ARANŻACJA SALONU

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJA SALONU

Modny salon. Wybieramy meble, kolory i dekoracje

Modny salon. Wybieramy meble, kolory i dekoracje

Jak co roku jesienią poznajemy trendy na nadchodzący sezon. Tym razem na salonach będą królowały wyraziste kolory, złote dodatki oraz wzory graficzne. A czy ty już wiesz, jak odświeżysz swój pokój dzienny? Przedstawiamy siedem aranżacji.

Jak urządzić nowoczesny salon: białe meble i brzozy

Jak urządzić nowoczesny salon: białe meble i brzozy

Małżeństwo architektów postanowiło urządzić salon z biurem. Opracowując projekt wnętrz, nie chieli być stereotypowi. Wpadli na pomysł oddzielenia pomieszczeń brzozami. Pnie drzew wyglądają w salonie efektownie. Do aranżacji salonu wybrali niestandardowe meble, które łatwo przenosić i dowolnie ustawiać. Powstał nowoczesny salon, który w dzień tonie w słońcu, a białe meble i ściany potęgują to wrażenie.

Kanapa i poduszki: nowa aranżacja salonu

Kanapa i poduszki: nowa aranżacja salonu

Wystarczą trzy nowe poduszki, a opatrzona kanapa znów będzie atrakcyjna. Korzystajmy więc z bogatego skarbca deseni, barw i faktur tkanin. W ten oto, najłatwiejszy i najtańszy sposób naszym oczom ukaże się zupełnie nowa aranżacja salonu.

Salon w intensywnych kolorach. Aranżacja salonu w stylu orientalnym

Salon w intensywnych kolorach ma niezwykłą siłę. Aranżacja salonu utrzymana jest w stylu orientalnym. Kolorowy salon jest odważny i nasuwa skojarzenia ze wschodnią stylistyką wnętrz.

Salon we francuskim stylu. Urządzamy salon w stylu lat 20.

Aranżacja salonu utrzymana jest w kolorze żółtym i odcieniach moreli. Takie kolory ścian i dodatków do wnętrza salonu zaczerpnęliśmy wprost z litografii Henriego de Toulouse-Lautreca. Stworzyliśmy paryski salon. Wystrój salonu nawiązujący do klimatu lat 20. tworzą dekoracje ścian i sztukaterie.

Jak urządzić salon. Aranżacja salonu na wiosnę: kolorowe ściany i dodatki

Jak urządzić salon, by uzyskać więcej przestrzeni? Wybierz odpowiednie kolory do aranżacji salonu. Takie pozory stwarzają chłodne żywe kolory ścian w połączeniu z pionowymi akcentami. Na podłodze salonu dywan-trawa, a z góry abażur lamy jak kaskada płatków.

Salon na jesień. Aranżacja salonu: wybieramy kolory ścian, meble i dodatki

Salon to centrum domowego życia. Kiedy lato dobiega końca, a dni stają się krótsze i pochmurne, więcej czasu spędzamy w domu. Co zrobić, by salon w jesienne wieczory był ciepły? Oto kilka sposobów na jesienny wystrój salonu. Aranżacja salonu: wybieramy ciepłe kolory ścian i dodatki do wnętrza, które sprawią że salon będzie przytulny.

Aranżacja salonu z kominkiem i pomysłem na przechowywanie drewna

Każdy kto decyduje się na kominek w salonie staje przed dylematem jak i gdzie przechowywać zapas drewna? Zdasnia są podzielone, jednak jedno jest pewne. Zapas drewna do kominka jest wyjątkową ozdobą nie tylko kominka ale także całej aranżacji salonu. Zobaczcie kilka ppmysłów na przechowywanie drewna do kominka w salonie, bez względu na styl aranżacji salonu!

Strona 1 z 1

1