mieszkanie w stylu glamour

Mieszkanie w stylu glamour jest eleganckie, luksusowe i szykowne. Z powodzeniem mogłoby posłużyć jako dom hollywoodzkiej gwieździe z lat 40. i 50. Mieszkanie glamour jest pełne przepychu, ale w doskonale wyważony sposób. Styl glamour łączy w sobie nowoczesne rozwiązania z luksusowym wnętrzem klasycznym. Jak urządzić mieszkanie w stylu glamour

W mieszkaniu glamour dużą rolę odgrywa stonowana kolorystyka. Zamiast monotonnych, białych ścian, mieszkanie w stylu glamour stawia na beże, kontrasty biało-czarne, fiolety i ciemną czekoladę. We wnętrzach glamour nie może również zabraknąć srebra i złota. Mieszkanie glamour to nie tylko pomalowane ściany, ale również wzorzyste, ozdobne tapety i klasyczne sztukaterie, które podnoszą prestiż i elegancję pomieszczenia.

Mieszkanie w stylu glamour zawsze błyszczy (i to dosłownie). Niegasnący blask zawdzięcza ono połyskującym, odbijającym światło powierzchniom mebli, płytek, ozdobnym lustrom, marmurowym i granitowym blatom, kryształowym żyrandolom, złotym świecznikom i srebrnej zastawie, by wymienić tylko niektóre z nich. Nieodłącznym elementem salonu w stylu glamour jest pokaźna, obita skórą lub miękkim pluszem sofa, wygodny fotel i finezyjny szezlong.