednio dobranych sprzętów oraz detergentów.

Odkurzacz centralny: zalety systemu odkurzania centralnego [WIDEO]

Odkurzacz centralny staje się coraz popularniejszym urządzeniem montowanym w nowo wybudowanych domach. Ułatwia on sprzątanie zarówno dużych, jak i małych przestrzeni. Jakie są zalety montowania systemu odkurzania centralnego?

Poradnik jak dbać o lodówkę i jak często ją myć?

Sprzątanie lodówki wydaje się prostą, ale czasochłonną czynnością. Jak często powinniśmy myć lodówkę, aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu? Czy dbanie o lodówkę wydłuży okres działania sprzętu? Odpowiedź na te pytania znajdziecie wśród naszych porad!

Gadżety na biurko: jak mieć porządek na biurku? [WIDEO]

Jak zorganizować przestrzeń na biurku, aby była uporządkowana i funkcjonalna? Poznajcie gadżety, dzięki którym nie tylko zadbacie o porządek na biurku, ale też umilą Wam pracę i naukę. Sprawdź, jakie gadżety warto mieć na swoim biurku!

Prawidłowa pielęgnacja sztućców: poradnik pani domu

Sztućce są niezbędne każdego dnia. Warto o nie prawidłowo dbać, by służyły jak najdłużej i zachowały ładny wygląd. Jak myć sztućce: poradnik pani domu.

Kwiaty w mieszkaniu: jak czyścić liście roślin doniczkowych

Czy wiesz, jak prawidłowo czyścić liście kwiatów doniczkowych? Rośliny doniczkowe, którymi ozdabiamy nasze wnętrza, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Jednym z zabiegów pielęgnacyjnych jest czyszczenie liści roślin doniczkowych.

10 nietypowych zastosowań sody oczyszczonej [WIDEO]

Sodę oczyszczoną znajdziemy w każdym mieszkaniu. Nie jest ona często używana do potraw, ale jej działanie w gospodarstwie domowym jest nieocenione. Zabija przykry zapach kalafiora podczas gotowania, możemy jej użyć zamiast proszku do pieczenia oraz pozwala pozbyć się kamienia z czajnika. Prezentujemy 10 nietypowych zastosowań sody oczyszczonej!

Sprzątanie. Jak tanio i ekologicznie przygotować domowe środki czystości? Wideo

Sprzątanie to konieczność. Coraz częściej jednak gotowe środki czystości wywołują alergie. Dlatego domowe sposoby cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Blogerka Ewa Kozioł pokazuje jak łatwo przygotować domowym sposobem ekologiczne środki czystości.

Kuchenne gadżety nie tylko dla perfekcyjnej pani domu [WIDEO]

Prace domowe zazwyczaj zamjują nam wiele czasu, a nie jest to ulubiona forma relaksu dla większości z nas. Na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, które ułatwią nam pracę. Prezentujemy tylko niektóre z nich!

Domowe porządki. Jak łatwo czyścić  domowe sprzęty AGD?

Sprzątanie porady: sprawdź jak czyścić sprzęty AGD! Duże i małe sprzęty AGD są podstawą naszego codziennego funkcjonowania. Ułatwiają nam gotowanie, pranie i sprzątanie. Chyba nikt już sobie nie wyobraża życia bez lodówki, pralki czy piekarnika? Ale czy na pewno dobrze dbamy o nasze sprzęty AGD? Czy odpowiednio często je czyścimy?

Jak czyścić wannę z hydromasażem?

Czyszczenie wanny z hydromasażem: jak dobrze to robić. Wanny z hydromasażem przez specyfikę konstrukcji i różnorodność funkcji, które spełniają, wymagają specjalnego traktowania.

Jak myć okna? Prosty sposób na czyste okna bez smug!

Czyste okna bez smug to marzenie każdej perfekcyjnej pani domu. Jeśli mycie okien dotychczas wymagało sporo pracy - koniecznie skorzystajcie ze sprzętu ułątwiającego życie. Z myjką do okien Kärcher w kilka chwil umyjecie okna, lustra i płytki!

Perfekcyjny salon: czyste i lśniące okna w salonie. Jak to zrobić?

Salon jest jednym z najbardziej reprezentatywnych pomieszczeń w mieszkaniu, dlatego warto zadbać o to, aby panował w nim porządek. Jeśli chcecie mieć perfekcyjnie czyste okna, ale nie lubicie tracić czasu na ich mycie, doskonałym rozwiązaniem będzie korzystanie z myjki do okien Kärcher!

Strona 1 z 1

1