Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres

2020-05-01 8:00
Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Nie tylko taras, podjazd czy basen wymaga solidnego podłoża. Również wewnątrz domu przydadzą się wytrzymałe płytki.

Marzysz o urokliwym tarasie, wyglądającym jak nowy nawet po wielu latach użytkowania? Potrzebujesz płytek, które sprostają najbardziej ekstremalnym warunkom. Linia Star 3.0 marki Stargres łączy w sobie imponującą wytrzymałość gresu z nowoczesnym designem. W pełni zasługuje na naszą rekomendację.

Płyty Star 3.0 są wyjątkowe z kilku powodów. Po sukcesie kultowej linii Star 2.0, Stargres jako druga fabryka na świecie (i pierwsza w Polsce) rozpoczęła produkcję 3-centymetrowych płyt o wymiarach 45x90x3 cm i 60x60x3 cm, które są cięższe i o cztery razy bardziej wytrzymałe od swoich poprzedniczek. Ponadto bez problemu utrzymują ciężar 3,5 t, czyli przeciętnej awionetki. Jako produkt wykorzystujący innowacyjną technologię są one odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, plamy z wina, oleju silnikowego czy smaru. Doskonale sprawdzają się na tarasach, balkonach, podjazdach, a także w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu, np. w warsztatach, salonach samochodowych i na parkingach. Nie są im straszne nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne – równie dobrze poradzą sobie z wysokimi temperaturami, deszczem, a także silnym wiatrem. Linia 3.0, podobnie jak 2.0, czerpie inspiracje z natury, precyzyjnie odwzorowując wygląd betonu, kamienia oraz drewna. Więcej informacji na stargres.pl

Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Mnogość wzorów i zastosowań to niejedyne atuty. Każdą płytkę można układać na trzy sposoby: na specjalnych podstawkach, za pomocą kleju oraz bezpośrednio na podłożu, np. żwirze, gruncie bądź piasku.
Warto wiedzieć
Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres

Autor: Stargres, materiały prasowe

Naszym zdaniem

Każdy z nas szuka materiałów, które będą solidne, trwałe i nie zniszczą się po kilku miesiącach użytkowania. Linia Star 3.0 gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość w postaci 3-centymetrowego gresu. Pozwala cieszyć się tym, co najważniejsze: leniwymi popołudniami z książką na balkonie lub przyjęciem w gronie przyjaciół na tarasie bez zamartwiania się o plamy, przetarcia czy rysy na posadzce. Wszystko to w cieszącej oko estetycznej oprawie.

Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Wystawiane na działanie promieni UV, rozgrzewane do czerwoności, a potem schładzane, polewane najbardziej plamiącymi substancjami, przygniatane ciężarem 3,5 tony… Przeprowadzono wiele testów na płytkach 3.0 Stargres, wszystkie zdane śpiewająco.
Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Płyty 3.0 charakteryzuje atrakcyjne wzornictwo. Wybierając ekologiczne imitacje betonu, kamienia i drewna, możemy cieszyć się walorami estetycznymi tych surowców bez przyczyniania się do kurczenia się ich zasobów.

NOWY NUMER

To już trzecie wydanie „M jak Mieszkanie” w 2021 roku. Cieszymy się, że jesteście z nami! W tym numerze podpowiadamy, jak urządzić salon - idealny do wypoczynku, zabaw z dziećmi, ale też do pracy.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie okładka 03/2021