mieszkanie stylowe

Mieszkanie stylowe jest jednocześnie przytulne i eleganckie; modne, ale o wyważonym dekorze; raczej minimalistyczne niż przesadnie udekorowane czy wypełnione sprzętami i meblami. Dla każdego mieszkanie stylowe będzie oznaczać coś innego, jednak istnieje kilka zasad, które pozwolą na urządzenie mieszkania z zachowaniem zasad dobrego stylu i smaku.

Jak urządzić stylowe mieszkanie? Sprawdźmy aktualne trendy i rozwiązania estetyczno-technologiczne. Jeśli znajdziemy element wystroju, który się nam szczególnie podoba, możemy wykorzystać go w urządzaniu naszego stylowego mieszkania. Pamiętajmy, by nie podążać ślepo za trendami - zmieniaja się one co kilka sezonów, dlatego najlepiej wybierać rozwiązania, które są ponadczasowe i pasują do naszych osobistych upodobań. 

Urządzając stylowe mieszkanie, warto dodać mu odrobinę szyku i elegancji. Wykorzystajmy wysokiej jakości materiały takie jak drewno, kamień czy ceramikę. Zamiast krzykliwych barw, pomalujmy ściany na delikatne kolory - modne pastele lub beże, biele i szarości. Stylowe mieszkanie powinno również zapełnić się meblami odpowiednimi dla stylu, który dominuje we wnętrzu - piękne, odrestaurowane meble retro lub minimalistyczne, nowoczesne modele wykończone na wysoki połysk - wybierzmy te, które wpiszą się w nasz zamysł stylowego mieszkania