FOTOTAPETA DO ŁAZIENKI

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FOTOTAPETA DO ŁAZIENKI

Aranżacja łazienki z fototapetą. Szara łazienka i kabriolet...

Aranżacja łazienki z fototapetą. Szara łazienka i kabriolet...

Aranżacja łazienki została zaprojektowana dla mężczyzny. Szara łazienka mimo że dość mała, budzi emocje. Fototapeta w łazience odbijająca się w olbrzymi lustrze prezentuje się bardzo efektownie. Oto zdjęcia łazienki w męskim stylu.

Czarno-biała łazienka ze zdjęciem: efektowna aranżacja łazienki na poddaszu ZDJĘCIA

Czarno-biała łazienka ze zdjęciem: efektowna aranżacja łazienki na poddaszu ZDJĘCIA

Czarno-biała łazienka na poddaszu daje mnóstwo estetycznych wrażeń. Czarna matowa ceramika, a obok biała, delikatnie odbijająca światło. Aranżacja łazienki jest nowoczesna, właściciele zadbali też o efekty świetlne. Zastosowali lacobel, lustrzane szafki, nie zapomnieli również o podświetleniu LED. Projekt łazienki: Orange Studio.

Projekt łazienki: mała łazienka kobiecy azyl

Projekt łazienki: mała łazienka kobiecy azyl

Oryginalny projekt łazienki można zrobić za pomocą prostych środków. Zaskakująca mała łazienka z fototapetą wymaga dobrego pomysłu. Jeśli jest to mała łazienka wybierz materiały powiększające przestrzeń. Wystarczy ściany łazienki, posadzkę i obudowę wanny wykończyć białymi płytkami ceramicznymi, wybrać do łazienki ceramikę sanitarną o prostych kształtach, a jedną ze ścian pokryć efektowną fototapetą.

 Designerska łazienka: nowoczesna aranżacja łazienki. Fototapeta i kolor

Aranżacja łazienki jest nowoczesna i dość nietypowa. Designerski wystrój i ogromna fototapeta nadają aranżacji łazienki ciekawego charakteru.

Łazienka w kolorze czarnym i z fototapetą. Niesztampowa aranżacja łazienki

Mała łazienka została urządzona w ciemnych kolorach. Ciekawa aranżacja łazienki zwraca uwagę dekoracyjnością ścian, na jednej naklejono dużą fototapetę, która ptycznie dodaje perspektywy w małych wnętrzu.

Strona 1 z 1

1