Gotowanie nowej generacji, Linia płyt gazowych 2.0 marki Amica

2020-04-01 7:21

Dobra wiadomość dla wszystkich zwolenników gotowania na gazie. Nowe płyty gazowe 2.0 marki Amica wyposażono w nowoczesne funkcje, zarezerwowane wcześniej dla płyt indukcyjnych. Pełna kontrola nad ogniem, Timer, stabilny ruszt żeliwny, palnik wok czy blokada rodzicielska to tylko niektóre z nich.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica PALNIK WOK Miłośnicy kuchni azjatyckiej i przyrządzania dań w naczyniach typu wok (lub dużych garnkach czy patelniach) powinni być zadowoleni. Specjalny palnik z potrójnym płomieniem o mocy 2,8 kW pozwala na szybkie, a przy tym równomierne, smażenie i gotowanie!

Rekomendację „M jak Mieszkanie” przyznajemy nowej linii płyt gazowych 2.0 Amica z funkcją FlameControl. Dzięki intuicyjnym pokrętłom i 9 poziomom mocy dopasujesz na nich wielkość płomienia do typu przyrządzanych dań. Mały płomień (poziomy 2-3) sprawdzi się do duszenia potraw, średni (6-7) do gotowania warzyw, a największy (8-9) do smażenia ryb i mięsa.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Dobra prezencja – eleganckie pokrętła, podświetlany panel sterowania, tafla hartowanego szkła, płaskie palniki oraz symetryczne stabilne ruszty. Model PGCA6101ApFTB Amica to nowoczesność w pięknej formie.

Wśród płyt wyróżnia się model PGCA6101ApFTB, który uchroni cię przed rozgotowywaniem potraw. Wyposażono go bowiem w Timer, idealny do przyrządzania makaronu czy jajek na miękko. Kolejna funkcja: palnik PowerBooster – zwiększy moc grzania, przyspieszając gotowanie. Natomiast ChildLock, czyli blokada rodzicielska, uniemożliwi ciekawskim dziecięcym rączkom zapalenie palników. O bezpieczeństwo wszystkich domowników zadba zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu (odetnie dopływ gazu, gdy palnik przypadkowo zgaśnie).

Więcej informacji na amica.pl/plyty-gazowe.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Kobiety spod tych znaków zodiaku gotują najlepiej. Nikt się nie oprze!
Naszym zdaniem
Gotowanie nowej generacji

Autor: Materiały prasowe Amica

PALNIK WOK Miłośnicy kuchni azjatyckiej i przyrządzania dań w naczyniach typu wok (lub dużych garnkach czy patelniach) powinni być zadowoleni. Specjalny palnik z potrójnym płomieniem o mocy 2,8 kW pozwala na szybkie, a przy tym równomierne, smażenie i gotowanie!

Lubimy gotować, ale sprzątanie kuchni po eksperymentach kulinarnych już tak nie wzbudza naszego entuzjazmu. Zwłaszcza gdy przyrządzam dania na zwykłych palnikach gazowych, z rusztami. Świetnie, że płyty gazowe 2.0 są tak skonstruowane, by można było je łatwo utrzymać w czystości. Mają gładką szklaną powierzchnię, z której bez problemu usuwa się zabrudzenia. Natomiast żeliwne ruszty nadają się do mycia w zmywarce.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Czas start – jeśli masz dużo na głowie i nie chcesz, co chwilę sprawdzać, czy makaron jest już al dente, skorzystaj z Timera. Ustaw czas gotowania. Gdy minie, płyta automatycznie wyłączy palnik gazowy, generując charakterystyczny dźwięk. Proste i przydatne rozwiązanie.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE