„M jak mieszkanie” pomaga w urządzaniu wnętrz. Inspiruje, podpowiada praktyczne rozwiązania, poleca dobre produkty. Z dumą obserwujemy polski rynek, widzimy jego rozwój, który pozwala z optymizmem myśleć o przyszłości. Mamy 15 lat doświadczenia i duże, wierne grono odbiorców. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć znak jakości - REKOMENDACJA „M jak mieszkanie”. Chcemy wyróżniać to, co jest dobrze zaprojektowane, innowacyjne, piękne i dostępne na naszym rynku. Formuła prezentacji pozwala w obszerny sposób przedstawić produkt lub serię produktów zarówno na łamach miesięcznika „M jak mieszkanie”, jak i na stronie urzadzamy.pl

Zasady przyznawania rekomendacji

Znak jakości REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” może uzyskać produkt lub seria produktów wyróżniająca się jakością projektu, innowacyjnością lub/oraz wartością estetyczną. Zgłoszenie do tego wyróżnienia może się odbywać na dwa sposoby:

- Poprzez wybór redakcji akceptowany przez producenta produktu
- Poprzez zgłoszenie przez firmę trzech produktów wyróżniających się innowacyjnością, jakością oraz wartością estetyczną, z których redakcja wybiera jeden i go rekomenduje.

Wyróżnione produkty/serie produktów są przezentowane na łamach magazynu w postaci dwustronicowego artykułu oraz na stronie www.urzadzamy.pl/rekomendacje

Formuła wyróżnienia zakłada przyznawanie go w cyklu rocznym (logo z rokiem przyznania). Firmy, których produkty uzyskały wyróżnienie, mogą posługiwać się logotypem REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” w swoich materiałach drukowanych, na ekspozycjach sklepów i na stronach internetowych.

Korzyści

1. Udział w prestiżowym projekcie na łamach popularnego magazynu „M jak mieszkanie” oraz w portalu urzadzamy.pl


2. Możliwość zaprezentowania swojej marki w kontekście innowacyjnych i wyjątkowych produktów z branży wyposażenia wnętrz.


3. Możliwość posługiwania się i wykorzystywania znaku Rekomendacje „M jak mieszkanie” do własnych celów i komunikacji marketingowej.


4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez przyznanie wybranemu produktowi znaku jakości magazynu „M jak mieszkanie”.


5. Możliwość kształtowania pozytywnego wizerunku produktu wśród Czytelników popularnego magazynu „M jak mieszkanie”.

W tym miesiącu rekomendujemy
REKOMENDACJA M jak mieszkanie 2017

Zlewozmywak i bateria z linii Smart marki Franke wprowadzają do kuchni nową jakość. REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” przyznajemy tej zgranej parze za połączenie użyteczności i ergonomii z prostą, estetyczną formą.

Produkty ze znakiem Rekomendacji M jak mieszkania
Sierpień 2017
REKOMENDACJA M jak mieszkanie 2017
Sierpień 2017
REKOMENDACJA M jak mieszkanie 2017
Lipiec 2017
REKOMENDACJA M jak mieszkanie 2017
Luty 2016
Rekomendacje MJM 2016
Styczeń 2016
Rekomendacje MJM 2016