Urządzamy » Forum
0sweetness0
1 rok, 8 miesięcy temu przez 0sweetness0
Teraz to nic prostszego samodzielnie urządzić pokój ,kiedy są takie strony jak Stylowi.pl gdzie jest pełno pomysłów na każdy gust
Studio-Dekor_pl
1 rok, 8 miesięcy temu przez Studio-Dekor_pl
Moim zdaniem dobry pomysł,może być także inny motyw z tapetami ze zwierzętami..W sam raz do pokoju dziecięcego.
sewilla
1 rok, 9 miesięcy temu przez sewilla
Witam. Ja właśnie przygotowałam pokój dla maluszka. Efekt w załączniku. Co sądzicie? Jak wam się podoba fototapeta z żyrafami? Łóżeczko to pamiątka - moje stare ale odnowione, fototapeta zakupiona u firmy Demur http://demur.pl/fototapety/do-pokoju-dziecka.
1 rok, 9 miesięcy temu przez defww Na ściany proponuję położyć panele akustyczne takie jak oferowane są na www.dynamico.pl taka ściana będzie trwalsza a poza tym akustyka pomieszczenia się zmieni, pokój zostanie bardziej wygłuszony.
scarlett_26
1 rok, 9 miesięcy temu przez scarlett_26
Witam
Zdecydowanie wybieraj jasne kolory ścian, meble też nie za ciemne. Proponowała bym na jednej ze ścian nałożyć tapetę ale tylko taką wstawkę żeby ożywić wystrój
Może takie wzory : http://www.nokaut.pl/tapety/tapeta-scienna-akoya-289054.html
żółto-seledynowy by pasował do łóżka
denicler
1 rok, 10 miesięcy temu przez denicler
Zrób wszystko na jasny kolor, to sprawi, że Twój pokój nabierze trochę większej przestrzeni - panele kup najlepeij drewniane, jeśli nie masz wielu rzeczy to regał kup w miarę niski - wysoki regał sprawi, że pokój będzie jeszcze mniejszy optycznie. Jeśli robisz kapitalny remont to zrezygnuj z górnego światłą i lepiej zaplanuj kinkiety, które równomiernie oświetlą całą powierzchnię.
1 rok, 10 miesięcy temu przez anonymous Witam,zamierzam zrobić kapitalny remont pokoju. Nie zostanie w nim nic,poza łóżkiem(żółte,ok 3x1,5m po rozłożeniu)i telewizorem. Planuję kupić panele,nowy regał,no i oczywiście nowe kolory ścian. Czy ma ktoś jakieś pomysły?Pokój jest dosyć wąski, dlatego mam z tym spory problem. Dzięki z gory za pomoc

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Moja sypialnia na poddaszu
Dzień dobry! Chciałabym się Pani poradzić w wystroju mojej małej sypialni, która ma około 10 metrów kwadratowych, co ważne jest ona na...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12164 osoby
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Sowy Arystokratki

Sowy: pomysłowe dekoracje wnętrza

• Kute ręcznie prezenty na ślub

Unikatowe wyroby m. in. pomysły na prezenty ślubne - podkowy z napisem z podstawkiem gwoździem - wyjątkowe prosto z kuźni. Bądź oryginalny - więcej zdjęć i cennik - kowal501@o2.pl

• Tagi na doniczki ;-)

Długo zastanawiałam się jak oznaczyć ziółka rosnące na moim balkonie. Nie chciałam tabliczek wbijanych w ziemię, na których zapisujemy nazwę roślinki. Sprawdzone rozwiązania nie są dla mnie ;-).Ponieważ mam słabość do drewna...postanowiłam wykorzystać okrągłe...

Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...