„M jak mieszkanie” pomaga w urządzaniu wnętrz. Inspiruje, podpowiada praktyczne rozwiązania, poleca dobre produkty. Z dumą obserwujemy polski rynek, widzimy jego rozwój, który pozwala z optymizmem myśleć o przyszłości. Mamy 15 lat doświadczenia i duże, wierne grono odbiorców. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć znak jakości - REKOMENDACJA „M jak mieszkanie”. Chcemy wyróżniać to, co jest dobrze zaprojektowane, innowacyjne, piękne i dostępne na naszym rynku. Formuła prezentacji pozwala w obszerny sposób przedstawić produkt lub serię produktów zarówno na łamach miesięcznika „M jak mieszkanie”, jak i na stronie urzadzamy.pl

Zasady przyznawania rekomendacji

Znak jakości REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” może uzyskać produkt lub seria produktów wyróżniająca się jakością projektu, innowacyjnością lub/oraz wartością estetyczną. Zgłoszenie do tego wyróżnienia może się odbywać na dwa sposoby:

- Poprzez wybór redakcji akceptowany przez producenta produktu
- Poprzez zgłoszenie przez firmę trzech produktów wyróżniających się innowacyjnością, jakością oraz wartością estetyczną, z których redakcja wybiera jeden i go rekomenduje.

Wyróżnione produkty/serie produktów są przezentowane na łamach magazynu w postaci dwustronicowego artykułu oraz na stronie www.urzadzamy.pl/rekomendacje

Formuła wyróżnienia zakłada przyznawanie go w cyklu rocznym (logo z rokiem przyznania). Firmy, których produkty uzyskały wyróżnienie, mogą posługiwać się logotypem REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” w swoich materiałach drukowanych, na ekspozycjach sklepów i na stronach internetowych.

Korzyści

1. Udział w prestiżowym projekcie na łamach popularnego magazynu „M jak mieszkanie” oraz w portalu urzadzamy.pl


2. Możliwość zaprezentowania swojej marki w kontekście innowacyjnych i wyjątkowych produktów z branży wyposażenia wnętrz.


3. Możliwość posługiwania się i wykorzystywania znaku Rekomendacje „M jak mieszkanie” do własnych celów i komunikacji marketingowej.


4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez przyznanie wybranemu produktowi znaku jakości magazynu „M jak mieszkanie”.


5. Możliwość kształtowania pozytywnego wizerunku produktu wśród Czytelników popularnego magazynu „M jak mieszkanie”.

W tym miesiącu rekomendujemy
REKOMENDACJA M jak mieszkanie 2017

Płyty architektoniczne Tokyo to odpowiedź marki Stones na ogromną popularność betonu we wnętrzach. REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie” przyznajemy im za hydrofobową powłokę, która gwarantuje odporność na zabrudzenia.

Produkty ze znakiem Rekomendacji M jak mieszkania
Luty 2016
Rekomendacje MJM 2016