KAMIEŃ NA ŚCIANIE

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KAMIEŃ NA ŚCIANIE

Czerń i biel: urok monochromatycznego wnętrza

Czerń i biel: urok monochromatycznego wnętrza

Kolor wnętrza dekoruje, optycznie zmienia jego proporcje, podkreśla elementy wyposażenia, nadaje styl, tworzy tło, pochłania lub oddaje światło, porządkuje przestrzeń lub uwypukla panujący w niej chaos. Jak zapanować nad rolą koloru we wnętrzu? Dekoracyjny kamień na ścianie w wersji podstawowej - Bianco i Nero, zapanuje nad aranżacyjnym chaosem.

Kamień dekoracyjny z fugą: dekoracja ścienna firmy STONES

Kamień dekoracyjny z fugą: dekoracja ścienna firmy STONES

Firma Stones jest producentem kamieni dekoracyjnych i elewacyjnych. Wyróżnione znakiem Rekomendacja „M jak mieszkanie” płytki Siena to nowość w ofercie. Strukturą przypominają naturalny kamień ale są znacznie lżejsze, mniej kosztowne i łatwiejsze do zastosowania w mieszkaniu. Oto ciekawa kamienna dekoracja ścian.

Samodzielnie zaprojektuj swoje wnętrze: wirtualny wizualizator Stegu!

Samodzielnie zaprojektuj swoje wnętrze: wirtualny wizualizator Stegu!

Urządzanie domu, szczególnie po raz pierwszy, może okazać się nie lada wyzwaniem. Są wśród nas tacy, u których „przeskanowanie” wnętrza oczyma wyobraźni momentalnie budzi wizjonerskie obrazy, dla innych – nie tak hojnie obdarzonych wyobraźnią przestrzenną – planowanie aranżacji może okazać się kamieniem milowym.

Modna elewacja: pomysły jak odnowić dom typu kostka

Szare, zgrzebne, nieciekawe. To najczęstsze określenia domów-kostek. Dostały nawet określenie odzwierciedlające ich nijakość „sześcian polski”. Ale ten sześcian staje się obiektem pożądania, bo prosta forma domów znowu jest modna. I tu przewagę mają domy-kostki. One już są! Współczesny styl i charakter można im nadać, okładając ich elewację betonowymi płytkami dekoracyjnymi.

Kamień na ścianie: ogrodzenie wizytówką domu

Ogrodzenie pojawiło się po to, by chronić. W tej funkcji występuje do dzisiaj, ale zmienia się jego forma. Współczesne kamienne ogrodzenia nie przypominają oblężniczych murów, nie przytłaczają budynków znajdujących się za nimi, nie zasłaniają widoku. Uwodzą skromnością formy, szlachetnością wykończenia, artystycznym łączeniem tworzących je elementów. 

Wakacje z Maderą i Cretą, czyli sposób na odświeżenie wnętrza

Lato to dobry czas na odświeżenie mieszkania. Dni są długie, temperatury odpowiednie dla zastosowania środków chemii budowlanej, więc remont może przebiegać szybko i sprawnie. Wybierając modne dekoracyjne kamienie Madera lub Creta firmy Stegu, można wprowadzić do mieszkań klimat wakacji, który zostanie w nim na dłużej. 

Projekt kuchni: kamień na ścianie i czarna zabudowa w kuchni z jadalnią

Kamień na ścianie i czarna zabudowa kuchenna? Wbrew pozorom, taka kombinacja wcale nie sprawia, że kuchnia wydaje się zimna i bezosobowa. Wręcz przeciwnie! Oto projekt kuchni z jadalnią, w którym przemyślane zestawienie materiałów i kolorów, odpowiednio dobrane elementy wyposażenia i dodatki sprawiły, że wnętrze jest eleganckie i efektowne, a zarazem przytulne.

Kapitalny projekt wnętrz domu: czarna kuchnia i kamień w łazience

Projekt wnętrz domu, w którym króluje czarna kuchnia, centrum aranżacji stanowi pokój dzienny otwarty na strefę kuchenną, a dopełnieniem jest nowoczesna i stylowa łazienka, w której o miano bohatera wnętrza walczy kamień na ścianie i efektowna mozaika. Czy oby nie za dużo wszystkiego jak na jeden projekt wnętrz? Absolutnie nie! Prezentujemy genialny projekt domu, który zaskakuje niebanalnym pomysłem i odwagą!

Kamień i cegła na ścianie: modna dekoracja wnętrz

Kamienne okładziny są coraz popularniejsze w aranżacji wnętrz. Ich walory dekoracyjne są ogromne, a ceny przystępne. Zobacz ofertę na płytki kamienne, których mały format ułatwia przyklejenie do podłoża. Wybarwienia okładziny tworzą efektowną mozaikę, a wygląd ściany uatrakcyjnia jeszcze nierówna faktura kamiennego wykończenia.

Kamienne ściany: jak wpływają na poszczególne wnętrza?

Jak kamienne okładziny wpływają na aranżację danego wnętrza? Kamień na ścianie spotykamy coraz częściej w aranżacji ścian kuchni, przedpokoju, salonu czy pokoju młodzieżowego. Jakie warianty kamiennej ściany warto znać i przetestować w swoim wnętrzu?

Projekt nowoczesnej łazienki: 1 ciemna ściana we wnętrzu

Projekt nowoczesnej łazienki w domu jednorodzinnym został zaaranżowany w chłodnym, nordyckim klimacie. Wnętrze w odcieniach błękitu, czerni i szarości przywodzi na myśl głębię oceanu i szum wiatru. Zobacz wyjątkową realizację nowoczesnej łazienki z 1 ciemną ścianą we wnętrzu!

Strona 1 z 1

1