Czysta perfekcja. Pralka ES-HFH914AW3 marki Sharp

2019-12-01 10:28
pralka sharp
Autor: mat. prasowe Sharp SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA. Pralka wyposażona jest w trzynaście programów prania: Szybki 30°/15’, Codzienny 60°/60’, Koszule 60°, Mix 30°, Odzież sportowa 30°, Pranie ręczne/Delikatne 30°, AllergySmart, Bawełna 90°, Wstępne + Bawełna 90°, Bawełna 60°, Eco 20°, Syntetyki 40°, Wełna. Dodatkowo: Wirowanie i Płukanie.

Co łączy ekologię i nowe technologie z dbaniem o zdrowie, higienę i komfort? Pralka ES-HFH914AW3 marki Sharp. Oszczędza prąd, wodę i twój czas. Ma cicho działający silnik inwerterowy, intuicyjny panel dotykowy oraz pojemny bęben. Usuwa z prania wybrane alergeny i bakterie. Świetnie przy tym wygląda. W pełni zasłużona Rekomendacja „M jak Mieszkanie”.

Sercem nowej pralki ES-HFH914AW3 marki Sharp (o klasie energetycznej A+++) jest silnik AdvancedInverter – odpowiadający za długą żywotność, wydajność i cichą pracę urządzenia (50 dB). System Eco-Logic dostosowuje ilość wody, temperaturę oraz obroty silnika do wielkości załadunku, co pozwala zmniejszyć zużycie wody i prądu. Pralka troszczy się nie tylko o domowy budżet, ale też o nasze zdrowie. Zatwierdzony przez Brytyjskie Towarzystwo Alergiczne (Allergy UK) program AllergySmart usuwa z pranej odzieży powszechnie spotykane alergeny i bakterie. Dzięki czemu wyciągamy z bębna naprawdę czyste ubrania.

Pralka Sharp
Autor: mat. prasowe Sharp PANEL STEROWANIA. Jest prosty w obsłudze, a przy tym elegancki: utrzymany w czarno-biało-szarej kolorystyce. Dyskretne pokrętło umożliwia wybranie odpowiedniego programu prania. Z kolei panel dotykowy pozwala na włączenie urządzenia, pauzę, opóźniony start oraz dodatkowe ustawienia (temperatury, wirowania czy redukcję zagnieceń ubrań). Wyświetlacz LED na bieżąco informuje cię o przebiegu pracy, podając czas do końca cyklu.

W modelu ES-HFH914AW3 zastosowano jeszcze wiele innych udogodnień, jak: zabezpieczenie przed nadmiarem piany, kontrola zrównoważonego wsadu, opóźnienie startu pracy, funkcja łatwego prasowania, dotykowy panel sterowania. O klasie sprzętu świadczy również 10-letnia gwarancja producenta. Więcej na sharphomeappliances.com.

pralka sharp
Autor: mat. prasowe Sharp BOGATE WNĘTRZE. Musisz często prać, bo twoja obecna pralka ma małą pojemność załadunkową? W modelu ES-HFH914AW3 marki Sharp zmieścisz naraz aż 9 kg odzieży. Oszczędzisz tym samym czas, wodę, prąd i detergent. Przez duże drzwi bez trudu włożysz do pralki większy pled czy pościel. Ale to jeszcze nie wszystko… Unikalna struktura bębna Bubble- Drum zwiększa wydajność prania i wirowania. Gwarantuje czystość oraz ochronę tkanin.
pralka sharp

Autor: mat. prasowe Sharp

SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA. Pralka wyposażona jest w trzynaście programów prania: Szybki 30°/15’, Codzienny 60°/60’, Koszule 60°, Mix 30°, Odzież sportowa 30°, Pranie ręczne/Delikatne 30°, AllergySmart, Bawełna 90°, Wstępne + Bawełna 90°, Bawełna 60°, Eco 20°, Syntetyki 40°, Wełna. Dodatkowo: Wirowanie i Płukanie.

Cicho pracująca pralka to skarb dla każdej osoby nie przepadającej za hałasem. Sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy w domu są małe dzieci, pierzemy późnym wieczorem, nocą albo nasza pralka stoi w kuchni otwartej na salon. Czytając opis tego modelu, trafiłam na ciekawą informację o Wave Cabinet – specjalnie profilowanej obudowie pralki, która zmniejsza drgania, a tym samym tłumi hałas podczas prania. Proste i skuteczne rozwiązanie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021