DESIGN DLA KONESERA

(26 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DESIGN DLA KONESERA

Plebiscyt Design dla Konesera - laureat głosowania w kategorii Multimedia

Plebiscyt Design dla Konesera - laureat głosowania w kategorii Multimedia

W kategorii Multimedia do wygrania był wysokiej klasy odkurzacz Kobold System VK 200. Znamy zwycięzcę głosowania!

Design dla Konesera: kandydaci w kategorii Łazienka

Design dla Konesera: kandydaci w kategorii Łazienka

W V edycji prestiżowego plebiscytu Design dla Konesera czytelnicy i eksperci magazynu Dobre Wnętrze wybierają najciekawsze, najpopularniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, jakie pojawiają się na rynku wnętrzarskim. W tym miesiącu wybieramy najlepsze przedmioty w kategorii Łazienka: armatura łazienkowa - prysznic - akcesoria łazienkowe, glazura i terakota - ceramika łazienkowa.

Laureaci głosowania w kategoriach plebiscytu Design dla Konesera

Laureaci głosowania w kategoriach plebiscytu Design dla Konesera

Zobacz listę laureatów, którzy oddali głosy w poszczególnych edycjach plebiscytu DDK i zostali nagrodzeni!

DOBRE WNĘTRZE zaprasza na wystawę: Design Dla Konesera w ramach Wawa Design Festiwal

Zapraszamy na debatę o designie - już 8 września, o godzinie 17, w pawilonie 63. Dobre Wnętrze będzie na festiwalu wzornictwa z własną wystawą i debatą!

Design dla Konesera: kandydaci w nowej kategorii Ogród i taras

To już V edycja prestiżowego plebiscytu Design dla Konesera, w którym czytelnicy i eksperci magazynu Dobre Wnętrze wybierają najciekawsze, najpopularniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, jakie pojawiają się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, które sprawiają, że Polakom żyje się lepiej w coraz piękniejszym otoczeniu.

Designerskie oświetlenie wnętrz: lampa niczym świetlna włócznia. Wybieramy Design dla Konesera

Oświetlenie wnętrz pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Designerskie lampy niczym włócznie, rozbłysną we wnętrzu, wypełniając je niepowtarzalnym klimatem. W tej designerskiej „broni" inspirowanej włócznią legendarnego bohatera znajdują się diody LED z funkcją ściemniania. Lampa Astolfo to propozycja oświetlenia dla prawdziwego konesera designu!

Drewniana podłoga w designerskiej odsłonie: wybieramy Design dla Konesera

Drewniana podłoga w designerskiej odsłonie dopełni aranżację wnętrza w każdym stylu. Naturalne drewno pokryte modnymi barwieniami, nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, jednocześnie będąc idealnym tłem dla wyeksponowania jego największych atutów aranżacyjnych. Kolekcja Tastes od Life od Barlinek przeznaczona jest dla ludzi z pasją, ceniących styl i piękno, a przede wszystkich pragnących intensywnie smakować życie!

Wybieramy Design dla Konesera: nowoczesne wykończenie ścian

Nowoczesne wnętrza lubią nowoczesne rozwiązania. Wykończenie ścian płytkami INCANA Quadro z kolekcji Decor idealnie wpisze się w ten trend. Wyjątkowa kompozycja oraz fascynujące efekty światłocieniowe ożywią każde pomieszczenie. Prawdziwy koneser polubi ten design!

Najlepsze Rzeczy w Dobrym Wnętrzu: relacja z Gali dla Konesera

To już III edycja konkursu, który promuje doskonałe wzornictwo i odczarowuje słowo „design”, udowadniając, że nie jest ono zarezerwowane wyłącznie dla rzeczy z najwyższej półki, superdrogich, ale przede wszystkim dotyczy tych zaprojektowanych w taki sposób, by ułatwiać i uprzyjemniać nam życie.

