Urządzamy » Forum
olampa.pl
1 rok, 2 miesiące temu przez olampa.pl
Najprościej wnęki podświetlać paskami led. Taśmy led dostepne są w koszulkach lub osłonie żelowej. Osłona żelowa zapewnia ochrone diod Led przed wilgocią i kurzem oraz zwiększa walory estetyczne taśmy. Od spodu posiada klej ułatwiajaca montaż do podłoza. Tak więc nie potrzebujemy dodatkowych profili aby uzyskać oświetlenie dekoracyjne półek oraz wnęk. .
LEDaTEC
1 rok, 7 miesięcy temu przez LEDaTEC
Wszelkie detale, kolory i faktury wydobędzie dopiero dobrze dobrane oświetlenie.
Tylko właściwie dobrane źródła światła podkreślą charakter przestrzeni, optycznie poszerzoną lub zmniejszą poszczególne fragmenty pomieszczenia oraz podkreślą szczegóły, które chcemy wyeksponować (fototapetę, grafikę, dodatki, faktury itp.). Wszystkich zainteresowanych oświetleniem LED'owym zapraszam na stronę http://www.ledatec.pl
Znajdziecie tu inspirujące zdjęcia z gotowymi realizacjami, pełną ofertę opraw wbudowanych, wiszących, ściennych, stojących, a także namiary do osób, które pomogą wam przy wyborze oświetlenia.
janek123
3 lata, 1 miesiąc temu przez janek123
widziałem ostatnio u znajomego właśnie taką aranżację i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało, znajomy wykonał ją samodzielnie ale nie ma się czemu dziwić bo jest budowlańcem, zaproponował, że zrobi coś takiego u mnie, polecał mi oświetlenie aura, które podobno dożywotnią gwarancję i przez co nie będę się musiał już kiedykolwiek martwić o wymianę oświetlenia - bo on tak to robi, że wymiana żarówki = kucie i rozwalenie regipsu co nie wchodzi w ogóle w rachubę, następnym razem zrobię zdjęcie to zamieszczę
psc
3 lata, 4 miesiące temu przez psc
Jest kilka możliwości podświetlenia takich półek.
Kolega wyżej wspomniał o oświetleniu LED.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie, tym bardziej, iż (w zależności od producenta) istnieje możliwość wyboru soczewki o danej kolorystyce i kącie padania światła.

Poniżej przedstawią przykładową realizację:

w razie pytań, proszę o kontakt:
m.arciszewski(at)firma-psc.pl

Pozdrawiam
raulq7
3 lata, 5 miesięcy temu przez raulq7
Oprawy meblowe Led są teraz coraz popularniejsze. Przy zastosowaniu takiego efektu przyciągamy uwagę gości m rzeczy znajdujące się na tak oświetlonych półkach. Kilka takich ciekawych przykładowych opraw LEDowych macie tutaj: http://www.febri.pl/index.php/id_325.html
krisu201
3 lata, 10 miesięcy temu przez krisu201
Mój szwagier ma zrobione takie półki w łazience i pokoju. Wykonał to sam i nieźle mu to wyszło, tak więc jak najbardziej można takie półeczki wykonać samemu,a z tego co wiem to nawet nie zajęło mu za dużo czasu. Tylko tak jak napisał fantastycznelampy trzeba pamiętać o zastosowaniu transformatora 12 V i wszystko będzie jak najbardziej ok.
przemek_design
3 lata, 10 miesięcy temu przez przemek_design
jak najbardziej można to wykonać samemu, poszukaj na forum.elektroda tak jest pełno takich pomysłow domorosłych mistrzów niezłe pomysły/koncepty realizują na przestrzeni czasu, a potem dzielą się doświadczeniem czy projektem z innymi którym się to podoba. to jest dobre miejsce by poszukać takich rzeczy
fantastycznelampy.pl
4 lata, 5 miesięcy temu przez fantastycznelampy.pl
Witam, oświetlenie halogenowe jest dość tanie i można je wykonać samodzielnie, jedyne co trzeba to pamiętać o zastosowaniu transformatora 12V.

Jakby co to proszę o maila na sprzedaz@fantastycznelampy.pl to zrobię dla Pani ofertę.
AgnieszkaRuda
4 lata, 5 miesięcy temu przez AgnieszkaRuda
Moja uwagę zwróciły pomysły oświetlenia malutkich wnęk w ścianie, pełniących czasami role półki. W internecie znalazłam wiele zdjęc aranzacji wnętrz z tym wlasnie elementem oświetlenia. Konkretnie chodzi mi o coś takiego http://images2.fotosik.pl/92/67a0ff758ca94055med.jpg. Czy wie ktoś jak wykonac taki projekt? czy można to zrobic samodzielnie? jak duze sa koszty takiej ozdoby>

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Jak dobrać drzwi wewnętrzne w bloku?
Jakie dobrać drzwi wewnętrzne do mieszkania w bloku? Cztery pokoje + WC i łazienka. W kuchni otwartej na przedpokój są białe płytki, w...
Nina Korzec-Molenda Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 11904 osoby
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Słoiki na płatki śniadaniowe

Można przechowywać w nich nie tylko płatki, a zdobić je mogą nie tylko figurki zwierzątek.

• Walentynkowy domek

Jakiś czas temu zastanawiałam się czy można zrobić oryginalny upominek za niewielką sumę. Oczywiście miałam na myśli coś co będzie ozdobą każdego domu. I tak będąc w hipermarkecie na stoisku "ogród" wypatrzyłam karmik dla sikorek za niecałe 6 zł. Kupiłam i...

• Przytulny kącik dla psiaka

Wiele właścicieli zwierząt zwraca szczególną uwagę na swoje pupile. Robią co mogą, aby uszczęśliwić swojego zwierzaka, poświęcając im bardzo dużo czasu. Ważne jest przytulne, bezpieczne miejsce, w którym mieszka nasz czworonożny członek rodziny.

Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...