apartament stylowy

Jak urządzić mieszkanie, by było stylowe? Dla każdego pojęcie stylowego mieszkania może oznaczać co innego. Istnieją jednak wskazówki, które dodadzą szyku i elegancji wnętrzu. Apartament stylowy to apartament o wyważonym dekorze. Oznacza to, że wystrój skłania się bardziej w kierunku minimalizmu, ale nie chodzi tu tylko o ilość dodatków. Wnętrza, w których jest za dużo rzeczy, za dużo kontrastujących ze sobą barw i motywów (jak np. kropki i pasy) może męczyć oczy, przytłoczyć przestrzeń i wprowadzić do niej chaos. By urządzić stylowy apartament, należy zadbać o przestronność i umiar. 

Stylowy apartament jest jednocześnie przytulny i elegancki. By dodać wnętrzu odrobiny luksusu, zaopatrzmy się w złote i srebrne dodatki, proste, ale solidnie wykonane meble, nie bójmy się także naturalnych materiałów - stylowy apartament z piękną, bukową podłogą lub dębowym stołem nie tylko będzie wyglądał szykownie i luksusowo, ale również przytulnie, ciepło. 

Urządzając swoje mieszkanie, nie warto ślepo podążać za trendami czy na siłę dostosowywać wnętrza do stylu, który jest w danym momencie najmodniejszy. Najlepszy i najbardziej stylowy apartament to ten, który urządzamy zgodnie ze swoimi upodobaniami.