Urządzamy » Miesięcznik M jak mieszkanie

OD REDAKCJI

W „M jak mieszkanie” lubimy ładne rzeczy, dzielimy się z Wami naszymi zachwytami. Namawiamy, by pod choinkę kupić mniej, ale to, co wyróżnia się z wielu. Im lepiej znamy zwyczaje, ulubione kolory, pomysły na odpoczynek bliskich, tym będzie nam łatwiej.

M jak Mieszkanie nr 12/2015
 • Ciepło i przytulnie w domu. Poradnik: jak wybrać dobry grzejnik?
  Nowoczesny grzejnik nie dość, że dobrze ogrzewa mieszkanie, to jeszcze świetnie wygląda. Stanowi dekorację wnętrza. Może wtapiać się w tło ściany albo wprost przeciwnie - wyróżniać się kolorem, materiałem. Podpowiemy ci, który wybrać.


 • Apartament na poddaszu. Jak urządzić nowoczesne wnętrza w starej kamienicy?
  W poszukiwaniu mieszkania połączonego z pracownią projektową Dominika i Michał trafili na poddasze w starej kamienicy w sercu Gliwic. Rewelacyjna lokalizacja, duża powierzchnia, kusząca cena. Na miejscu zastali jednak ciemny, zrujnowany strych. Choć widok nie napawał optymizmem, architekci zakasali rękawy i zaczęli wydobywać wszystkie zalety tego miejsca. Wiedzieli, że droga od zniszczonego poddasza do nowoczesnego apartamentu będzie daleka, ale pełna wyzwań i satysfakcji.
 • Kamień dekoracyjny z fugą: dekoracja ścienna firmy STONES
  Firma Stones jest producentem kamieni dekoracyjnych i elewacyjnych. Wyróżnione znakiem Rekomendacja „M jak mieszkanie” płytki Siena to nowość w ofercie. Strukturą przypominają naturalny kamień ale są znacznie lżejsze, mniej kosztowne i niezwykle proste w montażu ze względu na unikalną konstrukcję płytki. Oto ciekawa kamienna dekoracja ścian.
 • Wygraj lodówkę Gorenje
  Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „M jak mieszkanie” i Gorenje. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej ulubionej potrawy lub przekąski! Śniadanie, obiad czy deser? Wszystko, co pyszne. Docenimy smaczną ekspozycję i uchwycenie przyjemnej chwili w swoim domu.
 • Magia ekranu
  Wybór dużego telewizora ma sens, jeśli gwarantuje wyjątkową jakość obrazu. Model SUHD JS9000 firmy Samsung zdobył znak jakości - REKOMENDACJĘ "M jak mieszkanie", za połączenie zaawansowanej technologii z efektownym wyglądem.
Apartament na poddaszu. Jak...

W poszukiwaniu mieszkania połączonego z pracownią projektową Dominika i Michał trafili na poddasze w starej kamienicy w sercu Gliwic. Rewelacyjna lokalizacja, duża powierzchnia, kusząca cena ...

Mieszkanie z górami w tle

Zakopiańskie mieszkanie Elżbiety i jej męża urządzone jest w stylu nowoczesnym, ale nie brak w nim góralskich akcentów. Jak wygląda? Zajrzyj do galerii zdjęć. Przeczytaj ...

Ciepło i przytulnie w domu....

Nowoczesny grzejnik nie dość, że dobrze ogrzewa mieszkanie, to jeszcze świetnie wygląda. Stanowi dekorację wnętrza. Może wtapiać się w tło ściany albo wprost przeciwnie - wyróżniać ...

Jak dbać o drewniany blat w...

Blat z prawdziwego drewna wygląda w łazience wyjątkowo. Dodaje jej autentyczności i ciepłego charakteru. Marzysz o takim blacie, ale  boisz się, czy przetrwa częsty kontakt ...