4 lata temu przez 0sweetness0 Teraz to nic prostszego samodzielnie urządzić pokój ,kiedy są takie strony jak Stylowi.pl gdzie jest pełno pomysłów na każdy gust
4 lata, 1 miesiąc temu przez Studio-Dekor_pl Moim zdaniem dobry pomysł,może być także inny motyw z tapetami ze zwierzętami..W sam raz do pokoju dziecięcego.
4 lata, 1 miesiąc temu przez sewilla Witam. Ja właśnie przygotowałam pokój dla maluszka. Efekt w załączniku. Co sądzicie? Jak wam się podoba fototapeta z żyrafami? Łóżeczko to pamiątka - moje stare ale odnowione, fototapeta zakupiona u firmy Demur http://demur.pl/fototapety/do-pokoju-dziecka.
4 lata, 1 miesiąc temu przez defww Na ściany proponuję położyć panele akustyczne takie jak oferowane są na www.dynamico.pl taka ściana będzie trwalsza a poza tym akustyka pomieszczenia się zmieni, pokój zostanie bardziej wygłuszony.
4 lata, 2 miesiące temu przez scarlett_26 Witam
Zdecydowanie wybieraj jasne kolory ścian, meble też nie za ciemne. Proponowała bym na jednej ze ścian nałożyć tapetę ale tylko taką wstawkę żeby ożywić wystrój
Może takie wzory : http://www.nokaut.pl/tapety/tapeta-scienna-akoya-289054.html
żółto-seledynowy by pasował do łóżka
4 lata, 2 miesiące temu przez denicler Zrób wszystko na jasny kolor, to sprawi, że Twój pokój nabierze trochę większej przestrzeni - panele kup najlepeij drewniane, jeśli nie masz wielu rzeczy to regał kup w miarę niski - wysoki regał sprawi, że pokój będzie jeszcze mniejszy optycznie. Jeśli robisz kapitalny remont to zrezygnuj z górnego światłą i lepiej zaplanuj kinkiety, które równomiernie oświetlą całą powierzchnię.
4 lata, 2 miesiące temu przez anonymous Witam,zamierzam zrobić kapitalny remont pokoju. Nie zostanie w nim nic,poza łóżkiem(żółte,ok 3x1,5m po rozłożeniu)i telewizorem. Planuję kupić panele,nowy regał,no i oczywiście nowe kolory ścian. Czy ma ktoś jakieś pomysły?Pokój jest dosyć wąski, dlatego mam z tym spory problem. Dzięki z gory za pomoc

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne