Michela Rizzo, Moroso: Będziemy nawiązywać do tradycji

28.12.2017| 1:30

Michela Rizzo z firmy Moroso w krótkim wywiadzie po konferencji „Trendy, wizje, prognozy” zdradza, jakim kierunku w najbliższych latach będzie się rozwijało wzornictwo mebli luksusowych.

– Wzornictwo zmienia się wolniej niż moda. Oferta firmy Moroso rozwija się jednak każdego roku, podobnie jak zmieniają się trendy w naszym otoczeniu – mówi Michela Rizzo, przedstawicielka marki, goszcząca na konferencji Trendy, wizje, prognozy. – Mogę zdradzić, że w najbliższym czasie będziemy nawiązywać do tradycji – dodaje. Jakie wzory wkrótce wejdą w modę? Odpowiedź w nagraniu.

Średnia ocena:
Komentarze: 0

Filmy wideo w Urzadzamy.pl - kategoria Mój dom. Tylko u nas najlepsze filmy zrób to sam i ciekawe filmy dotyczące urządzania wnętrz, dekoracji wnętrz, wykańczania wnętrz. Oglądaj online filmy: poradniki wideo pomogą ci wybrać kolor wnętrza, malować ściany, urządzić kuchnie, salon, łazienki. Filmy instruktażowe z kategorii mój dom to również pomysły na świąteczne dekoracje wnętrz. Darmowe porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.