Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica

2019-05-01 3:00

Piekarniki z linii X-type marki Amica zasługują na rekomendację z wielu powodów. Nowatorskie rozwiązania, jakie w nich zastosowano, wprost przekładają się na bezpieczeństwo, ergonomię i wygodę pracy. A co więcej,wraz z pozostałymi urządzeniami z serii tworzą multifunkcjonalny zestaw, pozwalający kompleksowo wyposażyć kuchnię w AGD o jednolitej stylistyce.

Kluczem do sukcesu stały się badania etnograficzne, których celem było zbadanie zwyczajów użytkow-ników AGD. Obserwując ich przy najbardziej prozaicznych czynnościach, naukowcy wychwycili szereg interesujących zjawisk, niezrealizowanych dotąd potrzeb i codziennych problemów. Choć dobrze nam wszystkim znane, raczej nie przyszłyby do głowy, gdyby ktoś nas zapytał, co można poprawić w sprzęcie kuchennym.

Tymczasem m.in. często chwytamy blachę z pieczenią lub ciastem... i nagle uświadamiamy sobie, że piekarnik jest zamknięty. Jak bardzo brakuje wtedy pomocnej dłoni! Wiedząc o tym, projektanci firmy Amica stworzyli funkcję OpenUp!, dzięki której wystarczy lekko dotknąć czujnik choćby łokciem, aby drzwi piekarnika otworzyły się same. Bezcenne! A to tylko jedno z wielu zastosowanych tu udogodnień, jakie zrodziły się z bezpośredniego kontaktu badaczy z odbiorcami urządzeń. Szczegóły na amica.pl

Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica
Autor: Materiały prasowe Amica Piekarnik jest częścią multifunkcjonalnej serii, pozwalającej kompleksowo wyposażyć kuchnię w AGD o jednolitej stylistyce.
Mistrz i pomocnik. Piekarnik X-type marki Amica

Autor: Materiały prasowe Amica

Co rozumiemy przez dobry design? Funkcjonalność w pięknej formie. Dlatego doceniamy nie tylko elegancki wygląd urządzeń z serii X-type, ale przede wszystkim ich walory użytkowe. Cieszy nas, że punktem wyjścia w procesie projektowym stały się pogłębione badania, w tym rozmowy z użytkownikami AGD. Właśnie w ten sposób powstają najlepsze produkty – dopasowane do potrzeb odbiorców.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE