PROJEKTY WNĘTRZ

(21 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PROJEKTY WNĘTRZ

Moodboard wnętrzarski, czyli od czego zacząć urządzanie pierwszego mieszkania? [WIDEO]

Moodboard wnętrzarski, czyli od czego zacząć urządzanie pierwszego mieszkania? [WIDEO]

Czym właściwie jest moodboard i do czego może nam się przydać? Czy moodboard to to samo co projekt wnętrz? Czy każdy może stworzyć moodboard i dlaczego jest pomocny w urządzaniu własnego "M"? Moodboard w pytaniach i odpowiedziach wraz z instrukcją KROK PO KROKU [WIDEO]

Projekty wnętrz: jak urządzić loft

Projekty wnętrz: jak urządzić loft

Loft to wyjątkowe wnętrze – najczęściej lofty powstają w poprzemysłowych budynkach, dlatego też charakteryzują się ogromnymi, otwartymi przestrzeniami i industrialnym stylem. Takie projekty wnętrz to idealne lokum dla osób odważnych, nietuzinkowych i kreatywnych, niemniej jednak urządzanie ich może stanowić wyzwanie. Przedstawiamy projekt wnętrza, który podpowie ci, jak urządzić loft, by był nowoczesną przestrzenią z designerskim zacięciem, a jednocześnie komfortowym i przytulnym miejscem ogniska domowego.

Projekty wnętrz. Jak urządzić poddasze

Projekty wnętrz. Jak urządzić poddasze

Poddasze nie musi stanowić problemu w aranżacji wnętrz. Pokoje na poddaszu są ciekawym wyzwaniem, okazją do realizacji zupełnie nowych pomysłów na projekty wnętrz. Architekt podpowiada jak urządzić pokój ze skosami.

Projekty wnętrz: jak urządzić kawalerkę

W niektórych kręgach wciąż jeszcze pokutuje przeświadczenie rodem z PRL-u, że kawalerka to przestrzeń, której w żaden sposób nie da się urządzić tak, by była przestronna i estetyczna, a zarazem nowoczesna i funkcjonalna. Nie musimy chyba tłumaczyć, że to nieprawda? Przedstawiamy projekt wnętrza, który tego dowodzi – sprawdź, jak urządzić małe mieszkanie!

Styl skandynawski: ekologiczne farby a styl życia

Styl skandynawski to nie tylko znany na całym świecie ponadczasowy design. Ekologia w każdym aspekcie, także farb, to element stylu życia, zgodnego z ochroną środowiska naturalnego. Styl skandynawski, to nie tylko oszczędzanie wody i prądu ale także świadome zakupy. Warto starać się o projekty wnętrz uwzględniające ochronę środowiska naturalnego.

Wnętrza: projekty wnętrz w stylu skandynawskim - poznaj zasady

Wnętrza w stylu skandynawskim urządzone są prosto i funkcjonalnie. Projekty wnętrz w tym stylu bazują na bielach i szarościach, ale ciekawe efekty tworzą kolorowe dodatki.

Aranżacja nowoczesnego wnętrza: wielkomiejski styl. Zdjęcia wnętrz!

Aranżacja wnętrza w stylu nowoczesnym to przede wszystkim kolor szary. Tworzy on bazę w prezentowanych wnętrz nowoczesnego mieszkania. Styl nowoczesny z szarą sofą na czele lubi jednak wszelkie przełamania starymi, oryginalnymi przedmiotami. Grunt to idealne porozumienie pomiędzy architektem i inwestorem, a styl nowoczesny zyska nowy, ponadczasowy wymiar!

Projekty wnętrz: urządzamy kobiecą kawalerkę

Jak urządzić małe mieszkanie? Aranżacja małego mieszkania wcale nie musi być życiowym wyzwaniem. Wydaje ci się, że bez względu na aranżację, kawalerka skazana jest na bycie ciasną, zagraconą przestrzenią? Błąd! Przedstawiamy projekt wnętrza, który dowodzi, że odpowiedni projekt może całkowicie odmienić mieszkanie o niewielkim metrażu, w przemyślany sposób wykorzystując dostępną powierzchnię użytkową i tworząc przestronne, a jednocześnie kobiece i przytulne gniazdko.

Biała cegła we wnętrzu: projekty wnętrz z ceglaną ścianą

Cegła we wnętrzu jest efektowna i modna. Cegła to wciąż na nowo odkrywany materiał. Ceglane ściany w aranżacji wnętrz są zarazem surowe i ciepłe. Białe cegły na ścianie często pojawiają się we wnętrzach jako dekoracyjny akcent i alternatywa dla białych gipsowych ścian.

Wnętrza inspiracje: Dekoratornia. Planujesz metamorfozę wnętrza, zgłoś się do programu Dekoratornia

Chcesz zmienić wystrój wnętrza, ale nie masz pomysłu? Potrzebujesz inspiracji i architekta wnętrz? Zgłoś się do programu Dekoratornia, który już od 7 lat spełnia marzenia o pięknych wnętrzach. Dołącz do grona osób, którym Dekoratornia stworzyła niebanalne aranżacje wnętrz. DEKORATORNIA GALERIA ZDJĘĆ.

