Bez wyrzeczeń. Półkotapczan BED CONCEPT marki Lenart

2019-11-01 7:00

Komfortowe spanie czy więcej przestrzeni do życia? Teraz możesz mieć jedno i drugie. Nowy półkotapczan BED CONCEPT marki Lenart pozwoli swobodnie zmieniać role pomieszczeń. Wyróżniamy ten produkt za popisowe odświeżenie znanego konceptu.

Półkotapczan nie jest współczesnym wynalazkiem, ponieważ cieszył się sporą popularnością przed kilkoma dekadami. Jednak ten nowoczesny daleki jest od mebli z minionej epoki. Zachwyca modną formą, dobrym projektem, znakomitą funkcjonalnością.

Bez wyrzeczeń. Półkotapczan BED CONCEPT marki Lenart

Autor: mat. pras. Lenart

Współczesne mieszkania mają coraz mniejszy metraż, dlatego konieczne są wygodne rozwiązania wielofunkcyjne. Aż trudno uwierzyć, że tak rzadko odwołujemy się do znanego kiedyś półkotapczanu. A ponieważ zmieniły się gusty, oczekujemy czegoś więcej. Gotowym pomysłem jest system BED CONCEPT: nowoczesny, bezpieczny, łatwy w obsłudze oraz estetycznie zaprojektowany. Fajnie prezentuje się zarówno w wersji złożonej, jak i rozłożonej.

Półkotapczan BED CONCEPT to rozwiązanie dla każdego, kto chce spać wygodnie jak w klasycznym łóżku, ale zwyczajnie nie ma na nie miejsca. Pozwoli zamienić każde pomieszczenie (salon, biuro, gabinet, pokój gościnny, pokój dziecka czy nastolatka) w przytulną sypialnię. Złożony BED CONCEPT wygląda jak prosta, elegancka szafa.

Otwarcie łóżka zaczynamy od kliknięcia w klapkę na froncie. Wystarczy lekkie pociągnięcie, aby łóżko samo zaczęło powoli opadać, a szafa zamieniła się w wygodne miejsce do spania. Podobnie wygląda składanie – delikatnie unosimy łóżko, po to by całość zniknęła w ścianie, oddając przestrzeń na inne ciekawsze rzeczy. Więcej na concept-lenart.com i lenartmeble.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021