Grażyna Torbicka zrobiła wyjątek i pokazała mieszkanie w centrum Warszawy. Jeden element szczególnie przykuwa wzrok

2023-04-27 9:29

Grażyna Torbicka na co dzień mieszka z mężem w Otwocku pod Warszawą. Dziennikarka jest również właścicielką mieszkania w Warszawie, które kiedyś należało do jej rodziców. To właśnie do eleganckiego i urządzonego w stylu klasycznym apartamentu Grażyna Torbicka zaprosiła ostatnio kamery telewizji śniadaniowej. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie cenionej dziennikarki!

grazyna torbicka
Autor: instagram.com/grazyna.torbicka

Mieszkanie Grażyny Torbickiej

Grażyna Torbicka od dłuższego czasu mieszka w oddalonym ok. 30 km od Warszawy Otwocku. Dom dziennikarki początkowo był niewielkim domkiem letniskowym, ale Torbiccy stopniowo go rozbudowywali, by mógł służyć im przez cały rok. Posiadłość otoczona jest lasem, dzięki czemu dziennikarka i jej najbliżsi mogą cieszyć się prywatnością i spokojem, a także stałym kontaktem z naturą. 

Dom w Otwocku to nie jedyna nieruchomość w portfolio Grażyny Torbickiej. Dziennikarka ma jeszcze mieszkanie po rodzicach w centrum Warszawy. To właśnie tutaj się zatrzymuje, gdy przyjeżdża do stolicy:

Wtedy kiedy mam intensywne dni - audycje radiowe, prowadzę autorskie wieczory - urządzam sobie dzień w Warszawie. Przeniosłam się stąd do lasu i bardzo sobie to cenię. Gdy jestem w stolicy, trochę tracę, ale nasz pies opiekuje się mężem

- mówi w "Dzień Dobry TVN" Grażyna Torbicka.

Mimo że prezenterka bardzo dba o swoją prywatność, postanowiła zrobić wyjątek i do swojej warszawskiej garsoniery zaprosiła ekipę programu śniadaniowego. Jak wygląda mieszkanie Grażyny Torbickiej? Podobnie jak ona jest eleganckie i stylowe. We wnętrzach styl klasyczny przeplata się harmonijnie z nowoczesnością. W mieszkaniu dziennikarki mnóstwo jest pamiątek rodzinnych, starych mebli i antyków. 

Grażyna Torbicka
Autor: screen: DDTVN

Nowoczesna kuchnia

W kuchni Grażyny Torbickiej dominuje elegancka czerń. Wnętrze utrzymane jest w stylu nowoczesnego minimalizmu. Błyszczące bezuchwytowe fronty są czarne, podobnie jak kuchenny blat. Z czernią idealnie komponują się sprzęty AGD w metalicznym kolorze - lodówka oraz stylowy ekspres do kawy. Lodówkę dziennikarka ozdobiła magnesami ze zdjęciami gwiazd starego kina. 

Grażyna Torbicka
Autor: screen: Dzień Dobry TVN

Salon z fortepianem

Największe wrażenie w warszawskim mieszkaniu Grażyny Torbickiej robi bez wątpienia salon, w którym króluje styl klasyczny. Stare drewniane meble dodają mu uroku, podobnie jak fortepian z wygodnym siedziskiem obitym skórą w czekoladowym kolorze. 

Grażyna Torbicka
Autor: screen: Dzień Dobry TVN

W salonie nie zabrakło również kącika do pracy - eleganckiego, drewnianego biurka. Gdy prezenterka chce odpocząć, może zrelaksować się w wydzielonym pokoiku z czerwoną kanapą.

grażyna torbicka
Autor: screen: Dzień Dobry TVN

Jasna łazienka

Łazienka Grażyny Torbickiej to minimalistyczna przestrzeń w jasnych, stonowanych barwach. Ściany pokrywają płyty imitujące biały kamień, a ogromna lustrzana tafla zajmująca całą ścianę nad umywalką optycznie powiększa pomieszczenie. Ciekawym akcentem jest nowoczesna bateria umywalkowa o nietypowym kształcie.

Grażyna Torbicka
Autor: screen: Dzień Dobry TVN