Gala III edycji plebiscytu Design dla Konesera

4 grudnia w salonie Mercedes-Benz odbyła się gala III edycji plebiscytu „Design dla Konesera. Piękno. Innowacja. Prestiż 2014”. Redaktor Naczelna „Dobrego Wnętrza” oraz projektant Janusz Kaniewski przedstawili wyniki głosowania czytelników. W ręce przedstawicieli zwycięskich firm przekazane zostały designerskie statuetki zaprojektowane przez Annę i Marka Lorens. Wyróżnienia przyznali też współpracujący na stałe z „Dobrym Wnętrzem” architekci- eksperci. Wręczyli oni zwycięzcom specjalnie zaprojektowane przez Studio Robot przestrzenne dyplomy. Galę uświetnił koncert fortepianowy stypendysty fundacji Piotra Klera – Przemysława Winnickiego. Po koncercie część nieoficjalna – rozmowy w kuluarach i kosztowanie przekąsek przygotowanych przez Quchnię Artystyczną. Partnerem gali była firma Mercedes-Benz.

Design dla konesera: relacja z finałowej Gali III edycji plebiscytu DDK

W trzeciej już edycji konkursu Design dla konesera magazynu Dobre Wnętrze wyróżniono materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się łatwiej i piękniej, których użytkowanie daje niekłamaną przyjemność. Uroczysta gala, wyśmienici goście, szczęśliwi i usatysfakcjonowani zwycięzcy oraz wyróżnieni, a także wyborne atrakcje wieczoru uczyniły z wydarzenia prawdziwą ucztę dla zmysłów. Konserzy designu nie byli zawiedzeni!

Design dla Konesera 2015

Design dla Konesera 2015 – gala finałowa IV edycji plebiscytu zwycięzcy i wyróżnieni 2015
Najlepsze rzeczy w Dobrym Wnętrzu

Finał III edycji Konkursu „Design dla konesera”: GŁOSUJ na najlepszy projekt i WYGRYWAJ nagrody!

Zastanawialiście się kiedyś jaką rolę w projektowaniu odgrywają zmysły? Macie w związku z tym jakieś pomysły, ulotne myśli, skojarzenia? Jeśli tak napiszcie o nich do nas i zagłosujcie na propozycję najciekawszej premiery na rynku wnętrzarskim i budowlanym w konkursie "Design dla konesera"! Do wygrania wspaniałe nagrody wnętrzarskie: piękne, funkcjonalne i z pewnością dobrze zaprojektowane! Zobacz co możesz wygrać w naszej GALERII!

Design dla Konesera: ruszyło głosowanie w IV edycji Konkursu!

Doczekaliśmy się! W czwartek 15 października ruszyło głosowanie w IV plebiscycie Design dla Konesera! Wszystko w Waszych rękach drodzy czytelnicy - to właśnie Wy zdecydujecie, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na prestiżowy tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”! Sprawdźcie jak głosować i wygrywać cenne nagrody!

Design dla Konesera na Wawa Design Festiwal

Jak odczarować modnie brzmiące słowo DESIGN, by nie kojarzyło się z rzeczami wyłącznie luksusowymi i niedostępnymi dla większości osób? Jak współczesne wzornictwo zmienia świat i nas samych? Jakich przedmiotów będziemy potrzebowali w przyszłości? Dlaczego warto śledzić nowości z dziedziny designu - o tym wszystkim rozmawialiśmy w ostatnią niedzielę w gronie ludzi oddanych projektowaniu całym sercem i duszą. O kulisach tworzenia nowych rzeczy, bez owijania i z ogromnym poczuciem humoru, mówił m.in. Janusz Kaniewski, projektant aut. O forsowaniu tradycyjnych barier we wzornictwie i wkraczaniu projektantów mody w obszar designu produktów do domu opowiadał Maciej Zień. Architekt Adam Pulwicki zaintrygował nas opowieściami o... koszernej lodówce i maszynce do golenia /o innych rzeczach nawet nie śmiemy wspominać;)
Poruszyliśmy wiele wątków, jak design pojemny, a wszystko w kontekście konkursowej wystawy DESIGN DLA KONESERA, na której pokazaliśmy wszystkie nominowane w tym roku do tego tytułu przedmioty. Kto nie dotarł - zapraszamy do relacji z tego wydarzenia w numerze listopadowym Dobrego Wnętrza.

Opinie o konkursie

Co o naszej akcji -  wyborze przez czytelników „Dobrego Wnętrza” najlepiej zaprojektowanych przedmiotów - myślą przedstawiciele firm, których produkty nagrodziliśmy tytułami „Design dla Konesera”?

EKSPERCI DESIGN DLA KONESERA

Strona 1 z 2

1 2