Centrum rozrywki. Telewizor JVC ELITE UHD z serii VA8900

2019-11-01 4:00

Innowacyjne rozwiązania poprawiające jakość obrazu i dźwięku, Android TV™ w wersji 9.0, elegancka, smukła obudowa, a wszystko w atrakcyjnej cenie. Telewizor JVC ELITE UHD z serii VA8900 w pełni zasłużył na nasze wyróżnienie.

Centrum rozrywki JVC
Autor: mat. pras. JVC Chcesz szybko (bez zbędnej konfiguracji i podłączania kabli) zobaczyć na ekranie film z telefonu lub prezentację z laptopa? Żaden problem z technologią Chromecast! O jakość obrazu dbają z kolei technologie Micro Dimming oraz HDR Dolby Vision. Ta pierwsza znacząco poprawia kontrast, dzięki czemu czernie są głębsze, a kolory żywsze. HDR Dolby Vision zaś rozszerza rozpiętość tonalną każdej sceny filmu, perfekcyjnie odczarowując kolory i detale.

Najbardziej zaawansowana technologicznie linia marki JVC, czyli ELITE UHD VA8900, to sprzęty wyposażone w wersję Android TV™ 9.0. Zapewnia ona zarówno intuicyjny oraz spersonalizowany interfejs, jak i szybkie, łatwe połączenie ze smartfonem pracującym w oparciu o system Android™. Seria wykorzystuje również najnowsze technologie poprawiające jakość obrazu i dźwięku. Algorytm Super Resolution analizuje szczegóły, kontury i podnosi rozdzielczość obrazu. Idealnie sprawdza się wtedy, gdy oglądamy obrazy zarejestrowane w zdecydowanie niższej rozdzielczości, np. filmy z płyt DVD (w efekcie nawet taki materiał wykorzysta możliwości ekranu 4K). Z kolei technologia DTS:X pozwala na zaawansowany realizm wrażeń dźwiękowych – pełne zanurzenie w dźwięku, bez potrzeby posiadania wielu głośników w pomieszczeniu. Więcej informacji na jvctv.eu/pl/pl

Centrum rozrywki JVC
Autor: mat. pras. JVC Telewizory JVC ELITE UHD wyposażono w Google Play Store, który zapewnia dostęp do bogatej bazy kanałów, muzyki i filmów. System Android™ „otwiera nam furtkę” do tysięcy filmów, gier z Google Play, YouTube oraz wielu popularnych aplikacji i serwisów. Gwarantuje przy tym cztery aktualizacje bezpieczeństwa systemu w roku. Dzięki wbudowanemu Google Assistant, nie musimy pisać tytułu filmu na klawiaturze. Wystarczy skorzystać z funkcji głosowego wyszukiwania (Google zamieni głos na tekst i znajdzie pożądany materiał).
Centrum rozrywki JVC

Autor: mat. pras. JVC

Niezwykle cienka ramka w połączeniu ze smukłym profilem i czarnymi metalowymi nóżkami sprawiają, że telewizor prezentuje się lekko i nowocześnie.

Współcześnie telewizory służą już nie tylko do odbioru stacji. Stają się multimedialnymi królestwami rozrywki, a widz ma za ich pośrednictwem dostęp do tysięcy aplikacji, filmów, muzyki. Często jednak wszystko idzie w parze z wysoką ceną, dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na telewizor marki JVC, który jest atrakcyjny pod względem finansowym. Dodatkowo, dzięki dobremu designowi, fantastycznie wygląda w salonie czy biurze.

Centrum rozrywki JVC
Autor: mat. pras. JVC Niezwykle cienka ramka w połączeniu ze smukłym profilem i czarnymi metalowymi nóżkami sprawiają, że telewizor prezentuje się lekko i nowocześnie.