HAGER

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY HAGER

Elegancki sposób na prowadzenie instalacji: jak ukryć kable od telewizora

Elegancki sposób na prowadzenie instalacji: jak ukryć kable od telewizora

Wszędobylskie kable, czyli wnętrzarska zmora estetów została zażegnana! Rozwiązaniem jest tehalit.design czyli eleganckie kanały, kolumny i półki pod TV, które ukrywają nieestetyczną plątaninę kabli. Od dziś nowoczesny sprzęt i estetyczne wnętrze mogą koegzystować razem bez kompromisów po żadnej ze stron

Konfigurator Firmy Hager: zaprojektuj wymarzony osprzęt elektryczny w swoim wnętrzu

Konfigurator Firmy Hager: zaprojektuj wymarzony osprzęt elektryczny w swoim wnętrzu

Konfigurator Hager – rewolucyjne narzędzie, pozwalające w szybki i intuicyjny sposób dopasować odpowiednie elementy osprzętu do wymagań oraz gustu użytkowników. Konfigurować można wszystkie serie wzornicze Berker by Hager – te o tradycyjnym, jak i okrągłym kształcie. Ogromny przełom w branży elektroinstalacyjnej i znaczne ułatwienie dla każdego, kto chce zaprojektować idealne zestawienie osprzętu w swoim wnętrzu!

Gniazda multimedialne i USB: jak sprawić, by były ozdobą wnętrza?

Gniazda multimedialne i USB: jak sprawić, by były ozdobą wnętrza?

Zastanawiasz się jak uporać się z plątaniną przewodów i kabli, które nie pomagają w estetyce wnętrza? Gniazda multimedialne Berker by Hager przeznaczone do różnych zastosowań, skutecznie rozplączą ten problem! 

Remont domu: jak wybrać osprzęt elektroinstalacyjny?

Planując remont domu lub mieszkania warto rozważyć wymianę gniazdek i łączników zgodnych z nową estetyką wnętrza. Jak wybrać osprzęt elektroinstalacyjny, który spełni wszystkie bieżące potrzeby domowników?

Styl retro w osprzęcie elektrycznym: ponadczasowa seria Berker 1930

Styl retro w aranżacji wnętrz to powrót do przeszłości w odświeżonym wydaniu. Kluczową rolę odgrywa w nim detal. To on stanowi o duszy wnętrza. Jednym z ważniejszych, a często pomijanych detali we wnętrzach w stylu retro jest... łącznik. Łączniki światła Berker Serie 1930, wzbogacone nowoczesną technologią, przywracają retro oprawie elektrycznej właściwe jej miejsce we współczesnych, ekskluzywnych wnętrzach.

Naturalne materiały wykończenia: gniazda i łączniki w kolorach natury

Czasem jeden detal potrafi zbudować aranżację. Innym razem - odebrać cały jej urok. O sile detalu w aranżacji wnętrz możemy przekonać się  na przykładzie umiejętnie (bądź nie) dobranych łączników. Łączniki i gniazdka nie powinny żyć własnym życiem w oderwaniu od projektu wnętrza. Warto więc poświęcić im chwilę uwagi przed pospiesznie dokonanym zakupem.

Łączniki i gniazdka w pokoju dziecka: jak chronić dziecko przed instalacją elektryczną

Jak wybrać bezpieczne łączniki i gniazdka elektryczne do pokoju dziecka? Ciekawość dzieci nie zna granic. Dlatego wybierając osprzęt elektryczny warto uprzedzić niebezpieczne sytuacje. O czym pamiętać? Jak wybrać bezpiecznie?

Czy gniazda i łączniki muszą być nudne?

Czy gniazda i łączniki muszą być nudne? Czy osprzęt elektroinstalacyjny można wymieniać pod wpływem chwili, bez specjalnych okazji, remontów i przeróbek?

Klasyka i nowoczesność łączników i gniazd: jak historia kołem się toczy

Jak ponadczasowe wzornictwo detalu broni się wraz z biegiem lat? Historia lubi kołem się toczyć. Okrągłe i ponadczasowe łączniki i gniazda w porcelanowych oprawach przeżywają właśnie wnętrzarski come back.

Ogrodowe łączniki: design, bezpieczeństwo, funkcjonalność!

Początek lata, to najpiękniejszy czas w ogrodzie. Piękne kolory kwitnących kwiatów, czy iglaki puszczające młode pędy, to wszystko zachwyca i sprawia, że relaks w takim ogrodzie wprowadza harmonię i dodaje wiele pozytywnej energii. Jednak ogród, obok piękna natury, powinien być także bezpieczny dlatego szczególnie warto zastanowić się nad bezpieczną instalacją i osprzętem elektrycznym.

Aranżacja łazienki z radiem: podtynkowe radio o świetnym brzmieniu Berker Radio Touch

Małe, eleganckie oraz funkcjonalne – właśnie takie jest Berker Radio Touch firmy Hager. Wystarczy dotyk, by zyskać dostęp do muzyki, rozrywki, wiadomości, a wszystko to w doskonałej jakości dźwięku. Mimo kompaktowej budowy, radio doskonale spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego urządzenia. Bez problemu możemy wyszukiwać i zapisywać stacje, ustawiać godzinę, datę czy budzik.

Detal w loftach czyli czym uzupełnić styl industrialny?

Surowe wnętrza, wielkie przestrzenie i minimalizm to główne cechy stylu industrialnego. Zaadaptowane wnętrza starych fabryk, zakładów produkcyjnych czy browarów, charakteryzują się chłodną kolorystyką, prostotą i wysokimi stropami. Styl ten został zapoczątkowany już w latach 60-tych XX wieku, jednak moda na niego trwa nadal.

Wykreuj niepowtarzalne wnętrze z hagerhome.pl

Jeśli szukasz ciekawych pomysłów i rozwiązań, chcesz poznać różnorodność stylów i materiałów to hagerhome.pl jest właśnie dla Ciebie! Przyjrzyj się pięknie urządzonym wnętrzom, gdzie łączniki i gniazda znakomicie komponują się z resztą aranżacji. Hagerhome.pl jest źródłem inspiracji dla osób, które lubią otaczać się pięknem, dla architektów, ale także użytkowników, którzy gustują w aktualnych trendach i stylach.

Hagerhome – projektowanie detali wnętrz nigdy nie było tak proste

Projektowanie wystroju wnętrz to stosunkowo duże wyzwanie dla każdego dekoratora, a tym bardziej dla osób niezajmujących się tym zawodowo. Często podczas wykończenia wnętrz skupiamy się na wyborze kolorystyki, faktury ścian czy podłogi oraz na meblach. Te elementy jednak nie stanowią o charakterze pomieszczenia. Dopiero detale, takie jak łączniki czy gniazda dopełniają nasze wnętrze. Hagerhome w nowym obliczu strony www.hagerhome.pl inspiruje do tworzenia osobistych, wyjątkowych wnętrz dzięki zastosowaniu łączników Berker by Hager.

EKSPERCI HAGER

Strona 1 z 1

1