GARDEROBA

(36 artykułów i zdjęć)

Jak zaprojektować garderobę? Garderoba w domu jest cenną przestrzenią. Pozwala zgromadzić ubrania, obuwie i bieliznę w jednym miejscu, a wnętrza sypialni i innych pomieszczeń uwolnić od szaf. Półki i schowki czasami nie wystarczają.

Projekt garderoby

Coraz częściej zamiast szafy chcemy mieć w mieszkaniu garderobę - oddzielne pomieszczenie do przechowywania ubrań. Garderoby - projekty, aranżacje, zdjęcia. Przedstawiamy pomysłowe rozwiązania umożliwiające jak najpełniejsze wykorzystanie przestrzeni garderoby. Urządzamy małą i wąską gaderobę, jak i projetujemy przestrzeń garderoby z funkcją pralni, podzieloną na strefy prania, suszenia, prasowania i przechowywania. Garderoba projektowanie - sprawdź jakich nie popełniać błędów, jakie są wymiary garderoby, jakie ywbrać półki do garderoby, szuflady, miejsce na wieszaki w graderobie, jakie oświetlenie i drzwi garderoby.

Garderoba aranżacje

Garderoba z prawdziwego zdarzenia to dobrze zaprojektowane wnętrze, które zdecydowanie ułatwia utrzymanie porządku w domu. Dzięki niej odzież i obuwie codziennego użytku mają swoje miejsce, są odpowiednio wyeksponowane i łatwo dostępne, rzeczy sezonowych nie trzeba co roku upychać w aktualnie wolnej szafie lub schowku, a bielizna pościelowa i ręczniki nie gniotą się poukładane ciasno na półkach szaf. w garderobie powinno być tyle miejsca, aby nie tylko zmieściły się półki i drążki, lecz także możliwe było swobodne poruszanie się. Garderoba na wymiar:  przed zamówieniem półek, szuflad i drążków oszacuj, ile miejsca będziesz potrzebować na konkretne rzeczy. Porjektując garderobę przemyśl liczbę szuflad na bieliznę, biżuterię, dodatki. Krawaty, szale i chusty możesz przechowywać na specjalnych wieszakach. Rzadziej używane rzeczy ulokuj na wyższych półkach, a często wkładane – w zasięgu ręki. Dobrze wykorzystaj miejsce w garderobie w mieszkaniu. Zamontuj np. dwa rzędy drążków: wyższy na płaszcze czy sukienki, niższy na odzież krótką. Dostęp do górnych ubrań ułatwi pantograf – opuszczany wieszak. Mała gaderoba - urządzasz garderobę w mieszkaniu w bloku? Przeznacz w niej miejsce na artykuły porządkowe, najlepiej z brzegu, blisko wejścia. Odseparuj od odzieży panelem lub drzwiczkami. Pamiętaj o wentylacji.

ARTYKUŁY GARDEROBA

Mała garderoba: 5 sposobów na sprytne przechowywanie

Mała garderoba: 5 sposobów na sprytne przechowywanie

Mała garderoba skrojona na miarę cieszy oko i poprawia humor. Bierzemy pod lupę sprytne rozwiązania, które pomogą zapanować nad domową kolekcją ubrań i dodatków. Poznaj 5 sposobów na dobre przechowywanie!

Przedpokój: garderoba. Wybieramy szafy i garderoby do przedpokoju

Przedpokój: garderoba. Wybieramy szafy i garderoby do przedpokoju

Garderoba lub szafa w roli garderoby w przedpokoju to wygodna przestrzeń do przechowywania ubrań, która jest potrzebna w każdym domu. Wygodnie urządzona garderoba lub pojemne, właściwie rozmieszczone szafy ułatwiają domownikom życie i zapewniają porządek w domu. Dobre miejsca na szafy czy garderoby to przedpokój i sypialnia.

Garderoba wymiary. Ile miejsca potrzeba na małą garderobę. Planujemy

Garderoba wymiary. Ile miejsca potrzeba na małą garderobę. Planujemy

Garderoby są coraz popularniejszym rozwiązaniem. Są one jednak funkcjonalne tylko wtedy, jeśli zastosujemy odpowiednie rozmiary garederoby i kształty. Podpowiadamy jakie powinna mieć wymiary najmniejsza garderoba. Mała garderoba w mieszkaniu - jakich trików użyć, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania i optycznie powiększyć.

GARDEROBA: projekty na funkcjonalną garderobę. Aranżacje i zdjęcia

Garderoba z sypialnią: aranżacje, projekty, zdjęcia. Garderoba, gdy jest dobrze zorganizowana, ułatwia codzienne czynności. Funcjonalna garderoba powinna być obszerna, odpowiednio oświetlona, wentylowana i dopasowana do potrzeb właściciela. Radzimy jak dobrze zaprojektować garderobę.

