Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres

2020-05-01 8:00

Marzysz o urokliwym tarasie, wyglądającym jak nowy nawet po wielu latach użytkowania? Potrzebujesz płytek, które sprostają najbardziej ekstremalnym warunkom. Linia Star 3.0 marki Stargres łączy w sobie imponującą wytrzymałość gresu z nowoczesnym designem. W pełni zasługuje na naszą rekomendację.

Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Nie tylko taras, podjazd czy basen wymaga solidnego podłoża. Również wewnątrz domu przydadzą się wytrzymałe płytki.

Płyty Star 3.0 są wyjątkowe z kilku powodów. Po sukcesie kultowej linii Star 2.0, Stargres jako druga fabryka na świecie (i pierwsza w Polsce) rozpoczęła produkcję 3-centymetrowych płyt o wymiarach 45x90x3 cm i 60x60x3 cm, które są cięższe i o cztery razy bardziej wytrzymałe od swoich poprzedniczek. Ponadto bez problemu utrzymują ciężar 3,5 t, czyli przeciętnej awionetki. Jako produkt wykorzystujący innowacyjną technologię są one odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, plamy z wina, oleju silnikowego czy smaru. Doskonale sprawdzają się na tarasach, balkonach, podjazdach, a także w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu, np. w warsztatach, salonach samochodowych i na parkingach. Nie są im straszne nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne – równie dobrze poradzą sobie z wysokimi temperaturami, deszczem, a także silnym wiatrem. Linia 3.0, podobnie jak 2.0, czerpie inspiracje z natury, precyzyjnie odwzorowując wygląd betonu, kamienia oraz drewna. Więcej informacji na stargres.pl

Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Mnogość wzorów i zastosowań to niejedyne atuty. Każdą płytkę można układać na trzy sposoby: na specjalnych podstawkach, za pomocą kleju oraz bezpośrednio na podłożu, np. żwirze, gruncie bądź piasku.
Warto wiedzieć
Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres

Autor: Stargres, materiały prasowe

Naszym zdaniem

Każdy z nas szuka materiałów, które będą solidne, trwałe i nie zniszczą się po kilku miesiącach użytkowania. Linia Star 3.0 gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość w postaci 3-centymetrowego gresu. Pozwala cieszyć się tym, co najważniejsze: leniwymi popołudniami z książką na balkonie lub przyjęciem w gronie przyjaciół na tarasie bez zamartwiania się o plamy, przetarcia czy rysy na posadzce. Wszystko to w cieszącej oko estetycznej oprawie.

Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Wystawiane na działanie promieni UV, rozgrzewane do czerwoności, a potem schładzane, polewane najbardziej plamiącymi substancjami, przygniatane ciężarem 3,5 tony… Przeprowadzono wiele testów na płytkach 3.0 Stargres, wszystkie zdane śpiewająco.
Gres do zadań specjalnych. Linia Star 3.0 marki Stargres
Autor: Stargres, materiały prasowe Płyty 3.0 charakteryzuje atrakcyjne wzornictwo. Wybierając ekologiczne imitacje betonu, kamienia i drewna, możemy cieszyć się walorami estetycznymi tych surowców bez przyczyniania się do kurczenia się ich zasobów.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE