kawalerka w stylu glamour

Kawalerka w stylu glamour jest wytworna, szykowna i luksusowa. Styl glamour łączy w sobie umiłowanie eleganckiego przepychu z nowoczesnym minimalizmem. Brzmi paradoksalnie? Kontrasty to esencja stylu glamour. Kawalerka glamour jest nowoczesna, ale z powodzeniem mogłaby posłużyć jako mieszkanie holywoodzkiej gwiazdy z lat. 40. i 50. Jak urządzić kawalerkę w stylu glamour

Kawalerka glamour charakteryzuje się przygaszoną kolorystyką. Znajdziemy tam beż, biel, czerń, kolor grafitowy, a także charakterystyczne dla stylu glamour fiolet i róż. Nie może również zabraknąć złota i srebra. Ściany kawalerki glamour możemy ozdobić również wzorzystymi, eleganckimi tapetami oraz klasycznymi sztukateriami, które dodadzą wnętrzom luksusu. 

Kawalerka w stylu glamour cechuje się błyszczącymi, odbijającymi światło powierzchniami. Połyskujące meble, duże lustra, płytki na podłodze i granitowe blaty nadają mieszkaniu szyku i elegancji. W kawalerce w stylu glamour nie może zabraknąć również stylizowanych świeczników, srebrnej zastawy, złotych dodatków, aksamitnych lub skórzanych foteli i łóżka z pikowanym zagłówkiem czy konsoli z wazonem pełnym kwiatów i fotografiami w stylizowanych ramkach. W kawalerce glamour możemy również swobodnie kontrastować ze sobą meble i dodatki z różnych stylów, na przykład wystawny, barokowy fotel z minimalistycznym, nowoczesnym stolikiem kawowym. Efekt przepychu i elegancji gwarantowany!