ARANŻACJE ŁAZIENEK

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJE ŁAZIENEK

Nietuzinkowe łazienki: oryginalne projekty łazienek

Nietuzinkowe łazienki: oryginalne projekty łazienek

Projekty łazienek coraz częściej odbiegają od tradycyjnych płytek, armatury oraz mebli. Łazienki eklektyczne albo w klimacie retro są teraz w modzie. Żeby stworzyć oryginalny wystrój łazienki, nie trzeba wydawać majątku. Czasami wystarczy odnowiony stary mebel, by stworzyć w łazience niepowtarzalny nastrój. Zobacz nietuzinkowe aranżacje łazienek. Oryginalne łazienki ZDJĘCIA.

Aranżacje łazienek: łazienka w szarym kolorze GALERIA ZDJĘĆ. Eleganckie projekty łazienek

Aranżacje łazienek: łazienka w szarym kolorze GALERIA ZDJĘĆ. Eleganckie projekty łazienek

Szara łazienka wygląda oryginalnie. Projekty łazienek w szarościach powinny być funkcjonalne i dostosowane kolorystycznie do wielkości łazienki. Łazienka w szarym kolorze nabierze elegancji, jeśli umiejętnie ją połączymy z innymi barwami.

Aranżacja łazienki. Biała łazienka z dekoracyjnym szkłem zamiast płytek

Aranżacja łazienki. Biała łazienka z dekoracyjnym szkłem zamiast płytek

Aranżacja łazienki elegancka i pełna blasku. Biała łazienka urządzona została z dużą dbałością o szczegóły. Do wykończenia łazienki wykorzystano marmur i szkło. Efektownie wygląda lustrzana ściana z pięknym wzorem roślinnym użyta zamiast płytek. To ona nadaje styl łazience. Zobaczcie, pomysł na łazienkę bez płytek.

Nowoczesna łazienka: trendy. Łazienki piękne, inspirujące i funkcjonalne

Wszystkie trendy zmierzają w jednym kierunku - łazienka ma być miejscem, gdzie z przyjemnością spędzamy jak najwięcej czasu, poświęcając go nie tylko na higienę, ale także na odpoczynek. Nowoczesna łazienka jest coraz większa, dizajnersko zaprojektowana i wyposażona. W aranżacji łazienek prym wiedzie minimalizm. Łazienki urządzane są w dwóch kolorach, najczęściej wybierana jest czerń i biel.

Łazienka w stylu... no właśnie? Jak urządzić łazienkę? 25 łazienek od nowoczesnej po retro

To kusi, a to nęci... Jak urządzić łazienkę i nie pogubić się w gąszczu ofert. Zainspiruj się naszymi propozycjami. Zobacz łazienki w różnych stylach. Łazienka nowoczesna czy stylowa, łazienka retro czy high-tech - wybór należy do ciebie. Ale jak już określisz wystrój łazienki, to w urządzaniu bądź konsekwentny. Podpowiadamy, jak urządzić łazienkę i co jest konieczne dla wybranej aranżacji. Obejrzyj zdjęcia łazienki.

Jak wybrać baterie łazienkowe i kuchenne

By zlewozmywak czy umywalka dobrze prezentowały się w kuchni lub łazience, nie wystarczy dopasowanie ich do wystroju tych pomieszczeń. Kropką nad i jest dobrze dobrana bateria. Baterie łazienkowe, czy kuchenne dodają szyku, podkreślają urok, a bywa, że nadają styl mało wyrazistym sprzętom.

Łazienka i trendy. Wybierz styl łazienki

Dominującym trendem w urządzaniu wnętrz, a więc i łazienki jest dziś indywidualizm. W aranżacjach łazienek stają się równoprawne różne kierunki, mody i trendy. Nie ma jednego obowiązującego stylu w łazience.

Strona 1 z 1

1