3 miesiące, 1 tydzień temu przez natala g Jakąś wielką fanką kaw nie jestem ale uwielbiam espresso i latte i często korzystam z naszego domowego ekspresu. Przyznaję, że zamierzam kupić sobie takie specjalne termiczne szklanki i oglądałam już nawet na superwnetrze.pl mają takie akurat od blomus i to w promocyjnych cenach. Może posądzicie mnie o fanaberię ale ja po prostu nie znoszę pić zimnej kawy, muszę mieć gorącą, a jednym łykiem tez nie umiem. Zdecydowanie wolę delektować się jej smakiem i aromatem.
3 miesiące, 2 tygodnie temu przez juolka Szczerze mówiąc, nie mam takiej jednej wyłącznie ulubionej kawy. Piję od różnych producentów. Natomiast jeśli pytasz czy wolę parzone tradycyjnie, czy z ekspresu, to wydaje mi się, że lepsze są mimo wszystko porządne tradycyjnie. Trochę jednak na to więcej czasu trzeba poświęcić. Mam u siebie ekspres i też czasami go używam. Nie narzekam na smak kawy, także jeśli ktoś jest tak zwanym kawoszem, to jemu chyba wszystko po prostu będzie smakowało. Po prostu tak mam i chyba się to nie zmieni. Ja mam do Was pytanie, jak po prostu często pijecie kawę w swoim domu, mieszkaniu, a może w biurze?
4 miesiące, 1 tydzień temu przez anonymous Jestem ciekawa jakie są wasze ulubione kawy i czy wolicie takie parzone tradycyjnie czy może z ekspresu

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne