Ściana w nowej odsłonie. Płytki i cegły klinkierowe Brisbane marki Röben

2020-11-03 13:06 Materiał sponsorowany

Nasz redakcyjny znak jakości „Rekomendacje 2020” przyznaliśmy płytkom i cegłom klinkierowym BRISBANE marki Röben. Jako materiał wykończeniowy są wyjątkowo trwałe i odporne, a przy tym odznaczają się estetyką, wpisującą się w aktualne trendy architektoniczne.

Röben BRISBANE
Autor: Röben, materiały prasowe Wyraź siebie! Pomieszczenie z efektowną ceglaną ścianą nie jest już przypisane wyłącznie industrialnym loftom. Cegły i płytki klinkierowe BRISBANE marki Röben dają szerokie pole do eksperymentowania i szukania swojego stylu. Z ich pomocą stworzymy niepowtarzalną dekorację i to całkowicie na własnych warunkach.

Gama wyrobów klinkierowych marki Röben obejmuje modele o różnych kolorach, kształtach, wielkościach i strukturach powierzchni lica. Na szczególną uwagę zasługuje seria płytek i cegieł BRISBANE o atrakcyjnym, antracytowym odcieniu. Płytkami można wyłożyć elewację budynku lub pokryć ścianę wewnętrzną, w każdym przypadku uzyskując modny i elegancki wygląd.

Röben BRISBANE
Autor: Röben, materiały prasowe Modny efekt: Gładka antracytowa struktura lica oraz metaliczny połysk cegły idealnie pasują do minimalistycznych realizacji architektonicznych.

Dużą zaletą płytek i cegieł klinkierowych marki Röben jest materiał, z którego zostały wykonane. Do ich produkcji wykorzystuje się tylko naturalne surowce, głównie glinę pochodzącą z różnych złóż. Pozwala to uzyskać wiele ciekawych odcieni i dostosować je do indywidualnych gustów oraz potrzeb. W porównaniu z innymi materiałami, płytki klinkierowe dają dużo większe możliwości aranżacji – możemy łączyć ze sobą dwa podobne do siebie kolory lub dobierać je na zasadzie kontrastu. To my kontrolujemy, jak wygląda elewacja lub ściana, wpływając tym samym na projekt. Więcej informacji na roben.pl

Röben BRISBANE
Autor: Röben, materiały prasowe W dobry m towarzystwie: Płytka doskonale komponuje się z takimi materiałami jak szkło, metal czy beton, tworząc atrakcyjne zestawienia.
Rekomendujemy
Röben BRISBANE

Autor: Röben, materiały prasowe

Wyraź siebie! Pomieszczenie z efektowną ceglaną ścianą nie jest już przypisane wyłącznie industrialnym loftom. Cegły i płytki klinkierowe BRISBANE marki Röben dają szerokie pole do eksperymentowania i szukania swojego stylu. Z ich pomocą stworzymy niepowtarzalną dekorację i to całkowicie na własnych warunkach.

Na wygląd elewacji lub ściany łatwo wpłyniemy, wykorzystując wszystkie zalety cegieł i płytek klinkierowych marki Röben. Gładką strukturę lica serii BRISBANE możemy skontrastować z chropowatymi powierzchniami innych modeli, uzyskując niebanalny dekor. Warto także przyjrzeć się na koniec rodzajowi wiązania i wybrać ten, który najlepiej będzie pasować do naszej wizji (np. gotycki, krzyżowy czy blokowy).

Röben BRISBANE
Autor: Röben, materiały prasowe Do wyboru, do koloru: Co powstanie z połączenia cennych skarbów natury z nowoczesnymi technologiami wypalania gliny? Ekologiczny, piękny wizualnie materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.