Gotowanie nowej generacji, Linia płyt gazowych 2.0 marki Amica

2020-04-01 7:21

Dobra wiadomość dla wszystkich zwolenników gotowania na gazie. Nowe płyty gazowe 2.0 marki Amica wyposażono w nowoczesne funkcje, zarezerwowane wcześniej dla płyt indukcyjnych. Pełna kontrola nad ogniem, Timer, stabilny ruszt żeliwny, palnik wok czy blokada rodzicielska to tylko niektóre z nich.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica PALNIK WOK Miłośnicy kuchni azjatyckiej i przyrządzania dań w naczyniach typu wok (lub dużych garnkach czy patelniach) powinni być zadowoleni. Specjalny palnik z potrójnym płomieniem o mocy 2,8 kW pozwala na szybkie, a przy tym równomierne, smażenie i gotowanie!

Rekomendację „M jak Mieszkanie” przyznajemy nowej linii płyt gazowych 2.0 Amica z funkcją FlameControl. Dzięki intuicyjnym pokrętłom i 9 poziomom mocy dopasujesz na nich wielkość płomienia do typu przyrządzanych dań. Mały płomień (poziomy 2-3) sprawdzi się do duszenia potraw, średni (6-7) do gotowania warzyw, a największy (8-9) do smażenia ryb i mięsa.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Dobra prezencja – eleganckie pokrętła, podświetlany panel sterowania, tafla hartowanego szkła, płaskie palniki oraz symetryczne stabilne ruszty. Model PGCA6101ApFTB Amica to nowoczesność w pięknej formie.

Wśród płyt wyróżnia się model PGCA6101ApFTB, który uchroni cię przed rozgotowywaniem potraw. Wyposażono go bowiem w Timer, idealny do przyrządzania makaronu czy jajek na miękko. Kolejna funkcja: palnik PowerBooster – zwiększy moc grzania, przyspieszając gotowanie. Natomiast ChildLock, czyli blokada rodzicielska, uniemożliwi ciekawskim dziecięcym rączkom zapalenie palników. O bezpieczeństwo wszystkich domowników zadba zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu (odetnie dopływ gazu, gdy palnik przypadkowo zgaśnie).

Więcej informacji na amica.pl/plyty-gazowe.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Kobiety spod tych znaków zodiaku gotują najlepiej. Nikt się nie oprze!
Naszym zdaniem
Gotowanie nowej generacji

Autor: Materiały prasowe Amica

PALNIK WOK Miłośnicy kuchni azjatyckiej i przyrządzania dań w naczyniach typu wok (lub dużych garnkach czy patelniach) powinni być zadowoleni. Specjalny palnik z potrójnym płomieniem o mocy 2,8 kW pozwala na szybkie, a przy tym równomierne, smażenie i gotowanie!

Lubimy gotować, ale sprzątanie kuchni po eksperymentach kulinarnych już tak nie wzbudza naszego entuzjazmu. Zwłaszcza gdy przyrządzam dania na zwykłych palnikach gazowych, z rusztami. Świetnie, że płyty gazowe 2.0 są tak skonstruowane, by można było je łatwo utrzymać w czystości. Mają gładką szklaną powierzchnię, z której bez problemu usuwa się zabrudzenia. Natomiast żeliwne ruszty nadają się do mycia w zmywarce.

Gotowanie nowej generacji
Autor: Materiały prasowe Amica Czas start – jeśli masz dużo na głowie i nie chcesz, co chwilę sprawdzać, czy makaron jest już al dente, skorzystaj z Timera. Ustaw czas gotowania. Gdy minie, płyta automatycznie wyłączy palnik gazowy, generując charakterystyczny dźwięk. Proste i przydatne rozwiązanie.