Bożonarodzeniowa patera

Autor:Kaja Kraska| 30.08.2016| 2:07

Chcesz upiększyć swoje mieszkanie na Święta? Szukasz inspiracji? Pani Magdalena Birula-Białynicka z pracowni "Wrzosowisko" pokazała nam, że stroik świąteczny nie musi być skomplikowany, by był efektowny.

Średnia ocena:
Komentarze: 0

TAGI: Boże Narodzenie, bożonarodzeniowa patera, dekoracja, krok po kroku, ozdoba, stroik, stroik świąteczny, święta, wigilia

Filmy wideo w Urzadzamy.pl: Zrób to sam. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy wideo, jak coś zrobić... krok po kroku. Nasze poradniki wideo w prosty sposób pokazują jak samemu przeprowadzić remont mieszkania, jak zrobić dekoracje świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie, jak przygotować ozdoby wnętrz, jak urządzić wnętrza, znajdziesz też filmy z pomysłami na tapety i dekoracje ścian. Oglądaj online porady projektantów wnętrz. Zobacz film na temat decoupage i innych technik zdobienia, jak dobierać kolory wnętrza. W tym dziale znajdują się zarówno video, jak krok po kroku przygotować pyszne danie, poradniki wideo dotyczące gotowania, jak i filmy instruktażowe, np. jak malowanie ścian. Tylko w Urzadzamy.pl darmowe porady i filmy wideo, jak zrobić coś z niczego. W dziale Filmy znajdziesz wiele porad dotyczących aranżacji wnętrza.