POKÓJ DLA NASTOLATKÓW

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POKÓJ DLA NASTOLATKÓW

Pokój DLA NASTOLATKA i dla nastolatki: ARANŻACJE - ciekawe pomysły DUŻO ZDJĘĆ

Pokój DLA NASTOLATKA i dla nastolatki: ARANŻACJE - ciekawe pomysły DUŻO ZDJĘĆ

Młodość ma swoje prawa, dlatego urządzając pokój nastolatka, powinniśmy pamiętać o potrzebach młodego człowieka i zadbać o funkcjonalność naszej aranżacji.

Pokój młodzieżowy DLA NASTOLATKÓW: ZDJĘCIA ARANŻACJI - ciekawe POMYSŁY, INSPIRACJE

Pokój młodzieżowy DLA NASTOLATKÓW: ZDJĘCIA ARANŻACJI - ciekawe POMYSŁY, INSPIRACJE

Nastolatek jest wymagającym mieszkańcem. Pokój młodzieżowy musi być praktyczny i wielofunkcyjny, ponieważ służy zarówno do nauki, jak i odpoczynku. Ale to nie wszystko! Pokoje dla nastolatków powinny odznaczać się urodą i oryginalnością, bo w tym wieku nic tak nie irytuje jak nuda.

Fioletowy pokój. Urządzamy pokój dla nastolatków

Fioletowy pokój. Urządzamy pokój dla nastolatków

Joasia zadeklarowała, że uwielbia fiolet i chce mieć fioletowy pokój. Kolor fioletowy stał się punktem wyjścia do aranżacji wnętrza. Aby fioletowy pokój nie był przytłaczający (fioletowe ściany i fioletowe dodatki), wybrano jasne meble młodzieżowe. Pamiętajmy, że pokój dla nastolatków jest miejscem szczególnym, dlatego warto urządzać wnętrze razem z dzieckiem.

MŁODZIEŻOWY POKÓJ NASTOLATKA: Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków

Urządzając pokój młodzieżowy starannie trzeba wybrać tło i wykończenie ścian. W aranżacji pokoju dla nastolatka obok szarości zastosowaliśmy surowo wyglądającą płytę OSB, która wypełniła wnękę i optycznie wydobyła strefę spania oraz nauki. Materiał tworzy wrażenie nieukończenia i „wersji roboczej”. Taki pokój młodzieżowy jest oryginalny.

POKÓJ NASTOLATKÓW - JAK URZĄDZIĆ: Dodatki w stylu pop-art

Pokój młodzieżowy, dla nastolatków, urządzono w stylu komiksowym. Kolorowe dodatki w styl pop art to motywy naśladujące komiksy i reklamy. Fotel z komiksową tapicerką może być zabawnym akcentem stylistycznym we wnętrzu. Elementy komiksu mogą też zagościć na ścianach i podłodze, nadając im humorystyczny charakter.

Pokój dla NASTOLATKA: meble, kolory, dodatki - JAK WYBRAĆ, ZDJĘCIA

Urządzając pokój dla nastolatków, ograniczmy się jedynie do doradzania. Koncepcję wyposażenia pokoju młodzieżowego omówcie wspólnie i stwórzcie projekt wnętrza, w którym połączycie to, co niezbędne i praktyczne, z tym, co się nastolatkom podoba. Pokój młodzieżowy musi być funkcjonalny i podatny na zmiany. Zasadnicze sprzęty i meble młodzieżowe powinny być na tyle uniwersalne, by dobrze służyły przez kilka najbliższych lat.

Pokój dla nastolatki z fototapetą na suficie. Pomysł na pokój młodzieżowy

Pokój dla nastolatków często ma być zaskakujący. W tej aranżacji postawiono na dekorację sufitu. Zobaczcie pokój dla nastolatki z efektowną, kolorową fotatapetą. Ponieważ pokoje młodzieżowe muszą być też funkcjonalne, projektantka wnętrz zaproponowała naklejenie je na suficie. Taki zabieg sprawił, że pokój dla nastolatki jest oryginalny, a dekoracja szybko się nie znudzi.

Strona 1 z 1

1