Garderoba: robimy porządek w szafie. Sprzątanie - jak układać ubrania w szafie

Wiosna to czas porządków w mieszkaniu. Radzimy jak zaprowadzić porządek w szafie, jak prawidłowo układać ubrania. Garderoba sama w sobie jest tym elementem wyposażenia wnętrz, który pozwala zaprowadzić ład i porządek wśród przechowywanych rzeczy. Jednak, aby garderoba spełniała jak najlepiej swoje funkcje, my musimy jej w tym pomóc. Jak to zrobić? Zapoznaj się z przewodnikiem po dobrych porządkach w szafie! Sprawdź nasze rady dotyczące porządkowania garderoby!

Garderoba. Miejsce na twoje ubrania. Wybieramy szafy

Wybór szafy i dobranie jej do wnętrza jest bardzo istotny. Miejsca na ubrania prawie zawsze brakuje, bądź nasze szafy są za mało przestronne i ciężko coś w nich znaleźć. Nowoczesna garderoba ma wabić i czarować. Ważne będą dla nas półki i szuflady oraz wielkosc szafy. Garderoba może zaskakiwać kolorem, fakturą ścian, a nawet oświetleniem. Szafy w sam raz dla ciebie

Szafa czy garderoba?

Gdzie przechowywać ubrania i buty? Co wybrać: szafy wolno stojące, zabudowane wnęki czy osobne pomieszczenia – garderoby? Poznaj ich wady i zalety.

Garderoba dla niej: modna garderoba

Max i mix. Bo w tej odsłonie garderoba mieści książki, biżuterię i suknie wieczorowe. Narty wejdą, gdy przesunie się płaszcze... Wszystko pod kontrolą. Oto pojemna garderoba - skarbiec zorganizowanej pani domu.

Szara sypialnia z garderobą: funkcjonalna zabudowa nad łóżkiem w sypialni

Sypialnia z garderobą to wygodne rozwiązanie. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na osobne pomieszczenie z garderobą, warto do tematu sypialni z garderobą podejść kreatywnie. Zainspiruj się klimatyczną, szarą sypialnią z funkcjonalną zabudową.

Sypialnia: garderoba dla niego. Szafa dla mężczyzny w sypialni

Jak ma wyglądać garderoba dla niego w sypialni? Wybór męskiej szafy to nie lada wyzwanie. Garderoba będzie najbardziej męska wtedy, gdy wyposażymy ją w gadżety. Najlepiej, gdyby sama była gadżetem schowanym w rozsuwającej się ścianie sypialni. Aranżacja sypialni z garderobą dla niego - zdjęcia

Nowoczesna garderoba: inspiracje i pomysły na garderoby w mieszkaniu

Nowoczesna garderoba w mieszkaniu to element, który zapewni nam wygodę i porządek. Jeśli nie mamy miejsca na oddzielne garderoby, warto wybrać mobilny system do przechowywania ubrań. Takie garderoby do samodzielnego montażu są uniwersalne i łatwo je dopasujemy do miejsca w swoim mieszkaniu.

Garderoba w sypialni: trzy pomysły na garderobę w małej sypialni!

Garderoba w sypialni wciąż kojarzy się z przestrzenią i dużą ilością miejsca. Czy w małej sypialni możliwe jest wygenerowanie miejsca na wygodną garderobę dla dwojga? Zainspiruj się sprytnym rozwiązaniem kwestii garderoby dla dwojga we wnętrzu niewielkiej sypialni na piętrze mieszkania w zabytkowej kamienicy.

Jak urządzić wygodną garderobę: zabudowa garderoby

Jak urządzić garderobę w sypialni, pod skosami, w przedpokoju. Zabudowa garderoby - oglądając projekty sprawdzajmy: czy pomieszczenie jest odpowiednio duże? Jaką ma wysokość? Czy zmieszczą się w nim pojemne szafy? Czy jest odpowiednia ilość miejsca do przechowywania ubrań.

Przechowywanie odzieży: jak urządzić garderobę?

Jak urządzić garderobę? Aby zapewnić sobie komfort i praktyczność przechowywania odzieży, bez względu na to, czy garderoba urządzona ma być w oddzielnym pomieszczeniu, czy włączona do aranżacji sypialni, podczas organizowania tej przestrzeni warto kierować się kilkoma podstawowymi zasadami. Podpowiadamy, jak najlepiej urządzić garderobę!