Najładniejsze WNĘTRZA 2011. Zobacz aranżacje wnętrz: najładniej urządzone mieszkania w Polsce

Wybrano najładniejsze wnętrza 2011 w Polsce. Prezentujemy aranżacje wnętrz uznane za najładniejsze. W kategorii prywatne wnętrza aranżacje nagrodzone to: pokój dla dziewczynki, nowoczesne wnętrza dla dużej rodziny w domu pod Warszawą oraz wnętrza mieszkania dwupoziomowego w klimacie industrialnym. Projekty i zdjęcia: najładniejsze aranżacje wnętrz.

Ekskluzywana łazienka. Piekna mozaika na ścianie w łazience

W tej łazience na ścianie zamiast tradycyjnej glazury jest ekskluzywana mozaika. Z płytek został ułożony mozaikowy Manhattan. Łazienka jest ekskluzywna. Proste i nowoczesne formy umywalki, sedesu i baterii stworzyły neutralne tło dla niezwykle ozdobnej mozaiki. Zobacz, jak z mozaiki możesz stworzyć na ścianach łazienki prawdziwe cudo.

Nowoczesne projekty wnętrza. Wnętrza super urządzone

Jakie są nowoczesne wnętrza? Co to znaczy nowoczesne mieszkanie? Oglądając projekty wnętrz, na pierwszy plan wysuwa się stwierdzenie, że nowoczesne mieszkanie jest funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Aranżacja wnętrz to doskonały design w połączeniu z wygodą.

ARANŻACJA WNĘTRZ: Jak urządzić NIEUSTAWNE MIESZKANIE - FOTO

Nieustawne wnętrza uratowała architekta. Wykonała nowe projekty małego wnętrza i urządziła mieszkanie w minimalistycznym stylu. Właściele znaleźli ją w "Dobrym Wnętrzu". Aranżacja wnętrza była dużym wyzwaniem, ale się udało. Tym samym udowadniamy, że każde wnętrze może być wygodne i ładne. Zobaczcie jak urządzić mieszkanie nieustawne, ciemne, typ tramwaj.

Projektowanie wnętrz. Nowoczesna aranżacja wnętrza

Projektowanie wnętrz łączy kilka elementów: światło w wielu formach, kolory, kompozycję przestrzeni, nowoczesne meble. Aranżacja wnętrza dla filmowca i fotografa, który tu mieszka. Nowoczesne wnętrza lubią przestrzeń i takie było główne założeniem projektu tego mieszkania. Pokazujemy, jak urządzić mieszkanie z minimalną liczbą ścian działowych.

Aranżacja wnętrz: nowoczesne mieszkanie CZARNO -BIAŁE

Miały powstać nowoczesne wnętrza, w których nadal dobrze brzmi muzyka. Właściciele nie chcieli kolorów i przedizajnowania w projekcie wnętrz. Powstało nowoczesne mieszkanie, a czarno-białe wnętrza są sterylne i zdyscyplinowane.

Mamy 18 lat

Mamy 18 lat! Z okazji osiemnastych urodzin „Dobrego Wnętrza”, zamiast tortu, serwujemy tytułową śmietankę, czyli wybór najbardziej zjawiskowych realizacji, które pojawiły się w tym czasie na łamach naszego pisma.

Co może dla nas zrobić architekt wnętrz? Czy warto zamówić projekt wnętrz?

Architekt wnętrz zajmuje się urządzaniem mieszkań. Często zastanawiamy się, czy warto skorzystać z porad architekta wnętrz? Ile kosztuje projekt wnętrz? Przeczytaj nasz poradnik i przygotuj się do spotkanian z architektem wnętrz. Pamiętaj, że architekt wnętrz może z mieszkaniem zrobić praktycznie wszystko, projekty wnętrz uwzględniają prace od wyburzenia ścian, przez zaprojektowanie mebli na indywidualne zamówienie, do wyboru kolorów i tkanin. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Dekoratornia zaprasza! Planujesz urządzanie wnętrz, zgłoś się do programu Dekoratornia

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie, szukasz inspiracji i projektantów wnętrz? Zgłoś się do programu Dekoratornia. Dołącz do grona 600 szczęśliwców, którym Dekoratornia błyskawicznie i niebanalnie urządziła wnętrza.

Co mogą nam zaoferować salony meblowe? Meble: jakość i cena

Salon meblowe oferują coraz więcej usług. Pojawiają się salony meblowe, w któych można zamówić projekt wnętrza. Standardem jest oferta salonu meblowego dotycząca transportu, wniesienia i montażu mebli w domu klienta. Kupując meble, często głównym kryterium wyboru jest cena. Czy tanie meble są dobrej jakości? O cenie mebli decyduje przede wszystkim materiał, z jakiego zostały wykonane. Podpowiadamy jakie wybrać meble i co sprawdzić w salonie meblowym.

Aranżacje wnętrz. Trzy projekty wnętrz

Przestrzeń jednego mieszkania można podzielić na różne sposoby, zależnie od potrzeb mieszkańców. Architekt zaproponował trzy projekty wnętrz. Różnice w aranżacji najlepiej widać na przykładzie pokoju dziennego.

Strona 1 z 1

1