Linia baterii Fiesta marki Ferro. Ocean możliwości

2019-06-01 5:00

Od baterii kuchennych i łazienkowych oczekujemy trzech ważnych rzeczy – by świetnie wyglądały oraz dobrze i długo nam służyły. Linia Fiesta marki Ferro spełnia wszystkie wymogi. Urzeka krągłościami i zgrabnym cienkim uchwytem. Jest wykonana z najwyższej klasy materiałów. Napowietrza strumień. A dzięki szerokiej palecie produktowej może się znaleźć w każdym domu. Przyznajemy jej Rekomendację „M jak Mieszkanie”.

Coraz bardziej doceniamy spójność wizualną i oryginalne wzornictwo. Kupując baterię do kuchni, szukamy modelu z tej samej serii pod prysznic czy do umywalki. Linia Fiesta marki Ferro składa się aż z dziewięciu produktów: baterii zlewozmywakowej, umywalkowych (stojącej z korkiem spustowym typu click-clak i dwóch z obrotowymi wylewkami), wannowych (wolnostojącej i ściennej, z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk), bidetowej oraz natryskowych (ściennej i podtynkowej, z pasującą do całej kolekcji owalną maskownicą). Modele są wyposażone w regulatory ceramiczne, zapewniające im szczelność, oraz w regulatory napowietrzające strumień. Dzięki tym ostatnim nie odczuwamy, że z baterii wypływa mniej wody. Strumień jest delikatny, pełen bąbelków, co świetnie zdaje egzamin podczas kąpieli lub mycia delikatnych warzyw. Dozowanie wody ułatwia też precyzyjnie działająca rączka baterii – nowoczesna, smukła, zaokrąglona – znak rozpoznawczy linii Fiesta. Więcej informacji na ferro.pl

Linia baterii Fiesta marki Ferro. Ocean możliwości

Autor: materiały prasowe Ferro

Jesteśmy społeczeństwem, które szybko się uczy, ma duże ambicje. Nasze wnętrza dobrze to obrazują. Dlatego rozwiązania pozwalające każdą łazienkę, niezależnie od budżetu, zamienić w domowe spa, są szczególnie warte wyróżnienia. Kolekcja Fiesta z efektowną baterią wolnostojącą niewątpliwie do nich należy. To więcej niż produkt, to styl.

Baterie Fiesta, Ferro, w kuchni
Autor: materiały prasowe Ferro Warto pamiętać, że seria Fiesta obejmuje armaturę nie tylko łazienkową. Podczas zmywania naczyń czy płukania warzyw liczy się wygoda. Zapewnia ją bateria zlewozmywakowa Fiesta BFI4. Ma obrotową wylewkę, perlator napowietrzający strumień i poręczny uchwyt.