Wybieramy szafy. Garderoba, komoda: miejsce na ubrania

Bez szafy, garderoby czy komody ciężko się obejść. To naprawdę niewiarygodne, jak wiele potrzebujemy miejsca na ubrania. W domu należy przewidzieć dla nich przestronne i wygodne miejsce. Szafa wnękowa, garderoba, komoda wygodnie jeśli się w przedpokoju lub sypialni. Warto wykorzystać wszystkie wnęki w przedpokoju na szafy i garderoby.

Projekt garderoby: dobrze zorganizowana przestrzeń do przechowywania

Jak często zdarza Ci się stać przed szafą i myśleć "nie mam się w co ubrać"? Podpowiemy, jak właściwie zaprojektowana garderoba rozwiąże ten problem. Wystarczy, aby ulubione ubrania znalazły się w zasięgu wzroku, a dodatki leżały na swoim miejscu! Niech od dzisiaj sytuacja z każdego poranka przestanie się powtarzać!

Sen & spa: łazienka z sypialnią i garderobą

Sen & SPA - architekci i projektanci polecają tercet: łazienkę, sypialnię i garderobę, urządzone w jednej przestrzeni. Wielkie otwarcie sprzyja wygodzie, zachęca do rytuałów pielęgnacyjnych i celebrowania intymności. 

Urządzamy sypialnię: jaka SZAFA DO SYPIALNI? Szafy na wymiar, z lustrem, przesuwne

Duża szafa do sypialni czy oddzielna garderoba - który wariant będzie lepszy? Urządzamy sypialnię i doradzamy, jakie wybrać szafy do sypialni. Szafa do sypialni na wymiar, w zabudowie, z lustrem. Sprawdź jakie będzie najlepsze rozwiązanie do twojej sypialni.

Aranżacja szarej sypialni z garderobą [ZDJĘCIA SYPIALNI]

Aranżacja sypialni w kolorze szarym jest szykowna i nowoczesna. Nam bardzo się podoba! Szara sypialnia jest dość prosta, a o jej wystroju decyduje świetne połączenie kolorów. Pani domu zadowolona jest z pojemnej garderoby, w której, jak żartuje, może „oddychać” każda sukienka. W galerii - zdjęcia sypialni z garderobą.

Szafa do sypialni: must have w projekcie sypialni czy zwykły kaprys?

Szafa wnękowa, szafa wolno stojąca, czy przepastna garderoba? A może po prostu – brak szafy? Szafa do sypialni dla jednych będzie absolutną koniecznością w projekcie sypialni, a przez innych uważana będzie za zwykły kaprys. W rzeczywistości, sypialnia jest miejscem idealnym do zaaranżowania miejsca garderobianego, a raczej zlokalizowania klasycznej szafy na ubrania. Jaką szafę do sypialni wybrać? Postawić na wrażenia wizualne czy zwrócić uwagę przede wszystkim na kwestie praktyczne?

Wnętrza domu Grzegorza Krychowiaka. Wiemy jak mieszka w Sewilli

Jak wygląda GARDEROBA Grzegorza Krychowiaka? Żeńska część redakcji nie mogła się powstrzymać... Sprawdziliśmy! Zobaczcie, jak Grzegorz Krychowiak przechowuje modowe trofea! [WIDEO]

Żółta sypialnia z garderobą: oryginalna aranżacja z ciekawymi dodatkami

Żółta sypialnia jest efektowna i zaskakuje ciekawym wyposażeniem. Żółty kolor ścian (odcień wpadający w musztardowy) tonują czarne meble w sypialni i oryginalne czarne kinkiety. Do garderoby prowadzą drzwi, których fronty zostały oklejone zdjęciem.

Organizacja przestrzeni w szafie: cienkie wieszaki i pudełka na buty [WIDEO]

Odpowiednia organizacja w szafie pozwoli nam na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Przechowywanie butów i dodatków w różnego rodzaju organizatorach to połowa sukcesu. Zobaczcie jak łatwo wygospodarować więcej miejsca w szafie!

Porządki na wiosnę: ład, porządek i oszczędność czasu!

Marzysz o porządku w garderobie, przedpokoju i w piwnicy? Chciałabyś móc wszystko szybko znaleźć w zależności od potrzeby? Rozwiązanie systemów szaf na wymiar jest zatem dla Ciebie! Mają prawdziwie nieograniczone możliwości adaptacyjne...

Męska sypialnia wcale nie musi być chłodna i surowa. Ciekawy projekt

Jak urządzić sypialnię dla mężczyzny? Zobacz projekt nowoczesnej sypialni z garderobą autorstwa pracowni DEKAA i przeczytaj nasze praktyczne wskazówki!

Strona 1 z 2

1 2