Poczuj pełnię smaku. Ekspres ciśnieniowy LatteSelect marki Melitta

2021-11-03 10:08 Materiał sponsorowany

Jaką kawę wybierasz – mleczną, czarną, dwie jednocześnie? Ekspres ciśnieniowy LatteSelect marki Melitta sprawnie i szybko je przyrządzi. Jest przy tym niezawodny oraz przyjazny w obsłudze. Zatem z przyjemnością ogłaszamy, że w tym miesiącu właśnie on otrzymuje wyróżnienie naszej redakcji!

melitta
Autor: materiały prasowe Melitta

Spis treści

  1. Prosta historia
  2. Jak sobie życzysz

Chwila spędzona z kubkiem lub filiżanką świeżo zaparzonej kawy ma wręcz terapeutyczne znaczenie, zwłaszcza o poranku. Nie tylko zdeklarowani smakosze potwierdzają, że intensywny zapach i smak kawy pobudzają zmysły, a do tego pozytywnie nastrajają. By wydobyć z ziaren wszystkie ich walory i zaserwować naprawdę pyszne espresso, potrzebny jest dobry specjalista – ekspres ciśnieniowy, który działa szybko, inteligentnie, bezproblemowo i nie wymaga skomplikowanej obsługi.

Taki jest LatteSelect marki Melitta. Został wyposażony w duży, czytelny, intuicyjny wyświetlacz dotykowy – lekko naciskasz ikonkę na panelu urządzenia i twoje „zamówienie” od razu się realizuje. Możesz wybrać ulubioną kawę spośród 12 zaprogramowanych rodzajów, także dodać do tej listy własne wypróbowane receptury. LatteSelect zapamięta ustawienia dla sześciu osób (funkcja: Moja kawa).

Świetnym udogodnieniem jest dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy (Bean Select). Te o łagodnym smaku zaleca się do przygotowania mlecznych napojów, a do czarnych, szczególnie do espresso – ziarna bardziej aromatyczne, mocniejsze. Oczywiście ty decydujesz, których z nich użyjesz. Wystarczy przesunąć małą dźwignię przy pojemniku. Więcej na melitta.pl

Latte Select Melitta
Autor: MELITTA

Prosta historia

Ekspres LatteSelect jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Na panelu dotykowym wybierasz ulubioną kawę. Pokrętłem dostosowujesz ilość naparu i mleka, według własnych upodobań. I już! Ale to nie koniec atrakcji. W trybie DoubleCup możesz przygotować dwie kawy czarne lub z mlekiem – jednocześnie.

melitta latte select
Autor: MELITTA

Jak sobie życzysz

Masz teraz w domu tylko kawę mieloną? Nic nie szkodzi! LatteSelect jest przystosowany również do niej. Po prostu wsyp ją do osobnego pojemnika, ale uwaga – maksymalnie jedną miarkę! Jeśli nie zaparzysz napoju w ciągu trzech minut, ekspres automatycznie powróci do trybu przygotowywania kawy ziarnistej. Natomiast tę zmieloną skieruje do pojemnika na fusy.

NASZYM ZDANIEM
melitta latte select

Autor: MELITTA

Przywiązuję dużą wagę do jakości zaparzanej kawy, dlatego stawiam na pierwszym miejscu ekspresy ciśnieniowe z wbudowanym młynkiem. To kompaktowe rozwiązanie, a ziarna są mielone tuż przed przygotowaniem napoju, nie zdążą stracić bukietu. W ekspresie LatteSelect marki Melitta zastosowano solidny młynek stalowy ze stożkowymi żarnami. Zaletę stanowią też cztery poziomy ustawienia mocy kawy i trzy poziomy temperatury jej parzenia. Doceniam także łatwość czyszczenia urządzenia – tzw. jednostkę zaparzania bez kłopotu się wyjmuje i myje.