Jak mieszka Mikołaj Roznerski? Sprawdzamy, jak urządził się w klimatycznej kamienicy

2023-12-19 9:22

Mikołaj Roznerski to aktor znany z "M jak miłość", "Klubu szalonych dziewic" czy "Ratowników". Na co dzień mieszka w Warszawie. Dzięki jego mediom społecznościowym udało się nam podglądnąć, jak wygląda jego mieszkanie. Zobacz, jak mieszka Mikołaj Roznerski!

Spis treści

  1. Jak mieszka Mikołaj Roznerski?
  2. Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego: salon
  3. Tak mieszka Mikołaj Roznerski: kuchnia
  4. Jak mieszka Mikołaj Roznerski? Zdjęcia

Jak mieszka Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski nie zamieszkał na nowym osiedlu, ale w klimatycznej, starej kamienicy. Przestronne mieszkanie aktora ma wysokie sufity, duże okna, przez które wpada mnóstwo dziennego światła i klimatyczny drewniany parkiet ułożony w jodełkę

Mimo że Mikołaj Roznerski nie pokazuje często swoich czterech kątów na Instagramie, to zdarza się, że zrobi wyjątek. Na zdjęciach udostępnionych przez aktora widzimy m.in. jasny salon oraz oddzielną kuchnię. Pomieszczenia utrzymane są w przytulnym, eklektycznym stylu i próżno szukać w nich celebryckiej ekstrawagancji czy przepychu. 

Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego: salon

Salon Mikołaja Roznerskiego jest duży i utrzymany w neutralnej bieli. Koloru dodaje ciepłe, jasne drewno w postaci parkietu oraz pojedynczych mebli (np. szafki pod TV czy stolika kawowego). W salonie aktora nie brakuje również zielonych akcentów takich jak oliwkowy fotel na cienkich nóżkach czy egzotyczne rośliny doniczkowe. 

W salonie Mikołaja Roznerskiego białe okna podzielone są efektownymi szprosami, co jeszcze bardziej podkreśla klimat starych warszawskich kamienic. Ponadto, w pokoju dziennym aktora znalazło się też miejsce na duże lustro (idealnym na selfie) oraz stylowy gramofon w drewnianej obudowie. 

Tak mieszka Mikołaj Roznerski: kuchnia

Fani Mikołaja Roznerskiego na pewno wiedza, że aktor jest wielkim miłośnikiem kawy i chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z filiżanką pobudzającego płynu. Aktor ma również własną kawę — Rozner, którą często pokazuje na Instagramie.

Przy okazji jednego z filmików wrzuconych do social mediów Mikołaj Roznerski ujawnił, jak wygląda jego kuchnia. Pomieszczenie jest oddzielone od pozostałych części mieszkania, a przez duże okno wpada do kuchni mnóstwo dziennego światła. 

Kuchnia Mikołaja Roznerskiego, podobnie jak salon, utrzymana jest w bieli i drewnie. Białe są szafki, ściany i sprzęty AGD, natomiast parkiet oraz blat i cześć kuchennych szafek jest wykonanych z jasnego drewna. 

Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego jest przytulne i urządzone ze smakiem. Nie ma tu celebryckiego przepychu i luksusu - wnętrza urzekają natomiast domowym ciepłem i klimatem starych kamienic. 

Jak mieszka Mikołaj Roznerski? Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Magda Mołek? Sporo sztuki, meble w stylu PRL i mnóstwo kwiatów

Modne rośliny we wnętrzach

QUIZ PRL: Jak się mieszkało za komuny? Pamiętasz te mieszkania?

Pytanie 1 z 10
W domach z betonu nie było: