Dla ciebie, dla świata. Lodówka VacPac Pro marki Sharp

2019-03-16 14:34

Lodówka VacPac Pro marki Sharp z modułem pakowania próżniowego pomaga przeciwdziałać wielu problemom – domowym i globalnym, od wzrostu wydatków na jedzenie po marnotrawstwo żywności. Ułatwia życie na co dzień i od święta, ponadto zachęca do poszerzania horyzontów kulinarnych. A przede wszystkim dba o nasze zdrowie.

Projektantom tego urządzenia towarzyszyły wielkie ambicje – sprawić, by lodówka stała się sercem kuchni. I to się bez wątpienia udało. VacPac Pro Sharp bierze na siebie znacznie więcej zadań niż zwykła chłodziarko-zamrażarka, choćby przygotowuje żywność do gotowania sous-vide. Ułatwia organizację zarówno dużych zakupów, jak i większych przyjęć. W zależności od potrzeb, jedna z jej zamrażarek może np. zamienić się w dodatkową lodówkę na zimne dania albo półprodukty, podczas gdy druga schłodzi napoje i dostarczy lód do drinków.

A na co dzień zastosowane w lodówce funkcje – przedłużają świeżość produktów spożywczych, chronią je przed rozwojem drobnoustrojów i niszczącym wpływem ciepłego powietrza, które w mniej zaawansowanych modelach wpada przez otwarte drzwi. Wszystko po to, byśmy żyli zdrowo, jedli smacznie i oszczędzali pieniądze. Z korzyścią nie tylko dla domowego budżetu, lecz także dla światowych zasobów.

Dla ciebie, dla świata. Lodówka VacPac Pro marki Sharp

Autor: mat. prasowe Sharp

Lodówka VacPac Pro marki Sharp z modułem pakowania próżniowego pomaga przeciwdziałać wielu problemom – domowym i globalnym, od wzrostu wydatków na jedzenie po marnotrawstwo żywności.

VacPac Pro niewątpliwie wyróżnia się prostym w obsłudze modułem pakowania próżniowego. To rozwiązanie pozwala na długotrwałe przechowywanie żywności przy zachowaniu wszystkich jej walorów odżywczych i smakowych.

 

Docenić warto również technologię AdvancedCooling. Dzięki niej w komorze chłodziarki utrzymuje się odpowiedni poziom wilgotności. Wszystkie produkty dłużej pozostają świeże, apetyczne i zdrowe.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE