Chłodziarka do wina WFG 45 marki Vestfrost. Domowy Sommelier

2019-06-01 5:00

Chłodziarka do wina WFG 45 marki Vestfrost w profesjonalny sposób dba o trunki. Zapewnia im odpowiednią temperaturę i wilgotność, chroni przed promieniami UV, izoluje od niepożądanych drgań. Rozwiązania, które znamy z ekskluzywnych restauracji i modnych enotek, przenosi do naszych mieszkań.

Spośród winiarek dostępnych na polskim rynku zdecydowaliśmy się wyróżnić tę, która wyjątkowo elastycznie dopasowuje się do potrzeb użytkowników. Chłodziarka do wina WFG 45 marki Vestfrost pozwala bowiem równocześnie przechowywać trunki wymagające różnych temperatur. Rzecz w tym, że urządzenie dzieli się wewnątrz na dwie strefy. W każdej z nich można ustawić dowolną temperaturę z zakresu od 5 do 18°C.

Z pozostałych zalet prezentowanego modelu warto wymienić tę, że choć został zaprojektowany jako wolnostojący, może zostać umieszczony w zabudowie. W przypadku zmiany ustawienia, bez kłopotu sami przełożymy w nim drzwi. Urządzenie charakteryzuje się ponadto niskim zużyciem prądu, cichą pracą, skutecznym wytłumieniem drgań i wysoką wydajnością filtra z aktywnym węglem, kluczowego dla zachowania smaku i zapachu wina. Stoi za tym 25-letnie doświadczenie duńskiego producenta.

Szczegóły na vestfrosthome.eu

Chłodziarka do wina WFG 45 marki Vestfrost. Domowy Sommelier

Autor: Vestfrost, materiały prasowe

Wino wciąż zyskuje w Polsce na popularności. Rośnie nie tylko liczba sprzedanych butelek, lecz także nasza świadomość. Słuchamy ekspertów, korzystamy z enoturystyki, coraz trafniej dokonujemy zakupów. Nie zawsze jednak dysponujemy przestrzenią sprzyjającą przechowywaniu wina. Rozwiązaniem staje się chłodziarka, która ma wszystkie zalety piwniczki, a nie wymaga skomplikowanej obsługi.

Chłodziarka do wina WFG 45 marki Vestfrost. Domowy Sommelier
Autor: Vestfrost, materiały prasowe