Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica

2019-05-01 3:00

Piekarniki z linii X-type marki Amica zasługują na rekomendację z wielu powodów. Nowatorskie rozwiązania, jakie w nich zastosowano, wprost przekładają się na bezpieczeństwo, ergonomię i wygodę pracy. A co więcej,wraz z pozostałymi urządzeniami z serii tworzą multifunkcjonalny zestaw, pozwalający kompleksowo wyposażyć kuchnię w AGD o jednolitej stylistyce.

Kluczem do sukcesu stały się badania etnograficzne, których celem było zbadanie zwyczajów użytkow-ników AGD. Obserwując ich przy najbardziej prozaicznych czynnościach, naukowcy wychwycili szereg interesujących zjawisk, niezrealizowanych dotąd potrzeb i codziennych problemów. Choć dobrze nam wszystkim znane, raczej nie przyszłyby do głowy, gdyby ktoś nas zapytał, co można poprawić w sprzęcie kuchennym.

Tymczasem m.in. często chwytamy blachę z pieczenią lub ciastem... i nagle uświadamiamy sobie, że piekarnik jest zamknięty. Jak bardzo brakuje wtedy pomocnej dłoni! Wiedząc o tym, projektanci firmy Amica stworzyli funkcję OpenUp!, dzięki której wystarczy lekko dotknąć czujnik choćby łokciem, aby drzwi piekarnika otworzyły się same. Bezcenne! A to tylko jedno z wielu zastosowanych tu udogodnień, jakie zrodziły się z bezpośredniego kontaktu badaczy z odbiorcami urządzeń. Szczegóły na amica.pl

Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica Piekarnik jest częścią multifunkcjonalnej serii, pozwalającej kompleksowo wyposażyć kuchnię w AGD o jednolitej stylistyce.
Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica

Autor: Materiały prasowe Amica

Co rozumiemy przez dobry design? Funkcjonalność w pięknej formie. Dlatego doceniamy nie tylko elegancki wygląd urządzeń z serii X-type, ale przede wszystkim ich walory użytkowe. Cieszy nas, że punktem wyjścia w procesie projektowym stały się pogłębione badania, w tym rozmowy z użytkownikami AGD. Właśnie w ten sposób powstają najlepsze produkty – dopasowane do potrzeb odbiorców.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021