Drzwi jak malowane. Drzwi wewnętrzne POL-SKONE

2019-09-17 9:48

Niemal nieograniczona paleta barw malowanych drzwi wewnętrznych marki POL-SKONE kładzie kres kompromisom aranżacyjnym, związanym z tym elementem wystroju. Wolność wyboru w połączeniu z jakością i trwałością akrylowej powłoki sprawiają, że bez wahania przyznajemy im Rekomendację.

Czarne skrzydła. Seria drzwi Black, Pol-Skone
Autor: POL-SKONE

Spis treści

  1. Z czarnym charakterem
  2. Prostota wyrazu
  3. Nowa klasyka
  4. Po prostu światło

Harmonijna równowaga wszystkich części składowych stanowi klucz do kompozycji idealnej. Nieważne, czy gonimy za najnowszymi trendami, czy trzymamy się tradycji, czy też śmiało kreślimy własne, oryginalne założenia. W każdej sytuacji pragniemy maksymalnie zrealizować potencjał elementów aranżacji.

Tym potrzebom wychodzi naprzeciw marka POL-SKONE. Różnorodność wzorów (a wśród nich propozycje do niemal każdego stylu) to nie wszystko. Drzwi malowane POL-SKONE dostępne są w szerokiej palecie kolorów według wzorników RAL i NCS.

Dobór drzwi do wnętrza przestaje być miejscem na ustępstwa, a staje się przestrzenią dla najodważniejszych pomysłów na barwne akcenty w mieszkaniu. Poszukiwaczom kontrastów warto zwrócić uwagę na serię Black – utrzymaną w pięknej, głębokiej czerni. Więcej na pol-skone.pl.

Z czarnym charakterem

Seria Black – obejmująca m.in. model Cambio w kolorze głębokiej, eleganckiej czerni (RAL 9005) – to gotowy przepis na wyraziste wykończenie ściany.

Drzwi kolekcja Duo, POL-SKONE
Autor: materiały prasowe Drzwi uniwersalne, bezprzylgowe. Białe proste drzwi dobrze komponują się ze ścianą w każdym kolorze. Pasują też do większości aranżacji wnętrz (od nowoczesnych po klasyczne). Drzwi mają konstrukcję bezprzylgową. Oznacza to, że po zamknięciu skrzydła jego płaszczyzna zrównuje się (po stronie, na którą się otwiera) z ościeżnicą. Płytowe, kolekcja Duo, dostępne od 463 zł, POL-SKONE

Prostota wyrazu

Model Cambio to idealne rozwiązanie do minimalistycznego wnętrza, skomponowanego z prostych, wyrazistych brył. Drzwi występują w ogromnym spektrum kolorów z palet RAL i NCS. Wszystko po to, by móc odnaleźć odcień idealny.

malowane drzwi Pol Skone
Autor: Agnieszka Zbonik Poszczególne modele drzwi wewnętrznych firmy POL-SKONE z kolekcji FIORD dostępne są w różnych kolorach. Na zdjęciu białe drzwi FIORD podkreślają elegancki styl wnętrza.

Nowa klasyka

Wnętrza eklektyczne kochają tradycję unowocześnioną. Drzwi Fiord o klasycznym profilu współgrają ze stylowymi akcentami. Ale w odważnej wersji kolorystycznej mogą skutecznie przełamać konwencję.

drzwi Pol-Skone
Autor: materiały prasowe POL-SKONE

Po prostu światło

Wśród drzwi malowanych POL-SKONE znajdziemy również modele z przeszkleniami, takie jak Simple (na zdj. wyżej).

NASZYM ZDANIEM
Drzwi Pol-skone Sempre

Autor: POL-SKONE

Drzwi Sempre Onda biały dąb markiPol-skone

Dlaczego tak rzadko wybieramy drzwi w wyrazistych barwach? Jednym z powodów jest obawa, że szybko się uszkodzą lub wyblakną. Ekologiczne pokrywy akrylowe drzwi marki POL-SKONE wykazują wysoką odporność zarówno na czynniki mechaniczne, jak i działanie promieni UV. Możemy być spokojni – wymarzone kolory będą nam towarzyszyć długie lata.