KOMINEK

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOMINEK

Dekorujemy kominek na Boże Narodzenie! Będzie pięknie!

Dekorujemy kominek na Boże Narodzenie! Będzie pięknie!

Kominek jest nazywany sercem domowego ogniska. Nie możemy więc pozostawić kominka na Boże Narodzenie bez dekoracji. Ozdób świątecznych, którymi możemy przystroić kominek jest tyle, że trudno się zdecydować które wybrać. A skoro gruntowne porzadki w domu zrobione nie ma na co czekać. Do dzieła! Idziemy dekorować kominek na Boże Narodzenie!

Dom dwóch wizji

Dom dwóch wizji

Czasem warto ulec. Otworzyć się na inne pomysły, zachwycić koncepcją odmienną od własnej. I zyskać więcej, niż się oczekiwało. Tak było z Anitą i Januszem, którzy swój 240-metrowy dom urządzili wspólnie z architektem.

Koza we wnętrzu: GALERIA pomysłów aranżacji wnętrz z piecykiem!

Koza we wnętrzu: GALERIA pomysłów aranżacji wnętrz z piecykiem!

Łatwość i szybkość montażu piecyka kozy sprawia, że jest on najchętniej wybieranym, dodatkowym źródłem ciepła w domach. Zainspiruj się GALERIĄ ARANŻACJI wnętrz z piecykiem kozą i przekonaj do tej urokliwej formy dogrzewania domu jesienią i zimą!

BIOKOMINEK, KOMINEK czy koza: JAK WYBRAĆ, co kupić, jak zamontować?

Wnętrza ogrzane i rozświetlone żywym ogniem dają poczucie bezpieczeństwa, spokoju, integrują rodzinę. Kominek - kiedyś niezbędny do ogrzewania, dziś służy głównie jako dekoracja wnętrz. Do łask wracaja też kozy. Są urokliwe i proste w montażu. A jeśli mieszkamy w bloku, nie musimy rezygnować z kominka. Rozwiązaniem jest biokominek. Lekki i dizajnerski.

Jak dopasować KOMINEK do aranżacji wnętrza?  10 zdjęć KOMINEK w DOMU

Kominek jest jednym z najbardziej dekoracyjnych elementów salonu. Poza funkcją ozdobną, może też docieplać wnętrze w chłodne wieczory. Wzorów kominków jest mnóstwo, powinniśmy jednak wybrać taki, który stylem będzie pasował do aranżacji wnętrza. Kominek ZDJĘCIA.

Dom stworzony do powrotów

Dom z kominkiem zanurzony w leśnym krajobrazie, kilkanaście kilometrów od centrum stolicy. W aranżacji wnętrz domu dla dwójki dzieci i ich rodziców sztuka łączy się z minimalistycznym wzornictwem. Ściany nie zabierają światła, są obniżone lub ze szkła. Powstały we współpracy architekta i grafika komputerowego.

Aranżacja stylowego SALONU: 10 inspiracji z prawdziwych wnętrz. GALERIA ZDJĘĆ

Określenie stylowy salon kojarzy się z elegancją, wygodą i przytulnością. Aranżacja współczesnego stylowego salonu łączy nowoczesność z nostalgią. Warto wykorzystać fakt posiadania mieszkania w starej kamienicy lub w małym dworku i urządzić stylowy salon. Ale mieszkając w nowoczesnym apartamentowcu też można zaaranżować stylowy salon. Istotne wtedy są detale, wnętrze nie może być przeładowane. Istotne jest to, by wnętrze współgrało z otoczeniem.

Mam projekt na życie

Pomysł na wystrój wnętrz podsunęły Agacie prezenty od rodziców i pamiątki z egzotycznych podróży. Mieszkanie urządziła w stylu kolonialnym, pod dyktando unikalnych pamiątek, które dostała lub sam przywiozła z różnych zakątków świata.

Aranżacja salonu z kominkiem i pomysłem na przechowywanie drewna

Każdy kto decyduje się na kominek w salonie staje przed dylematem jak i gdzie przechowywać zapas drewna? Zdasnia są podzielone, jednak jedno jest pewne. Zapas drewna do kominka jest wyjątkową ozdobą nie tylko kominka ale także całej aranżacji salonu. Zobaczcie kilka ppmysłów na przechowywanie drewna do kominka w salonie, bez względu na styl aranżacji salonu!

Kominek w pokoju dziennym. 20 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z kominkiem!

Kominek w aranżacji wnętrz pełni nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną funkcję. Sprawia, że wnętrze staje się przytulne i wypełnia jego przestrzeń przyjemnym ciepłem. Kominki w pokoju dziennym stają się coraz popularniejszym elementem aranżacji wnętrz. Zainspirujcie się naszą galerią. Prezentujemy Wam 20 POMYSŁÓW na aranżacje wnętrz z kominkiem!

Co jest modne w ogrodzie. Jak dobrze urządzić taras

Ogród to miejsce, w którym jesteśmy bliżej natury, dlatego wszelkie imitacje i sztuczność rażą tu bardziej niż gdzie indziej. Nie upiększajmy ogrodu na siłę, pozwólmy, by rozkwitł naturalnym pięknem.  

Dekoracje świąteczne: jak udekorować ścianę za piecykiem kozą?

Jak udekorować ścianę za piecykiem kozą? Dekoracje świąteczne wokół kominka są niezwykle klimatyczne i niewielkim nakładem pracy wprowadzają do wnętrza magię i ducha świąt. A co gdy zamiast ściany za kominkiem mamy do udekorowania ścianę za piecykiem kozą, znacznie bardziej wymagającą? Dekoracje świąteczne jeszcze nigdy nie były bardziej klimatyczne. Zobaczcie sami.

W ciepłym blasku kominka

Kto z nas nie lubi, siedząc przy kominku, obserwować magicznego tańca płomieni? Od samego patrzenia robi się ciepło na sercu.

Dekoracje świąteczne: dekorujemy kominek na Boże Narodzenie INSPIRACJE

Dekoracja świąteczna portalu kominka jest tak samo ważna jak dekoracja mieszkania i choinki. Na szczęście dodatki dekoracyjne, które wybieramy do dekoracji kominków są tymi samymi dodatkami z których korzystamy przy dekorowaniu mieszkania. Przygotowaliśmy kilka INSPIRACJI jak udekorować świątecznie kominek w stylu nowoczesnym, klasycznym, przy użyciu szyszek, bombek, szkła i świec.

Strona 1 z 1

1