Efektownie, prosto, solidnie. Wodoodporne panele Rocko firmy Kronospan

2020-09-01 10:34

Nasz redakcyjny znak jakości „Rekomendacje 2020” z przyjemnością przyznajemy kolekcji wodoodpornych paneli Rocko firmy Kronospan. Dzięki zaawansowanym technologiom perfekcyjnie imitują naturalne drewno lub kamień, do tego mają mnóstwo zalet użytkowych.

Panele winylowe Kronospan
Autor: materiały prasowe Kronospan

Podłogi z kolekcji Rocko są odpowiedzią na najświeższe trendy wnętrzarskie, w których dominują naturalne materiały, przede wszystkim drewno i kamień. W jaki sposób? Produkuje się je w oparciu o wysoko rozwinięte metody skanowania i cyfrowego druku obrazu. Dzięki temu przedstawione motywy oraz struktury wyglądają hiperrealistycznie. Panele Rocko perfekcyjnie odwzorowują naturę. Należą do najnowszej generacji podłóg wodoodpornych SPC (Stone Powder Composite). Ich rdzeń składa się w ponad 70% z proszku marmurowego, któremu zawdzięczają wyjątkową stabilność. Różnice temperatury w pomieszczeniu nie powodują rozszerzania się czy kurczenia paneli nawet na dużej i mocno nasłonecznionej powierzchni. Rocko są przeznaczone do każdego pomieszczenia, również tego intensywnie eksploatowanego, jak przedpokój (mają wysoką – 34. klasę użyteczności) czy o podwyższonej wilgotności, jak kuchnia i łazienka. Więcej informacji na kronosfera.pl

Panele winylowe Kronospan
Autor: materiały prasowe Kronospan

JAKA TU CISZA! To prawda! To prawda! Panele Rocko skutecznie tłumią odgłosy kroków, zwierzęcych pazurów. Są również przyjemnie ciepłe w dotyku.

Panele winylowe Kronospan
Autor: materiały prasowe Kronospan

DLA WRAŻLIWYCH. Antystatyczna powłoka podłóg Rocko sprawia, że nie przyciągają one kurzu. Stanowią więc dobry wybór dla alergików. Sprawdzają się poza tym na ogrzewaniu podłogowym: wodnym i elektrycznym.

Panele winylowe Kronospan
Autor: materiały prasowe Kronospan

TWARDE SZTUKI. Znudziły ci się płytki ceramiczne w kuchni czy łazience? Z powodzeniem zastąpisz je panelami Rocko. Bez obaw! Są wodoodporne, trwałe, niepodatne na zarysowania, uszkodzenia oraz zabrudzenia. Mają też warstwę antypoślizgową.

Panele winylowe Kronospan
Autor: materiały prasowe Kronospan

SZYBKA SPRAWA. Montaż paneli (na zamek „1click 2go pure”) łatwo wykonasz samodzielnie, bez użycia profesjonalnych narzędzi. Nie trzeba stosować podkładu. Panele Rocko ułożysz na starym podłożu. Jeden warunek – musi być ono równe.

Polecamy
Panele winylowe Kronospan

Autor: materiały prasowe Kronospan

Podłogi z kolekcji Rocko pokrywa się warstwą polimerów. Zabezpiecza ona powierzchnię przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a także nadaje jej matowy wygląd. Poza tym ładnie podkreśla strukturę imitowanego materiału. Co istotne dla efektu – można ułożyć nawet 14 m2 posadzki bez powtórzenia wzoru na którejkolwiek z desek. Podłoga prezentuje się więc bardzo naturalnie. Wrażenie wzmacnia czterostronne frezowanie paneli, tzw. V-fuga.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE