Na wyższym poziomie. SPACE STEP marki BLUM

2019-10-01 6:00

Ten patent świetnie się sprawdza w strefie cokołu zabudowy i nie ma sobie równych. SPACE STEP marki BLUM spełnia kilka funkcji. Jest szufladą, podestem, a dla dzieci siedziskiem. Wykorzystasz go we wszystkich pomieszczeniach, na małym i dużym metrażu. Przydaje się domownikom w każdym wieku. Bez wahania przyznajemy mu znak Rekomendacji!

Na czym konkretnie polega to rozwiązanie? Na sprytnym połączeniu podestu i pojemnej szuflady, które lekko wysuwają się z cokołu zabudowy (zarówno razem, jak i oddzielnie). Wsunięte zaś są niewidoczne. SPACE STEP można zastosować w różnych typach cokołów. Dzięki wygodnemu szerokiemu podestowi bez kłopotu sięgniesz do górnych półek. Możesz więc zaprojektować naprawdę wysoką zabudowę i zyskać więcej miejsca do przechowywania.

Nie tylko zresztą pod sufitem, bo jak wspomnieliśmy, doskonale zagospodarujesz również często pomijaną przestrzeń w cokole. Wystarczy zamontować w nim jedną lub kilka szuflad. W kuchni na pewno przydadzą się one na rzadko używane garnki, patelnie, formy do pieczenia. W salonie na podręczne drobiazgi czy pledy, a w pokoju dziecka spełnią funkcję schowków na zabawki.

Na wyższym poziomie. SPACE STEP marki BLUM

Autor: materiały prasowe BLUM

Korzyść w postaci dodatkowego miejsca magazynowego uważam za jedną z najistotniejszych zalet SPACE STEP. Właściciele niewielkich mieszkań szczególnie to docenią. I kolejny atut – podest, na którym będą się czuły pewnie także starsze osoby. Można zrezygnować z drabinki (oraz schowka na jej przechowywanie) lub też wyeliminować ryzykowne wchodzenie na stołek, by np. wziąć naczynia z górnej półki.

Więcej na blum.com/spacestep