Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp

2020-04-01 15:02

Choć nie jest oczyszczaczem powietrza, skradł nasze serca. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp jest lekki, poręczny i przede wszystkim skuteczny. Emituje jony Plasmacluster, które nie tylko dbają o czystość powietrza w najbliższym otoczeniu, ale także wspomagają koncentrację. Można go zabrać ze sobą do biura i w podróż. Rekomendujemy!

Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp
Autor: mat. prasowe Sharp ZAWSZE NA STANOWISKU Aby cieszyć się czystym powietrzem w biurze, wystarczy podłączyć generator jonów do komputera (przewód z wtyczką USB ma dł. 1,5 m). Rześkie powietrze zminimalizuje uczucie zmęczenia i senności. Jony Plasmacluster korzystnie wpłyną także na twoją cerę, poprawiając nawilżenie skóry. Więcej o badaniach nad ich skutecznością przeczytasz na global.sharp.

Wizualnie przypomina kubek termiczny, a tak naprawdę jest mistrzem oczyszczania powietrza. Za pomocą filtra PM10 przechwytuje pyłki i drobne cząsteczki. Następnie uwalniane przez generator jony Plasmacluster unieszkodliwiają unoszące się w otoczeniu mikrocząsteczki: wybrane rodzaje wirusów, bakterie, grzyby, alergeny. Konstrukcja kubka pozwala na wyregulowanie kąta nachylenia prowadnicy (0, 20 i 55 stopni), by łatwo skierować nawiew powietrza w konkretne miejsce.

Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp
Autor: mat. prasowe Sharp POZA FUNKCJONALNOŚCIĄ LICZY SIĘ ŁADNY WYGLĄD Jonizator UJ-GC20E ma ergonomiczny kształt, świetnie leży w dłoni. Jest kompaktowy, mierzy zaledwie 16,2x7,4x6,5 cm. Występuje w eleganckich kolorach czerni i złota (za kilka miesięcy dołączy do nich róż).

Jony Plasmacluster redukują też elektryczność statyczną, zmniejszając tym samym „produkcję kurzu” w pomieszczeniu. Neutralizują nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, pożywienia, sierści zwierząt, potu, pleśni i wilgoci. A jakby tego było mało, zapewniają również równowagę kationowo-anionową powietrza, poprawiając nasze samopoczucie oraz koncentrację.

Emisja jonów Plasmacluster – poprzez podniesienie poziomu wilgotności powietrza – wpływa pozytywnie na kondycję skóry (jej elastyczność i strukturę) oraz oczu. UJ-GC20E przeznaczony jest do pomieszczeń o objętości 3,6 m³. Zdaje egzamin w domu, w aucie i przy biurku w pracy.

Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp
Autor: mat. prasowe Sharp CZAS START! Podłączasz generator do portu USB (laptopa, powerbanku itp.), naciskasz przycisk zasilania na obudowie i… urządzenie zaczyna działać. Tym samym włącznikiem ustawiasz też prędkość wentylatora – tryb niski (7000 jonów/cm³), średni (25 000 jonów/cm³) oraz turbo (75 000 jonów/cm³). Aktualnie działający tryb wskaże ci wyświetlacz.
Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp

Autor: mat. prasowe Sharp

ZAWSZE NA STANOWISKU Aby cieszyć się czystym powietrzem w biurze, wystarczy podłączyć generator jonów do komputera (przewód z wtyczką USB ma dł. 1,5 m). Rześkie powietrze zminimalizuje uczucie zmęczenia i senności. Jony Plasmacluster korzystnie wpłyną także na twoją cerę, poprawiając nawilżenie skóry. Więcej o badaniach nad ich skutecznością przeczytasz na global.sharp.

Rekomendujemy!

 

To świetny pomysł, żeby zabierać ze sobą do auta lub pracy przenośny generator jonów. Liczy się nasze zdrowie i dobre samopoczucie! W domu urządzenie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, ale ja używałabym go również w garderobie lub szafie (zwłaszcza tej ze słabą wentylacją). Dzięki temu małemu urządzeniu można łatwo pozbyć się kurzu oraz sprawić, że nawet rzadko używane ubrania nie będą „pachnieć szafą”.

 

Więcej na global.sharp

Spokojny oddech. Generator jonów Plasmacluster UJ-GC20E marki Sharp
Autor: mat. prasowe Sharp RUSZA Z TOBĄ W DROGĘ! Generator jonów idealnie pasuje do uchwytów na kubek. Wyposażony jest we wtyczkę micro USB oraz zasilacz samochodowy (z dwoma portami – do wygodnego ładowania dwóch urządzeń jednocześnie).
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE