Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 9 miesięcy temu przez 0sweetness0
Teraz to nic prostszego samodzielnie urządzić pokój ,kiedy są takie strony jak Stylowi.pl gdzie jest pełno pomysłów na każdy gust
Studio-Dekor_pl
1 rok, 9 miesięcy temu przez Studio-Dekor_pl
Moim zdaniem dobry pomysł,może być także inny motyw z tapetami ze zwierzętami..W sam raz do pokoju dziecięcego.
sewilla
1 rok, 10 miesięcy temu przez sewilla
Witam. Ja właśnie przygotowałam pokój dla maluszka. Efekt w załączniku. Co sądzicie? Jak wam się podoba fototapeta z żyrafami? Łóżeczko to pamiątka - moje stare ale odnowione, fototapeta zakupiona u firmy Demur http://demur.pl/fototapety/do-pokoju-dziecka.
1 rok, 10 miesięcy temu przez defww Na ściany proponuję położyć panele akustyczne takie jak oferowane są na www.dynamico.pl taka ściana będzie trwalsza a poza tym akustyka pomieszczenia się zmieni, pokój zostanie bardziej wygłuszony.
scarlett_26
1 rok, 11 miesięcy temu przez scarlett_26
Witam
Zdecydowanie wybieraj jasne kolory ścian, meble też nie za ciemne. Proponowała bym na jednej ze ścian nałożyć tapetę ale tylko taką wstawkę żeby ożywić wystrój
Może takie wzory : http://www.nokaut.pl/tapety/tapeta-scienna-akoya-289054.html
żółto-seledynowy by pasował do łóżka
denicler
1 rok, 11 miesięcy temu przez denicler
Zrób wszystko na jasny kolor, to sprawi, że Twój pokój nabierze trochę większej przestrzeni - panele kup najlepeij drewniane, jeśli nie masz wielu rzeczy to regał kup w miarę niski - wysoki regał sprawi, że pokój będzie jeszcze mniejszy optycznie. Jeśli robisz kapitalny remont to zrezygnuj z górnego światłą i lepiej zaplanuj kinkiety, które równomiernie oświetlą całą powierzchnię.
1 rok, 11 miesięcy temu przez anonymous Witam,zamierzam zrobić kapitalny remont pokoju. Nie zostanie w nim nic,poza łóżkiem(żółte,ok 3x1,5m po rozłożeniu)i telewizorem. Planuję kupić panele,nowy regał,no i oczywiście nowe kolory ścian. Czy ma ktoś jakieś pomysły?Pokój jest dosyć wąski, dlatego mam z tym spory problem. Dzięki z gory za pomoc

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Projekt sypialni ze skosem
Witam! Od dłuższego czasu planuję nieco odmienić oblicze mojej dość chaotycznej sypialni. Ma ona dość niefortunny kształt - prostokąt z...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12380 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...