DULUX

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DULUX

Plama to nie problem! Nowe plamoodporne i hydrofobowe farby do ścian marki Dulux!

Plama to nie problem! Nowe plamoodporne i hydrofobowe farby do ścian marki Dulux!

Nowa hydrofobowa farba Dulux EasyCare chroni malowowane powierzchnie przed wnikaniem wody i wszelkich zabrudzeń. Dodatkowy efekt? Mniej zestresowani rodzice i zadowolone dzieci.

Przyjazne kolory w pokoju dziecięcym: farby Dulux Family Zone

Przyjazne kolory w pokoju dziecięcym: farby Dulux Family Zone

Szukasz pomysły na kolory w pokoju dziecięcym? Z myślą o twoim bezpieczeństwie i komforcie, a także o środowisku naturalnym marka Dulux wyprodukowała farbę Family Zone. Są to farby do wnętrz niemal bezzapachowe, wolne od rozpuszczalników, z bardzo niskim poziomem LZO. Przyznajemy im zasłużoną Rekomendację „M jak mieszkanie”. Poznaj dobre farby do wnętrz: ich kolory i właściwości.

Pastelowe aranżacje wnętrz: lubicie słodkie, pastelowe kolory wnętrz?

Pastelowe aranżacje wnętrz: lubicie słodkie, pastelowe kolory wnętrz?

Pastelowe kolory wnętrz sprawiają, że wnętrza stają się subtelne, nawiązują do stylu vintage. Czy lubimy takie aranżacje wnętrz? Na pewno pastelowe odcienie ścian i dekoracji są ostatnio modne. Umiejętnie użyte potrafią stworzyć ciepły, subtelny wystrój. Zdjęcia wnętrz w pastelowych kolorach: GALERIA.

Miedziany oranż KOLOR ROKU 2015: czy ten kolor zdominuje wnętrza w 2015 roku?

Jaki kolor będzie królował na piedestale barw we wnętrzach w 2015 roku? My już wiemy! Miedziany oranż z palety Dulux został ogłoszony kolorem roku 2015! Do końca roku pozostał bez mała miesiąc, stąd to najlepsza pora do ogłoszenia trendów kolorystycznych na nadchodzący 2015 rok! Prezentujemy opracowywany corocznie z uwzględnieniem wszystkich czynników trendotwórczych album ColourFutures holenderskiej firmy AkzoNobel. Album zachwyca także wyborem odcieni i tonacji kolorów, które zdominują wnętrza w 2015 roku! 

Kolor ścian - GALERIA: przytulny beż. Galeria pomysłów na ściany

Beżowy kolor ścian jest neutralną barwą, która dobrze współgra z większością kolorów. Dlatego właśnie ten kolor ścian chętnie wykorzystywany jest do aranżacji wnętrz. Wnętrza z wykorzystaniem beżowego koloru ścian zwykle stają się miłe i przytulne. Zobacz nasze propozycje na beżowe kolory ścian.

Czerwony: kolor roku 2012. Modne kolory wnętrz

Planujesz malowanie ścian i zastanawiasz się jakie kolory wnętrz są modne? Wybierz czerwony! Dulux ogłosił Głębię Koralu kolorem 2012 roku. Jest to czerwień kwiecista, nasycona, żywa, soczysta. Takie kolory wnętrz trzeba jednak stosować umiejętnie, by aranżacja nas nie zmęczyła. Czerwony sprawdzi się doskonale jako kolor dekoracji, a także jako kolor stosowany na fragmentach ścian.

Salon i nowe kolory ścian. Aranżacja wnętrz

Pierwsza aranżacja salonu w tym mieszkaniu była mało odważna. Właściciele postawili na tradycyjne kolory ścian - bezpieczny, żółty odcień. Teraz, gdy postanowili odnowić salon, zdecydowali się na zróżnicowanie kolorów. Na ratunek przyszły farby Dulux, które sprawiły, że nowa aranżacja wnętrz jest naprawdę interesująca.

Salon: jak kolory ścian mogą zmienić wnętrze

Razem z firmą Dulux pomalowaliśmy salon pani Katarzyny. Właścicielce marzyła się spokojna aranżacja salonu. Nowe kolory ścian miały sprawić, że salon będzie bardziej przytulny i elegancki. Udało się. Zobacz, jak kolory ścian potrafią zmienić wnętrze. Aranżacja salonu z wykorzystanie farb Dulux: zdjęcia

Styl Boho? Nie tylko w modzie! Zobacz jak sprawdzi się w projekcie wnętrza

Naturalne, ziemiste odcienie koloru zielonego połączone z liliowymi i fioletowymi tonacjami - te kolory będą modne w 2017 roku.

Strona 1 z 1

1